Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 41 - 42 - 43

Dragonar PW
10 sierpnia 2012, 14:08
Bluearga:
Przez ich ciche prace w sumie nie wiadomo czy ten mod żyje czy zdechł... Tajemnica państwowa normalnie.
Taką techniką mod robiony był od samego początku i nikt nie narzekał, ponieważ nikt nie wiedział, że w ogóle jakiś mod powstaje. Został zaprezentowany publice dopiero, gdy stworzyliśmy wersję BETA. Techniki tworzenia zmienić nie zamierzamy. W każdym razie - spokojnie - żyjemy. :P

Irhak PW
10 sierpnia 2012, 14:21
Cytat:
W każdym razie - spokojnie - żyjemy. :P
Jeszcze...

Matheo PW
11 sierpnia 2012, 12:07
Jeśli kilka stron wcześniej są posty z tamtego miesiąca, w których twórcy prezentują swoje prace i z każdego ich posta jasno wynika, że pracują dalej. To jak można myśleć, że projekt zdechł??

Cytat:
Przez ich ciche prace
Lepiej robić coś po cichu a potem miło zaskoczyć. Niż klepać o tym co chcę zrobić, obiecywać. A później powiedzieć "Sory, nie wyszło"

Irhak PW
11 sierpnia 2012, 12:45
Cytat:
Lepiej robić coś po cichu a potem miło zaskoczyć. Niż klepać o tym co chcę zrobić, obiecywać. A później powiedzieć "Sory, nie wyszło"
E tam... lepiej pracować na oczach ludzi. Dodając co chwila coś nowego, ukazując co się robi i tak dalej. Wtedy i wilk cały, i owca syta ;)

@down - tak, wtedy i gracze mają jakiś tam dostęp do doradczych rzeczy w stylu "poprawcie ten element na bardziej ostry" itp. tak, ze już na etapie produkcyjnym jest tak dobrze, że niemal nic do poprawy nie zostanie ;)

Trith PW
11 sierpnia 2012, 16:18
Cytat:
lepiej pracować na oczach ludzi. Dodając co chwila coś nowego, ukazując co się robi i tak dalej.
Pokazując im również niegotowe półprodukty i niewypały, które później i tak są oznaczone jako odrzucone, tak?

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2012, 17:16
Szczerze... Dając ciągle jakieś informacje, doszlibyśmy do momentu, w którym nie moglibyśmy z tych wieści zrezygnować bez narzekań i teorii spiskowych graczy. Jak jednak widać i tak niektórzy narzekają, gdy przez parę dni nic się nie dzieje w temacie.

Nie dogodzisz.

Fandor PW
11 sierpnia 2012, 17:45
Moim zdaniem powinniscie pracowac tak jak chcecie/lubicie, a tak jak teraz robiliscie nie jest zle.

TopFunny525 PW
22 sierpnia 2012, 18:36
Mam chyba tzw. pomysł na cytadelizację. Może on wypalić, ale trzeba będzie zrobić backup folderu data, pliku .exe Woga i pliku .mp3 muzyki w cytadeli. przed instalacją Grove. Następnie potem gdy Gaj nam się już troszkę "znudzi" i będziemy chcieli po prostu ponownie korzystać z cytadeli to "wkleić" pliki z folderu gdzie umieściliśmy backup do naszego folderu z Wogiem. Tym sposobem, powinniśmy uzyskać ponownie Cytadelę.

Nie testowałem tego jeszcze, ale sądzę, że może się udać...

Pozdrawiam

Matheo PW
11 listopada 2012, 11:33
Pytanko do NGT.

Mam zamiar w końcu ściągnąć wersję Gaju z naprawionym błędem jednostek strzeljacych. Tylko czy się opłaca? Nie planujecie przypadkiem, w najbliższym czasie, wydać kolejnej wersji Gaju?

AmiDaDeer PW
11 listopada 2012, 13:16
Za ściąganie moda nie pobieramy opłat, toteż nie ma co się "opłacać". :P

Serd PW
11 listopada 2012, 15:34
@ Hobbit: A w kwestii drugiego pytania Matheo?

Fandor PW
11 listopada 2012, 17:28
Nie wiem gdzie to napisać, później można usunąć (mogę sam to zrobić) ale miałbym prośbę do Tritha ponieważ chcem się z nim skontaktować w pewnej sprawie a na maila nie odpisuje. Tak więc prosiłbym by się ze mną skontaktował jak może.
Z góry dzięki.

AmiDaDeer PW
11 listopada 2012, 17:39
Nasze "techniki pijarowskie" polegające na niezapowiadaniu konkretnej ani nawet przybliżonej daty premiery nowej odsłony dodatku się nie zmieniły.

Matheo PW
29 grudnia 2012, 16:06
Pobrałem nową wersję z tym naprawionym skryptem jednostek strzelajacych. Tylko... Jak to zainstalować? Wrzucic do katalogu data?
Pobirałem stąd: link

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2012, 23:07
Instaluje się toto dokładnie tak samo, jak wersję bez tychże poprawek. Instrukcja tutaj.

Matheo PW
30 grudnia 2012, 12:25
Tylko, że ja tam nie widzę pliku "Install". Mam tylko pliki "lang" i "UNRAR". Chyba nie wszystko się pobrało.

AmiDaDeer PW
30 grudnia 2012, 14:36
Ano, nie pobrało się - po twojej stronie. U mnie po wielokrotnym pobraniu za każdym razem wszystkie pliki są na swoim miejscu.

Bluearga PW
11 stycznia 2013, 14:33
Czy poprawka skryptu strzelania dotyczy również wersji Grove dla ERA?

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2013, 19:02
Chyba pojawiło się przed konwersją pod Erę... ale jeśli w Erze również strzelanie nie działa (choć osobiście nie zaobserwowałem takowych bugów u siebie), to skopiowanie zawartości folderu Data z pliku *.wog (otworzyć WinRarem) do folderu Mods/Grove/Data (lub jakkolwiek się to u Ciebie nazywa) może pomóc.

Aczkolwiek nie mogę zagwarantować, że to nie wywoła jeszcze większych crashów.

Bluearga PW
12 stycznia 2013, 12:57
Ja z Grove mam taki problem, że jeśli NIE-ZWoGuje mapy, to działa. Ale jedli zWoGuje to mi crashuje właśnie z powodu tego, że Grove Keeper ma problemy ze strzelaniem.

Zresztą kiedyś już wam pisałam o tym błędzie, ale rozwiązania do dziś brak.

niby mogę grać na nie zwogowanej mapie, ale wtedy Grove wygląda jak remake Cytadeli - te same dźwięki i skille jednostek z Cytadeli, wygląd - z Grove. Juz pomijając to, że przez to bugują mi się "Reptilioni" i mają tylko 4 strzały.
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel