Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 14 - 15 - 16

Eragon1691 PW
25 lutego 2010, 15:36
Jestem tu nowy. Kto pomoże mi się tutaj za klimatyzować w tej grze?

AmiDaDeer PW
25 lutego 2010, 15:48
Sprawdź tłumaczenie angielskiego słowa "ballcock" (polecam Wikipedię), następnie wejdź na Cmentarny Czat, wpisz to tłumaczenie, naciśnij enter i wpisz cokolwiek - w taki oto sposób zdobywasz expa.

EDIT: 3412 minut... Tak to się kończy, gdy wchodzą tu ludzie, co nie potrafią ze zrozumieniem czytać. :/

Eragon1691 PW
25 lutego 2010, 16:07
Ale mnie zablokowali :) I co teraz?

Trith PW
25 lutego 2010, 17:24
Teraz dowiedziałeś się tego, czego nie robić. NIE MOŻNA mówić pewnych słów w pewnych miejscach. A co do blokady, to czasowe jest... Nic nadzwyczajnego. Wolny czas możesz spożytkować na naukę. Dowiedz się czegoś o Uniwersum Mocy i Magii. Radzę poczytać o Historii Świata, o przykładach magii oraz technologii. Jak przeczytasz i zrozumiesz, to dostaniesz prezent.

Acid Dragon PW
25 lutego 2010, 18:30
Cytat:
A co do banowania za słowa - Powtórzę moją propozycję z dawna. Od dłuższego czasu na czacie WoGóle nie ma spamu (który jest pseudo-rpgową rozgrywką) zatem proponuję by na czas próby... Zdjąć bany ze wszystkich zakazanych słów i zwrotów.

A ja mam propozycję taką iż ponieważ na chacie od dawna nie ma fanów klubów piłkarskich, to jestem za tym, aby zaprosić tu ekologów z Greenpeace.

Po pierwsze - pseudo-rpg nie ma żadnego związku z "zakazanymi słowami", więc nie wiem dlaczego to miałby być jakiekolwiek powód.
Po drugie - co miałoby dać zniesienie banów poza oficjalnym pozwoleniem tudzież zaproszeniem do pisania owych słów?

Ich nie ma być i już. Ani dwa miesiące temu, ani dzisiaj, ani nigdy, chyba, że w normalnej dyskusji, którejś jakoś sobie nie potrafię wyobrazić.

PS. Eragon1691 - zostałeś odblokowany. Na przyszłość uważaj na "miłych" starszych kolegów, którzy chcą się zabawić Twoim kosztem.

Mitabrin PW
25 lutego 2010, 18:44
Po pierwsze - Wypowiedź o pseudo RPG była w nawiasie i służyła podkreśleniu tego, że spam jest, ale nie ma za to spamu z kategorii "pseudo rpg", ten który występuje aktualnie to raczej gry słowne. :)

Po drugie - Eee... Ale właśnie chcąc wybłagać u ciebie zniesienie tego zakazu chcę byś pozwolił pisanie tych słów...

A przy okzaji - Zaproś "ekologów" z Greenpeace'u, ostatnio na czacie nie było żadnych ciekawych dyskusji a tacy jegomoście na pewno chcieliby cmentarzołazów nawrócić na zieloną ścieżkę życia...
A co do występowania słów w normalnych dyskusjach... Zabroń więc też takich słów jak prestidigitator czy chociażby kartofel, gdyż tych słów też nie wyobrażam sobie w normalnych dyskusjach. :P

AmiDaDeer PW
25 lutego 2010, 18:50
Cytat:
starszych kolegów
Tu wszędzie powinny być cudzysłowy. :P

Acid Dragon PW
25 lutego 2010, 19:33
Cytat:
A co do występowania słów w normalnych dyskusjach... Zabroń więc też takich słów jak prestidigitator czy chociażby kartofel, gdyż tych słów też nie wyobrażam sobie w normalnych dyskusjach. :P

Jeżeli się znajdzie "dowcipniś", który te słowa będzie powtarzał non-stop i bez sensu, to całkiem poważnie obiecuję, że tak będzie.

dambibi PW
26 lutego 2010, 00:54
Odnośnie "bolkuka" - może to słowo już znieść, chyba nikt go już nie używa - wyszło z mody ;p.

Qui PW
26 lutego 2010, 16:36
"Wyszło z mody"? Raczej: eXterminated :P.

Eniphoenix PW
26 lutego 2010, 17:23
Exterminated? Wcale nie! :P Gdybym bardzo chciał, to wypowiedziałbym na czacie to słowo, bo ostatnimi czasy nie zaglądam tu często, więc zablokowanie pisania na czacie na tydzień (tzn. 9999 minut w przybliżeniu) nie zrobiłoby mi różnicy ;p .

Eragon1691 PW
5 marca 2010, 17:37
Dzięki za pomoc :) Mam pytanie. O czym mogę rozmawiać na tym forum?
Czego mogę się dowiedzieć? :)

Trith PW
5 marca 2010, 18:25
Cytat:
O czym mogę rozmawiać na tym forum?
Jeśli znane ci są tytuły takie jak Heroes of Might and Magic lub Might and Magic, to będziesz miał o czym rozmawiać... Jeśli nie, to zawsze można się tym zainteresować tymi grami komputerowymi, bo warto.
Cytat:
Czego mogę się dowiedzieć?
Oh wielu rzeczy, aż trudno mi znaleźć coś dla przykładu, wybór jest dość spory... Ale chyba najlepiej będzie zacząć od drobnego ostrzeżenia. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie świata, w którym klasyczne motywy fantasy mieszają się ze science-fiction (przykładem tego może być elf z miotaczem laserowym zamiast łuku), to miejsce takie jak to może cię trochę odstraszyć...

Trang Oul PW
5 marca 2010, 20:50
... a jak już zgłębisz całą wiedzę o MM, zostało jeszcze parę innych ciekawych tematów.

Acid Dragon PW
23 marca 2010, 18:22
Na prośbę MCaleba w profilu jest miejsce na dopisanie swojej rasy ;).

Mitabrin PW
23 marca 2010, 19:24
Proponuję zmienić tą nazwę na "rasa fantastyczna", bo widząc samo "rasa" mam dziwną chęć napisania "europeidalna".

Dragonar PW
23 marca 2010, 20:02
O, miły dodatek. :)
Jakby było można stosować więcej znaków w komunikatorach, napisałbym wreszcie mój pełny nick. ;P

Ginden PW
25 marca 2010, 13:49
Pssst!
Do kanału na YouTube można dostać się tylko ze strony głównej - tylko tam jest przycisk...

Field PW
25 marca 2010, 15:24
Bo całe youtube walnęło dzisiaj i działają tylko direct linki.

Ginden PW
28 marca 2010, 15:28
Cytat:
tylko tam jest przycisk...
Być może powinieneś zainwestować w przedmiot z premią do umiejętności czytanie całych postów, a nie tylko pierwszego zdania...
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel