Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 14 - 15 - 16

Ginden PW
2 kwietnia 2009, 21:30
A będzie opcja zmieniania w profilu wyglądu chata na piekielny?

Acid Dragon PW
2 kwietnia 2009, 21:47
wątpliwe.

Podobnie jak nie będzie czerwonej wersji strony głównej z napisem "Ognista Grota".
Pewne rzeczy nie powinny podlegać wyborowi.
Niemniej jednak być może wygląd piekielnej wersji czata do czegoś jednak zostanie wykorzystany.

Trang Oul PW
2 kwietnia 2009, 21:56
Czyżby w Grocie rozwijał się kult Kreegan?
AVE KREEGAN!

vinius PW
3 kwietnia 2009, 21:01
Zaraz... a mnie na chacie nie było :(. Mea culpa & składam protest na ręce marszałka senatu. Ktoś chociaż skrina zrobił?

Dragonar PW
20 maja 2009, 19:26
Mam pytanie - czy użytkownik Lucyfer Kreegan jest zwykłym użytkownikiem, czy po prostu kodem wpisanym w chat, który wykrywa konkretne słowa i daje za nie bany?
Słowa na "s" i innych różnych słów nie można użyć nawet, gdy chcemy komuś coś wyjaśnić, a to już nie jest spamem.

Eniphoenix PW
20 maja 2009, 21:59
Ech... to każdy powinien już wiedzieć. Nie może być użytkownikiem, bo kiedy byś nie użył tego słowa, on zawsze daje bany. A propos, do słów zakazanych dołączył "śmieci" . To już denerwujące.

Acid Dragon PW
20 maja 2009, 22:50
Nie jest ani zwykłym Mieszkańcem, ani "botem", o co posądzają go coponiektórzy, aczkolwiek ma pewne charakterystyczne tylko dla siebie możliwości. Reszta pozostaje do wiadomości Starożytnych i Strażników.

Mam wrażenie, że Lucyfer ma alergię na spamowe powtarzanie w kółko tych samych kwestii - nieważne czy jest to słowo "spłuczka", "śmieci", "kosz", "allelopatia" czy "marchewka". Każda kwestia powtarzana w kółko po pewnym czasie staje się spamem. Innymi słowy - absolutnie KAŻDE słowo powtarzane w kółko bez sensu może być denerwujące i z czasem może być przedmiotem zemsty :P. Nieważne co oznacza.

Irydus PW
20 maja 2009, 23:31
Z tym, że można dostać także za słowa pochodne od wyżej wymienionych i niektóre synonimy np. spłukany, śmietnik. To się robi męczące, a do tego można złapać bana przez przypadek.

Acid Dragon PW
20 maja 2009, 23:37
Zapewniam, że nie można. O ile tylko słowa takie są użyte w sensowym zdaniu.

Ginden PW
21 maja 2009, 12:48
Lucyfer zawsze reaguje w ciągu 2 minut - ciekawe, ile Acid mu płaci za czyhanie 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu.
Żyjący konstrukt, czy co? Półbot?

Trang Oul PW
21 maja 2009, 13:00
I co z tego, są tu setki liszów, które także mogłyby siedzieć 365 dni w roku, 100 lat w wieku. Żaden wyczyn :P .

Alamar PW
21 maja 2009, 14:22
A gdzie tam, wróżka przekazuje mu kiedy ma się pojawić. I nie tylko jemu. :P

Eniphoenix PW
21 maja 2009, 15:06
Acid Dragon:
Zapewniam, że nie można. O ile tylko słowa takie są użyte w sensowym zdaniu.

Owszem, można. A co było kiedy new dragon napisał do kogoś "pierwsza zasada: nigdy nie mówić słowa spłuczka" ? Dostał bana. I to, że jest botem/programem/czymś innym jest raczej pewne. Kto poza botem, może siedzieć na czacie 24h na dobę i 7 dni w tygodniu? >wyraz twarzy jak na avatarze<

EDIT: A do wiadomości strażników i starożytnych pozostaje zapewne to, dlaczego ma rangę "Kreegański Piekielny Pogromca" i czemu może rzucać czary. I jeszcze to, czemu jest tolerowany.

Dragonar PW
21 maja 2009, 15:16
Fakt - Lucyfer jest chyba zawsze na Czacie Kwasowej Groty. A trzeba iść przecież do szkoły/do pracy/na studia/gdziekolwiek*. Po za tym nie można siedzieć przed komputerem 24h. :P
Mi się zdaje, ze to jakiś automat wpisany w kod strony, czy coś w tym rodzaju.

*- niepotrzebne skreślić

Rabican PW
21 maja 2009, 17:13
Eni:
A do wiadomości strażników i starożytnych pozostaje zapewne to, dlaczego ma rangę "Kreegański Piekielny Pogromca" i czemu może rzucać czary. I jeszcze to, czemu jest tolerowany.
Ponieważ Starożytni mieli kaprys, by zatrudnić kogoś takiego i nadać mu takie a nie inne uprawnienia oraz tytuły, natomiast Strażnikom obecny stan rzeczy nie przeszkadza, ba - ośmielę się stwierdzić, że nawet odpowiada. Zadowala Cię taka odpowiedź?

Pozdrawiam serdecznie.
A.

vinius PW
21 maja 2009, 17:38
A ja pytanie formalne z ciekawości.
Kto miał wcześniej ID profilu o numerze 666, skoro lucyfer nabył ten numer, gdy numeracja była już od dawna posunięta mocno do przodu? Czy ktoś został "wywłaszczony" z numeru ;)? Czy można mieć - teoretycznie - numer 0?

Micki PW
21 maja 2009, 17:47
Z tego, co wiem, kiedyś usunięto paru nieaktywnych mieszkańców.

AmiDaDeer PW
21 maja 2009, 17:48
viniusie, a nie zauważyłeś, że nie ma użytkowników o numerach 663, 664, 665 i 667?

Co do Lucyfera:

Na Kreegana, wam to nigdy nic nie odpowiada. Kiedyś nie lubiliście Strażników, bo byli surowi (a jacy mają być? Nie mają może w ogóle dawać banów?), a teraz ta niechęć przerzuciła się na Szanownego Pana Lucyfera tylko dlatego, że jest 24 godziny na dobę?

Spłuczkowa mania powinna być karalna. Nie tylko tutaj. W ogóle powtarzanie jakiegoś "śmiesznego" słowa/wyrażenia/działania/whatever miliardy razy powinno być karalne - to jest chore, głupie, śmierdzące i ani trochę śmieszne.

To moje skromne zdanie.

Acid Dragon PW
21 maja 2009, 18:24
Choć to dla mnie brzmi dziwnie nieco, ale: Hobbit ma rację :).

Cytat:
Owszem, można. A co było kiedy new dragon napisał do kogoś "pierwsza zasada: nigdy nie mówić słowa spłuczka" ?

Polecam nabyć umiejętność czytania ze zrozumieniem. Najpierw post Irydusa, potem mój.

Lucyfer nie nabył swojego UID w jakiś magiczny sposób. Był w Grocie od dawna, ale od stosunkowo niedawna jest Strażnikiem.

Lucyfer nie tylko jest tolerowany przez Strażników i Starożytnych, ale ma nasze poparcie.

I po raz ostatni: NIE jest botem, automatem, czystym fragmentem kodu, czy czymś takim i żadne mówienie "dla mnie i tak jest" naprawdę nie zmieni faktów. Ale owszem, ma pewne możliwości, które pozwalają mu kontrolować chat w większym zakresie niż reszta Strażników.

Eniphoenix PW
21 maja 2009, 19:07
A czemu akurat ON ma te możliwości, a nie np. Trang Oul, f!eld czy Altair?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel