Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 14 - 15 - 16

Dragonar PW
29 sierpnia 2010, 00:34
Według mnie powinno być widać tylko i wyłącznie karczmę, nic innego. No i trzeba ją nieco przesunąć na środek, jak wspomniał Hubertus.

Mitabrin PW
29 sierpnia 2010, 00:39

Lepiej?

dambibi PW
29 sierpnia 2010, 03:52

Dark Dragon PW
29 sierpnia 2010, 12:12
IMHO obecna karczma wygląda lepiej, nawet jeśli nie wygląda na karczmę :)

dambibi PW
29 sierpnia 2010, 17:45
IMHO wcale nie ;p . Nie trzyma klimatu .
@down: ja kcem starą tawernę ;p.

AmiDaDeer PW
29 sierpnia 2010, 18:59
Trzyma najlepiej z tego wszystkiego, co dotychczas zostało zaprezentowane.

Field PW
2 września 2010, 06:41
Dobra, ponieważ zmiana emblematów wywołała nam niepokoje społeczne, w porozumieniu z Acidem i Qui ogłaszam konkurs na nowe emblema komnat.

Zasady są następujące:
1. Każdy może zaprezentować max. jeden obrazek 100x100 px, który mógłby, jego zdaniem, pójść na forum.
2. Dotyczy to WSZYSTKICH komnat - nie tylko Tawerny czy Kuźni. Jak facelifting, to facelifting.
3. Zgłoszenia w tym temacie do 12 IX do północy.
4. Następnie Strażnicy i Starożytni wybiorą w ciągu kilku dni nowe emblematy.

Jak jakieś pytania, to się spieszyć, bo jutro wybywam na trzy dni.

PS Kwaśny wraca dziś wieczorem jakby co ;)

Ginden PW
2 września 2010, 16:12
Jedna propozycja do każdego podforum, czy jedna w ogóle?

Field PW
2 września 2010, 17:08
Jedna do każdego podforum.

Mitabrin PW
2 września 2010, 19:11
Proponuję założyć nowy temat odnośnie tego konkursu...

Field PW
2 września 2010, 21:06
No to już niech to wydzielą Gui albo Smok.

Acid Dragon PW
10 września 2010, 21:11
Wczoraj otrzymałem deklarację od Filusa, iż zdecydował poświęcić więcej czasu innym pasjom w życiu i niestety nie wróci już ze swego "urlopu" od stanowiska Strażnika Podziemnej Tawerny. Oczywiście dalej mam nadzieję, iż będzie uczestniczyć przynajmniej od czasu do czasu w życiu Groty jako jej Mieszkaniec.
Dziękuję mu w imieniu własnym, jak i Grotowiczów za kilkuletnią dobrą robotę w zarządzaniu tematami i postami w Tawernie, jak i pomoc w ogólnym rozwoju Kwasowej Groty. Choć od pewnego czasu nieco rzadziej do nas zagląda, jestem przekonany, że powołanie go na Strażnika było dobrym pomysłem.

Tym samym w chwili obecnej Rabican i f!eld przejmują w pełni rolę Strażników, aczkolwiek być może niedługo i tu nastąpi czasowa zmiana.

Mitabrin PW
10 września 2010, 22:31
Zmiana? Nieeee... Akurat Rabi i f!eld nadają się do obsługiwania i zarządzania tawerną jak nikt inny w Grocie (czyt. Żaden inny strażnik nie ma aż takiego dystantsu do siebie). Trzeba tylko uważać na skład zamawianych u nich waniliowych shake'ów...

Rabican PW
10 października 2010, 22:24
Mitabrin:
Trzeba tylko uważać na skład zamawianych u nich waniliowych shake'ów...
Indirect... ekhm...

Proszę się nie martwić, jak napisał Acid: zmiana jest czasowa, ponadto prawdopodobnie stanowi wstęp do całkiem nowej jakości. Otóż: w związku z obowiązkami w realnym życiu biorę urlop od moderowania Tawerny na okres kilku do kilkunastu tygodni. Proponuję, by w tym czasie zastępował mnie Hubertus.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

Acid Dragon PW
10 października 2010, 22:28
Zanosiło się na to od kiegoś czasu. W związku z tym, zgodnie z Konstytucją Groty (fragment o awansie na Strażnika w wyniku wyczerpującej rekomendacji pełniącego tę funkcję) nowym Strażnikiem Tawerny zostaje Hubertus.

Good Luck ;)

Hubertus PW
10 października 2010, 23:24
Well, dziękuję za zaufanie i rekomendację. I shall not fail.

Acid Dragon PW
13 lutego 2011, 22:35
Gdyby ktoś jeszcze nie zauważył - Rabican powraca do czynnego Strażnikowania Tawerny. W drodze absolutnego wyjątku i biorąc pod uwagę "urlopy" wszelakie byłych i obecnych Strażników Tawerny, ta komnata ma od dziś trzech Strażników.

Rabican PW
13 lutego 2011, 23:35
... z których jeden jest Starożytnym :P

Acid Dragon PW
24 kwietnia 2011, 17:34
W drodze wyjątku dziś Haregar za moim pozwoleniem wraca do swojego pierwotnego konta i od dziś będzie znany jako Ulung.

Argumentacja była istotna, lecz pozostaje do wiadomości Smoczego Władcy.

Jednocześnie: ciekawostka - Ulung był jedną z pierwszych osób, które zarejestrowały się na Smoczym Forum w 2004 roku.

Field PW
25 kwietnia 2011, 12:27
Heh, jakaś moda na zmianę nicków - to samo się stało z Fergardem w JB. Tak, czy inaczej, miło mi powitać na nowo ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel