Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16

Field PW
30 kwietnia 2011, 11:24
Sąd Najimbryczkowańszy w porozumieniu z Jego Kwasowością uprzejmie zawiadamia, że od dziś Kreator Irhak znany będzie jako Irhak. Powód został wyłożony w sposób jasny i konkretny (chodzi tu również o czarny PR pewnego innego mieszkańca), natomiast skrócenie miana nie powoduje - jak w przypadku innych spraw - problemów z identyfikacją użytkownika.

EDIT: Jednocześnie w dbaniu o dobre imię Raha W DRODZE WYJĄTKU zmieniamy jego nick po raz drugi na Sawyer. Jest to pierwszy i ostatni taki przypadek (a następnym razem googlujcie potencjalnego nicka w poszukiwaniu pewnych... hmm... przypadków szczególnych, które mogą towarzyszyć obraniu go).

Acid Dragon PW
6 lipca 2011, 18:03
Po niejednomyślnej decyzji Starożytnych w związku z bardzo dyskusyjną klimatycznością obecnego nicka, przychylamy się do prośby Pochodni77 o jego zmianę i od dziś będzie on znany jako Ingvar.

Acid Dragon PW
9 grudnia 2011, 21:12
W wyniku przesuwania się "łańcucha dowodzenia" w Grocie (i coraz wyraźniejszym wydzieleniu z grupy Strażników frakcji Gwardii Weteranów) przy konsultacji z Alamarem podjąłem decyzję o awansie:

Hobbita na Strażnika Niebiańskiej Kuźni
Irhaka na Strażnika Sali Bohaterów
Mitabrina na Strażnika Mrocznej Świątyni

Gratulacje i powodzenia w nowych rolach!

To jednak nie jedyne przewidziane awanse w tym roku :).

Acid Dragon PW
16 grudnia 2011, 18:52
Dziś z kolei Strażnikiem Cytadeli Mocy i Magii został Kirin. Gratulacje i powodzenia w nowej roli składam na ręce jednego z największych ekspertów od mechaniki gier MM na scenie fanowskiej.

Karule PW
18 grudnia 2011, 20:54
Mam małe pytanie, te ciekawostki z kalendarza adwentowego są... bardzo ciekawe, czy można gdzieś poczytać kalendarze z poprzednich lat?

Dark Dragon PW
18 grudnia 2011, 21:28
Witam, pytanie zadane w złym miejscu. Odpowiedź brzmi nie.

Acid Dragon PW
18 grudnia 2011, 22:26
Na razie nie, ale nie po raz pierwszy pojawia się takie pytanie. "Coś" "kiedyś" wymyślę, żeby owe ciekawostki były ponownie dostępne.

Acid Dragon PW
10 lutego 2013, 16:02
Informuję, że wszyscy Mieszkańcy po zalogowaniu powinni teraz widzieć na głównej nową ikonkę, która uruchamia nasz mały "widget", czyli wyszukiwarkę (z opcją wyszukiwania w Kwasowej Grocie) oraz obecny stan chatu.
Strona zapamiętuje, czy widget ma być odsłonięty, czy ukryty - jeśli więc się komuś nie podoba, może go sobie po prostu nie odsłaniać ;).

Acid Dragon PW
14 lutego 2013, 22:12
Niechaj wszyscy wiedzą, że od dziś Mieszkaniec znany jako Karol posługiwać się będzie imieniem Snow Dragon.

Acid Dragon PW
28 marca 2013, 16:14
Informuję, że na forum powinno od dziś działać automatyczne wykrywanie linków, aczkolwiek wykrywanie będzie działać tylko wtedy, gdy w poście nie umieści się adresów http:// w żadnym innym kontekście, w szczególności - nie wstawi się żadnego linka "tradycyjnym" tagiem lub nie umieści się grafiki.

Dark Dragon PW
28 marca 2013, 17:15
Chyba coś nie działa - przykład.

Acid Dragon PW
28 marca 2013, 17:19
Raczej działa, ale adres musi być prawidłowym adresem http.
Zobaczę, czy da się przerobić to na wykrywanie również samego "www", ale nie obiecuję.

EDIT: no OK, TERAZ może będzie działać ;)

Acid Dragon PW
20 stycznia 2014, 15:23
Czytelnia dostała nieco odświeżony wygląd.

W 2013 doszło tam całkiem sporo artykułów i całość wymagała już uporządkowania.

Jednocześnie wspomnę, że u jednej osoby ikony zwojów nie wyświetlają się prawidłowo na smartfonie z Androidem 2.x. Jeśli ktoś ma podobne urządzenie to prosiłbym o weryfikację czy wszystko się dobrze wyświetla.

Kammer PW
20 stycznia 2014, 18:59
Potwierdzam. Na komórce (Android 2.3.3) nie wyświetlają mi się ikony zwojów z prawej kolumny. O dziwo, te po lewej są normalnie widoczne. Generalnie tam, gdzie powinny być ikony w "brakującej" kolumnie (konkretniej: pod słowem recenzje w dół) mam puste miejsce, zaś, gdy przytrzymuję link, to obwódka zaznacza mi również miejsce ikonki.

EDIt: A jak już wspominam o mankamentach Groty pod Androidem: Ono zielonego smoka z głównej czasem "żyje własnym życiem" i przesuwa się o jakiś centymetr w prawo i minimalnie w górę.

Bychu PW
20 stycznia 2014, 20:17
Również mam ten problem, z tym, że u mnie ikonki zwojów z prawej kolumny są, lecz pod obramowaniem tytułów i tekstu. Po przybliżeniu problem rozwiązuje się, ale tylko w gdy trzymam telefon pionowo. Gdy obrócę go do poziomu z przybliżeniem czy bez ikonki idą na dół strony.

Acid Dragon PW
25 lutego 2014, 21:22
Wszem i wobec informuję, że za porozumieniem Kwasowej Groty i Jaskini Behemota nastąpiła zmiana na stanowisku Ambasadora. Ambasadorem Jaskini Behemota w Kwasowej Grocie od dnia dzisiejszego jest Gnom.

(--- tu wstawić okolicznościowy okrzyk tryumfalny ---)

Acid Dragon PW
27 lutego 2014, 14:46
W sumie zapomniałem wspomnieć, więc po jakimś tygodniu wspomnę ;).

Do grona Strażników Tawerny dołączył Mitabrin (który Strażnikiem już był, więc nie jest to awans, ale zawsze jest to zmiana).

Acid Dragon PW
1 lipca 2014, 20:42
Obiecane ogłoszenie:

Wskutek ostatnich wydarzeń - zarówno w wewnętrznym gronie Strażników i Starożytnych, jak i prywatnych - wydarzeń, których szczegółów nie mogę podać, a także wskutek negocjacji przewidzianych przez Konstytucję, Hobbit dziś, pozostając w kręgu Mieszkańców Groty, przestaje pełnić funkcje związane ze społeczeństwem Smoczego Forum, a więc funkcje Akolity, Strażnika i Starożytnego.

Pozostaje zaś administratorem działu Horn of the Abyss, jak i Heroldem tego działu.

Aby jednak uciąć niektóre domysły - nie, Hobbit nie został "ukarany" za żadne przewinienie. Ta decyzja należy głównie do niego, jak i prawo do ewentualnego ujawniania publicznie jej szczegółów.

Dodatkowo - rezerwuję prawo do przywrócenia wszelkich uprawnień Hobbitowi poza procedurami zawartymi w Konstytucji.

Chciałbym podkreślić, że Hobbit jest jednym z najważniejszych Mieszkańców Kwasowej Groty z zasługami dla wszystkich fanów gier Mocy i Magii i mam nadzieję, że ta decyzja w obecnej sytuacji będzie dla niego najlepsza.

Hayven PW
2 lipca 2014, 10:20
Jeśli mogę skomentować, to chciałbym tylko zwrócić uwagę, że lekko przywodzi mi to na myśl historię z Mosquą (bez urazy, Hobb).

Alamar PW
18 lipca 2014, 17:31
Awatary osób, u których przekraczały znacznie rozmiary podane w "Edytuj profil", zostały usunięte.
Prosiłbym o nie wgrywanie obrazków większych, niż wyznaczone obostrzenia.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel