Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 14 - 15 - 16

Acid Dragon PW
21 maja 2009, 19:20
Cytat:
Nie jest ani zwykłym Mieszkańcem, ani "botem", o co posądzają go coponiektórzy, aczkolwiek ma pewne charakterystyczne tylko dla siebie możliwości. Reszta pozostaje do wiadomości Starożytnych i Strażników.

Assassin PW
21 maja 2009, 19:45
Dla mnie Lucyfer jest w porządku. Dobrze, że jest taka osoba na Czacie, która rozdaje bany za słowa, które nie są śmieszne, a wręcz głupie. Bezwarunkowo zgadzam się z Hobbitem.
Ave Kreegan

vinius PW
21 maja 2009, 22:08
Ale macie problem. Lucyfer to strażnik - ale taki, jak Sheltem czy Corak ;). Działa więc półautomatycznie.
A co w związku z mym niezwykle wielce wspaniałym pytaniem o teoretyczną możliwość posiadania UID=0?

Acid Dragon PW
21 maja 2009, 22:16
Zależy na jakim poziomie teorii...
Na pewnym wszystko jest możliwe, ale przy obecnej konstrukcji Groty - nie.

Acid Dragon PW
14 czerwca 2009, 21:48
Uznałem, że dobrze będzie to powiedzieć publicznie, a i dawka podwójna.

Dwóch Mieszkańców Groty niedawno przyjęło nowe imiona:
Władca Smoków, vel Stary Władca Żabków ;) od teraz znany będzie jako Dragonar.
new dragon zaś dziś przyjął imię Assassin.

Jednocześnie zaznaczam, że obie zmiany zostały poczynione w drodze wyjątku i nie ma przysługującego prawa do zmiany imienia dla każdego, który uznał, że mu jego nie odpowiada. (Jednakowoż byłbym w stanie jeszcze jeden wyjątek uczynić dla pewnego pana z feniksem w avatarze :P)

Dragonar PW
14 czerwca 2009, 23:34
Acid Dragon:
Władca Smoków, vel Stary Władca Żabków ;) od teraz znany będzie jako Dragonar.
Jaki "Stary Władca Żabków"? Nie było nikogo takiego w Grocie. W każdym razie nie ma dowodów - żaby w brzuchach zielonych ametystowych smoków. :P

Acid Dragon:
(Jednakowoż byłbym w stanie jeszcze jeden wyjątek uczynić dla pewnego pana z feniksem w avatarze :P)
A to już nie można nie mieć nicka? ;P

Mitabrin PW
10 września 2009, 16:03
Smoczy Władca:
Jednakowoż byłbym w stanie jeszcze jeden wyjątek uczynić dla pewnego pana z feniksem w avatarze :P

Spłuczyferze, zmień awatara na feniksa to będziesz miał większe szanse. :P

Acid Dragon PW
10 września 2009, 16:04
Osobnik o kretyńskim nicku został eradykowany, a Dragonar będzie się zaraz tłumaczył co ma z nim wspólnego.

Altair PW
11 września 2009, 15:45
Podobno "nic" i pisał coś, że i tak nie da się tego sprawdzić.

Eniphoenix PW
11 września 2009, 16:45
A ściślej mówiąc, pisał, że to konto jego kumpla, który mieszka w tej samej w tej samej wsi, a w niej wszyscy mają to samo IP.

dambibi PW
11 września 2009, 18:00
Panowie proszę was skończcie ten temat bo to jest bez sensu-Acid zrobi co trzeba.

Acid Dragon PW
11 września 2009, 22:45
Tak, tak, odblokowałem to IP.

Jednakowoż sytuacja, w której cała miejscowość ma to samo jest ...dziwna.

QuiQuiAle za to wygodna... można zbanować całą miejscowość na raz.
Hell yeah!
Mudkip!

Dragonar PW
12 września 2009, 10:47
Wróciłem...
Niestety, ale to prawda. Cała miejscowość, a nawet dwie miejscowości (jedna większa i druga mniejsza, obok) mają ten sam adres IP. Sprawdźcie użytkownika "Smoczy Wojownik". On też powinien mieć to samo IP co ja. Skarżył się mi wczoraj, że nie ma dostępu do Groty. :P
Przepraszam za wybryki pana na "s" i kłopoty...
Nie da się może zbanować konkretnego użytkownika, zamiast adresu IP?

AmiDaDeer PW
12 września 2009, 15:43
Jak najbardziej da się. Nie będzie to jednak w ogóle skuteczne.

Acid Dragon PW
11 października 2009, 22:38
Informacja - Rabican po ostatnich wydarzeniach (bardziej prywatnych, niż grotowych, lecz nie tylko) postanowił wziąć urlop od moderowania Tawerny na okres kilku(nastu) tygodni. W tym czasie zastępować go będzie f!eld.

Ginden PW
24 lutego 2010, 22:38
Urlop się przeciąga?
W sumie, można by skrócić czas banów dawanych z automatu przez Lucyfera? Bo chwilę temu dostałem dwudniowego za jedno słowo niewłaściwe...

Alamar PW
24 lutego 2010, 23:07
Zbyt łagodnego bana. :P

Mitabrin PW
24 lutego 2010, 23:16
Co do Rabiego to szczerze mówiąc jakiś dłuższy czas temu zacząłem aż za nim tęsknić a od nie aż tak dawna zacząłem nawet się o niego niepokoić... W każdym razie ostatnio pojawił się na chwilkę na GG i chociaż do niego nie napisałem (3 godziny zmuszałem się do wzięcia się za naukę, więc wolałem się uczyć póki jest ochota) to się troszkę uspokoiłem...

A co do banowania za słowa - Powtórzę moją propozycję z dawna. Od dłuższego czasu na czacie WoGóle nie ma spamu (który jest pseudo-rpgową rozgrywką) zatem proponuję by na czas próby... Zdjąć bany ze wszystkich zakazanych słów i zwrotów.

Field PW
24 lutego 2010, 23:41
Co do Rabiego - spokojnie, jeśli zrobił to, z czym się nosił i czym się odgrażał, to podejrzewam, że niedługo do nas wróci na stałe ;) W każdym razie - Rabi żyje i ma się względnie nieźle, jak na starego lisza ;)

A propozycja ciekawa i sam z chęcią bym zobaczył jej efekty ;)

AmiDaDeer PW
25 lutego 2010, 10:42
Co do Rabiego - potwierdzam.

Co do spamu - HELL NO!!! Narzekacie na długość banów, a chcecie, żeby były potem jeszcze dłuższe? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel