Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 41 - 42 - 43

Akolita PW
30 grudnia 2009, 21:50
Jakiego konkretnie?

Dark Dragon PW
30 grudnia 2009, 22:06
Może masz rację, ale mimo wszystko, trochę za b. się zlewają... BTW też mam kilka obrazków ze starego Grove, z np. herosami i ich um., czy dawne jednostki itp.

EDIT: Gdy teraz przeglądam te obrazki ze starego Grove i porównuję z tym nowym, to tam tak b. wszystko się nie zlewało ze sobą...

Mitabrin PW
30 grudnia 2009, 22:21
Zalewasz... :P

Dragonar PW
30 grudnia 2009, 22:46
Dark Dragon:
Może masz rację, ale mimo wszystko, trochę za b. się zlewają... BTW też mam kilka obrazków ze starego Grove, z np. herosami i ich um., czy dawne jednostki itp.
Uwierz, jeżeli chodzi o stare materiały z pewnością mamy ich więcej. ;)

Dark Dragon:
Gdy teraz przeglądam te obrazki ze starego Grove i porównuję z tym nowym, to tam tak b. wszystko się nie zlewało ze sobą...
Może i tak... Pewnie nasze świecące budynki dają wrażenie zlewania się. Stare Grove nie świeciło. :P
No i chyba lepiej grać zlanym Grove niż żadnym. ;P

Dark Dragon PW
30 grudnia 2009, 23:12
A kiedy możemy się spodziewać nowej ver.? Z chociażby nowymi avatarami...

A co do dźwięków... czy potrzebna wam pomoc w szukaniu dźwięków do nowych stworzeń? Czy macie zamiar coś z tym zrobić?

Dragonar PW
30 grudnia 2009, 23:15
Mamy zamiar, ale nie mamy dźwięków. Jeżeli chcesz, możesz czegoś poszukać.
Co do nowej wersji - tajne. ;P

Mitabrin PW
30 grudnia 2009, 23:40
Na avatary nie narzekaj, już pokazywałem to co mogło nimi być...

Ginden PW
31 grudnia 2009, 10:23
Czy będzie można dostać script downgrader?

Akolita PW
31 grudnia 2009, 10:28
A właśnie - przydałby się script update do Grove.

Dark Dragon PW
31 grudnia 2009, 11:07
Mitabrin:
Na avatary nie narzekaj, już pokazywałem to co mogło nimi być...
Jeśli coś mogło być gorsze to wcale nie oznacza, że nie mogło być lepsze...

Dragonar PW
31 grudnia 2009, 11:45
Dark Dragon:
Mitabrin:
Na avatary nie narzekaj, już pokazywałem to co mogło nimi być...
Jeśli coś mogło być gorsze to wcale nie oznacza, że nie mogło być lepsze...
Zaraz... Czy my mówimy o tym samym? Chodzi o portrety bohaterów, czy jednostek? :P

Następna wersja Grove powinna już poprawnie działać ze Script-Update.

Akolita PW
31 grudnia 2009, 13:22
To dobrze.

Mitabrin PW
31 grudnia 2009, 14:25
Cytat:
Mamy zamiar, ale nie mamy dźwięków. Jeżeli chcesz, możesz czegoś poszukać.

Hej hej... Przecież to ja jestem od nowych dźwięków. :P

Akolita PW
31 grudnia 2009, 21:28
Teraz jestem pewien. Jest jeszcze jeden problem: po zainstalowaniu Grove w edytorze map WoG zwyykłym i z patchem 3.3 znika przycisk "Events", czyli "Zdarzenie". To na 100% błąd moda, bo wcześniej (sprawdzałem dwa razy) ten przycisk był.
EDIT: I w edytorze map WoG patch 3.3 nie ma drugiej Ogromnej Pieczary, czyli siedziby Gorynycha. Jak wyłapię więcej błędów to napiszę.

EDIT: Coś się dyskusja ucięła. I dobrze. Niech twórcy pracują nad wersją ostateczną w spokoju.

EDIT 2: To znowu ja. Koło przyszłego piątku czeka Was niespodzianka. Cierpliwości.

Dragonar PW
10 stycznia 2010, 01:13
http://www.grovetown.acidcave.net/

Ogłaszam, że strona została zaktualizowana. Brakuje jedynie działu z bohaterami, którzy nie są jeszcze dokończeni (przynajmniej nie są oficjalnie ;)).
Jeżeli nie widać nowości na stronie przyda się kombinacja: CTRL+F5.

Akolita:
Coś się dyskusja ucięła. I dobrze. Niech twórcy pracują nad wersją ostateczną w spokoju.
Tak, niech twórcy spoczywają w spokoju... ;D

Akolita:
To znowu ja. Koło przyszłego piątku czeka Was niespodzianka. Cierpliwości.
I gdzie ona jest? :P

Haregar PW
10 stycznia 2010, 01:21
Bardzo ładnie Dragonar, że stronka została zaktualizowana. Pięknie po prostu to wygląda i przyjaźnie dla użytkownika zrobione. Mówię nie tylko o stronie, ale też o mieście rzecz jasna.

Akolita PW
10 stycznia 2010, 09:12
Trochę się opóźniła, to prawda. Może będzie we wtorek lub w środę. Proszę o cierpliwość.

Mitabrin PW
10 stycznia 2010, 13:09
Mamy podawać numery kont w bankach? :3

Ginden PW
10 stycznia 2010, 13:49
Pomysł: zmienić czarownikowi czar z przyspieszenia na spowolnienie. Mniej kojarzyłoby się to z Cytadelą. Jeśli nie można z jakiegoś powodu, sądzę, że pole siłowe, szczęście, morowe powietrze, promień osłabienia pasowałyby do Grove.

Haregar PW
10 stycznia 2010, 13:57
Jeżeli można coś zasugerować, to ja bym zmienił Druidów trochę (normal i upgrade), dziwnie wyglądają i są zbyt fioletowe jednak. No, ale nie grałem z Grove więc nie powiem. Trzeba w końcu zainstalować SoD i WoG.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel