Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 14 - 15 - 16

Field PW
28 marca 2010, 15:56
Być może. Jak go znajdę, to kupię w pakiecie z przedmiotem premiującym charyzmę i ogładę, a następnie wręczę Ci go, bo chyba Tobie też czegoś brakuje.

Acid Dragon PW
17 czerwca 2010, 23:08
Od dziś do roli Strażnika Tawerny po długim urlopie wraca Rabican.
Zaś urlop kilku(nasto)tygodniowy bierze filus.
f!eld mimo pełnienia funkcji "zastępcy" Rabicana zostaje na razie bezterminowo.

W przyszłości zastanowimy się nad ewentualną zmianą kwestii strażnikowania tawerny, bo trzech to chyba cały Antagarich mogłoby strzec ;).

Field PW
17 czerwca 2010, 23:11
Jakbyśmy trzej strażnikowali Antagarichowi, to by było tak:
1. Pod moimi rządami Nighon zjadłby Bracadę.
2. Pod rządami Rabiego nawet w Deyja odbywałyby się orgie.
3. Tylko u Filusa byłoby w miarę normalnie :P

Acid Dragon PW
19 sierpnia 2010, 17:56
Zmiany, zmiany...

W najbliższych dniach można oczekiwać zmian na Smoczym Forum, a nawet w całej Grocie.

Pierwsze zmiany już widać - Ołtarz Bogów przemienił się w Laboratorium po wchłonięciu Wieży Równowagi. Tawerna otrzymała nową grafikę.

Następne zmiany dotyczyć będą działu Heroes VI.

Dragonar PW
19 sierpnia 2010, 18:18
Nazwa i obrazek komnaty z modami są brzydkie, o. :P

Acid Dragon PW
19 sierpnia 2010, 18:21
Poprzednia grafika była jeszcze brzydsza, o :P

Ponieważ teraz nie dotyczy tylko "bogów", również i nazwa została zmieniona.

Dragonar PW
19 sierpnia 2010, 18:28
A niech już będzie... Chociaż wolałbym coś innego niż ponury budynek z Nekropolii, choćby Świątynię Księżyca z MM7, czy cokolwiek jaśniejszego. ;)
Trzy dodatki, więc powinno być trzech Strażników. :>

Field PW
19 sierpnia 2010, 18:29
A mamy kogoś od HotA? :P

Dragonar PW
19 sierpnia 2010, 18:36
Zawsze możemy mieć... Tylko czy znajdziemy kogoś, kto jest często na forum, kogoś kto przeważnie najszybciej zanosi do Groty informacje o modach i kogoś kto przez długi czas najszybciej zamieszczał świeże screeny z HotA na naszym forum i może to robić dalej? :P
Ok, stop z żartami. Spróbuję poszukać może jakiegoś innego obrazka do komnaty. ;)

Moja propozycja:

Księżycowe Ruiny


Miejscem tym rządzą magiczne siły mające udział w zmienianiu rzeczywistości w grach Heroes of Might and Magic. Spotkać tu można fascynujące twory, jak i przerażające monstra. W komnacie tej dyskutować można o fanowskich dodatkach, modach i projektach, takich jak "In The Wake of Gods" i "Equilibris" oraz "Horn of the Abyss".

OGARexs PW
19 sierpnia 2010, 19:54
Odnośnie komnaty Heroes6 proponowałbym połączenia jej z komnatą H5 (i tak to ten sam Ashan :).

Field PW
19 sierpnia 2010, 19:59
Komnata Heroes V jest i tak już duża, a jak Ubi się nie zrazi tym epic failem, który szykuje, i zacznie majstrować siódemkę, to się zrobi pieprznik.

Dragonar PW
19 sierpnia 2010, 20:34
Zgodnie ze wskazówkami Acida stworzyłem nowy obrazek do mojej propozycji:


Acid Dragon PW
19 sierpnia 2010, 20:53
Lepiej.
Zobaczymy jak to wygląda.

Dragonar PW
19 sierpnia 2010, 21:07
Według mnie wygląda zwyczajnie, podobnie jak inne komnaty. Jakby co, zawsze mogę coś w obrazku zmienić. Opis oraz nazwa również zostaną dodane? "Laboratorium" i "eksperymenty" mało pasują do obecnej grafiki. :)

Acid Dragon PW
19 sierpnia 2010, 21:15
Cytat:
Opis oraz nazwa również zostaną dodane? "Laboratorium" i "eksperymenty" mało pasują do obecnej grafiki. :)

Do poprzedniej też nie ;P. Najbardziej właśnie jakieś laboratorium bym chciał, ale krótkie eksperymenty na tym z H2 (plus z wersji beta H3) spełzły na "bleeee".

To ewoluuje na bieżąco - jeszcze zobaczymy czy nie znajdzie się coś jeszcze innego.

Trang Oul PW
20 sierpnia 2010, 02:03
Zajrzyj do Clankera.

Dragonar PW
20 sierpnia 2010, 09:52
Acid - jakoś brudny, ciemny, cuchnący budynek Nekropolii pasował na laboratorium bardziej niż świątynia. Proponuję albo zmienić jeszcze nazwę, albo znów zmienić obrazek (chociaż to ostatnie mniej mi się podoba :P).
Trang - bez animacji i zmniejszone będzie to wyglądać jak zwykła rupieciarnia. Poza tym pewnie ten sam powód co z poprzednią świątynią księżyca - zbyt wiele szczegółów.

Trith PW
20 sierpnia 2010, 17:41
Cytat:
zwykła rupieciarnia

A czy scena modowania WoGa nie przypomina czasem rupieciarni?

Acid Dragon PW
21 sierpnia 2010, 15:15
Tym razem zmiana w H5 i H6.

Pierwotnie miało to polegać na tym, że dział H5 dostanie własną nazwę, a nazwa "portal przyszłości" odnosić się będzie zawsze do najnowszej gry HoMM.
Jednak biorąc pod uwagę fabułę H6 uznałem, że tym razem "portal PRZEszłości" będzie bardziej adekwatną nazwą ;).

Sawyer PW
22 sierpnia 2010, 00:31
Widać że nie ma jeszcze strażnika do Portalu Przeszłości, czy będą jakieś nabory/konkursy na strażnika/strażników?
Nie to że jakiś chciwy jestem czy coś (Zapewne odpadnę na początku bo strażnicy nie trawią egipskich strażników pilnujących krypt...) ale chciałbym powiedzieć, że mógłbym ponieść tak zwany "epic fail" na mych barkach, ponieważ sądzę że nawet po proszę Acida o to abym ja mógł stworzyć komnatę z informacjami z M&M:Heroes VI
(a.k.a Moc i Magia: Herosi 6 :P), ale to w swoim czasie.

Edit: Wiem że nie trawią, dlatego napisałem coś w poście, że na 99% nie zostanę.

QuiQuiStrażnicy nie trawią błędów. Zwłaszcza w prośbach o zostanie Strażnikiem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel