Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [MM VI] Spolszczenie - wersja beta
komnata: Gildia Lingwistów
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Hellburn PW
28 stycznia, 10:30
Mam w planach casting na dubbing do MM6 przy okazji dubbingu do Factory, jeżeli by to kogoś interesowało :).

uhm PW
2 lutego, 18:19
Ja jestem zainteresowany, choć czasem połykam samogłoski, ale wysłać próbkę mogę :P Prędzej mój brat się może przydać, wysłałem priv.

Bezimienny111 PW
8 lutego, 10:44
Z chęcią zgłoszę się do takiego projektu :)

FoX460 PW
12 lutego, 20:54
Witam jestem tu nowy i nie jestem w temacie, otóż czy jest jakieś SPOLSZCZENIE do Might and Magic VI: The Mandate of Heaven ?? jakiekolwiek może być nie dokończone.

Kiedyś tu zaglądałem ale wątek ma LATA. Więc chciałem się dowiedzieć, czy coś się w tej sprawie zmieniło.
Jeżeli jest jakieś spolszczenie nawet takie nie skończone, to sam z chęcią bym przetestował. A co do nagrań dubbingowych posiadam mikrofon i mógłbym co nieco nagrać. Tym bardziej że lubie się bawić głosem :D

Alexei Griffin PW
13 lutego, 08:34
Spolszczenie jest dostępne do pobrania ze skarbca Kwasowej Groty. Z tego co pamiętam to wszystkie napisy w grze są przetłumaczone. Kiedyś przerabiałem nieco to spolczenie, dodałem grafiki w języku polskim (przygotowane chyba przez kogoś ja forum) oraz próbowałem wrzucić intro z napisami. Gdzieś udostępniłem to na forum, pewnie link wygasł, natomiast w samym skarbcu nie wiem jaka jest wersja, chyba tylko spolczenie napisów bez grafik i intra.

Co do dubbingu świetny pomysł, sam chętnie bym udzielił głosu do jednej z moich ulubionych gier, jednak nie dysponuje dobrym sprzętem do takiego przedsięwzięcia.

Hellburn PW
13 lutego, 19:34
Ostatnia zaktualizowana wersja jest z 2020 roku (link z 10 ze strony wcześniej):
https://e1.pcloud.link/publink/show?code=kZY5ApZpPd820YANvyMioHaukGp155CiSNy#returl=https%3A//e1.pcloud.link/publink/show%3Fcode%3DkZY5ApZpPd820YANvyMioHaukGp155CiSNy&page=login

Dubbing pewnie zorganizuję, jak będę organizować dubbing do najnowszej kampanii HotA. Nie wiem dokładnie kiedy to się odbędzie, ale pewnie coś w okolicach marca/kwietnia. Na pewno będę o tym informować na JB i FB.

Kastore PW
13 lutego, 20:29
Ile plików z głosami jest w MM6? To dosyć duże przedsięwzięcie, bo trzeba pewnie nagrać kilka tejków dla każdego, a potem każdy odrobić (EQ, kompresja i usuwanie szumu). Chociaż w MM8 w polskim dubbingu nie za bardzo obchodziła ich obróbka, bo cały czas było słychać mikrofon.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: [MM VI] Spolszczenie - wersja beta