Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 41 - 42 - 43

fishkebab PW
21 maja 2012, 16:41
Heh, ależ rozwinięta wypowiedz :D.

Co do pytania, to nawet jeśli mieli by wyznaczony termin to znając już trochę fach modera mogę śmiało powiedzieć, iż by go nie dotrzymali. W końcu każdy moder ma swoje (ważniejsze)normalne życie poza przerabianiem czegokolwiek.

gruziak97 PW
21 maja 2012, 16:50
Cytat:
Co do pytania, to nawet jeśli mieli by wyznaczony termin to znając już trochę fach modera mogę śmiało powiedzieć, iż by go nie dotrzymali.
Według mnie właśnie żeby móc dotrzymać terminu na razie żadnego nie podają. Myślę, że prace są jeszcze na (stosunkowo) wczesnym etapie i trudno im przewidzieć kiedy skończą.
Cytat:
W końcu każdy moder ma swoje (ważniejsze)normalne życie poza przerabianiem czegokolwiek.
Jak najbardziej rozumiem i oczywiście mnie to nie dziwi. W końcu to tylko hobby. :)

Dragonar PW
21 maja 2012, 17:49
fishkebab:
Co do pytania, to nawet jeśli mieli by wyznaczony termin to znając już trochę fach modera mogę śmiało powiedzieć, iż by go nie dotrzymali.
Kilka godzin przed wydaniem wersji GAMMA zauważyliśmy "kilka" błędów, które w nocy poprawiałem. :P

Matheo PW
21 maja 2012, 22:53
Rewela, że ten skrypt został poprawiony! Jak tylko będę mógł to zaraz pobiorę tą nową wersję i zapewne później przez jakieś trzy dni nie będę się ruszał z przed kompa ;)

Dragonar PW
22 maja 2012, 14:52
Matheo:
Rewela, że ten skrypt został poprawiony! Jak tylko będę mógł to zaraz pobiorę tą nową wersję i zapewne później przez jakieś trzy dni nie będę się ruszał z przed kompa ;)
Cieszę się, że działa. Jeszcze lepiej będzie z nowymi jednostkami i bohaterami w 3D... ;)

Matheo PW
22 maja 2012, 16:04
3D jak dla mnie jest zbędne. Według mnie bardziej przydałaby się poprawa ekranu miasta. Myśleliście ostatnio nad tym?

AmiDaDeer PW
22 maja 2012, 16:34
Matheo:
3D jak dla mnie jest zbędne. Według mnie bardziej przydałaby się poprawa ekranu miasta.
Wiesz, że jeżeli będziemy poprawiać ekran miasta, to również z pomocą techniki 3D?

W najbliższej wersji zmiany w tym zakresie nie są planowane.

Dragonar PW
23 maja 2012, 14:49
Matheo:
3D jak dla mnie jest zbędne.
O nie, muszę się nie zgodzić - akurat jednostki to najgorzej wyglądająca część Gaju. Kilka lat temu być może pasowałyby, ale standardy się zmieniają. Spójrz choćby na ruch Satyra w 2D...

Matheo:
Według mnie bardziej przydałaby się poprawa ekranu miasta. Myśleliście ostatnio nad tym?
Ekran miast wygląda o wiele lepiej od stworzeń, ale myśleliśmy na tym. Zostanie on zmieniony, ale na pewno nie w najbliższej wersji, raczej dopiero w wersji EPSILON.

Fandor PW
23 maja 2012, 21:26
Znam alfabet grecki, ale powiem że lepiej by brzmiało Grove 1.0, 2.0 itd. Co do miasta to może lepiej całkowicie wszystko wykonać przed wydaniem najnowszej wersji niż dzielić na dodanie jednostek, potem ekranów itd.

Matheo PW
24 maja 2012, 12:43
Dla mnie jednostki były do drobnych popraw, a nie do gruntownych przeróbek, lub robienia od nowa. Niektóre jednostki w HIII to też nie jest jakiś cud grafiki. Z ekranem miasta chodziło mi raczej o rozmieszczenie budynków, i ich przeznaczenie niż o ich jakość.

AmiDaDeer PW
24 maja 2012, 17:48
Cytat:
Niektóre jednostki w HIII to też nie jest jakiś cud grafiki.
Nie są to jednak dwuwymiarowe sklejanki montowane klatka po klatce, tylko rendery trójwymiarowych modeli. Zdecydowanie widać różnicę.

Cytat:
Z ekranem miasta chodziło mi raczej o rozmieszczenie budynków, i ich przeznaczenie niż o ich jakość.
Mogłeś pisać tak od razu... Co prawda i tak będziemy się nad tym zastanawiać poważniej przy tworzeniu późniejszych wersji, ale mogę chyba zdradzić, że myśleliśmy nad tym przy okazji planów na przyszłość.

Dragonar PW
24 maja 2012, 17:53
fandor510:
Znam alfabet grecki, ale powiem że lepiej by brzmiało Grove 1.0, 2.0 itd.
Problem w tym, że na obecnym etapie nie można już zmienić oznaczeń. Aby nie było zamieszania, powinniśmy stosować raczej oznaczenia, których używaliśmy od samego początku, czyli właśnie litery alfabetu greckiego. W przeciwnym razie wyglądałoby to tak: alfa, beta, gamma, delta, 4.0, 5.0... Wydaje mi się, że wyszłoby z tego więcej kłopotów, aniżeli pożytku.

fandor510:
Co do miasta to może lepiej całkowicie wszystko wykonać przed wydaniem najnowszej wersji niż dzielić na dodanie jednostek, potem ekranów itd.
Nie wiem do końca, co masz na myśli, ale sądzę, że większość fanów woli raczej dostawać co jakiś czas aktualizację miasta, aniżeli czekać kilka lat na coś większego. W końcu nowe wersje nie pojawiają się co miesiąc, więc aktualizowanie gry nie jest zbyt męczące.

Matheo:
Dla mnie jednostki były do drobnych popraw, a nie do gruntownych przeróbek, lub robienia od nowa. Niektóre jednostki w HIII to też nie jest jakiś cud grafiki.
Cieszę się, że jednostki 2D Gaju Ci się podobają, ale jeżeli przyjrzymy się im obiektywnie i porównamy uczciwie z innymi jednostkami H3, są niestety od nich gorsze. Obserwujemy komentarze o naszym mieście na różnych forach i właśnie jednostki 2D są najczęściej krytykowane.

Matheo:
Z ekranem miasta chodziło mi raczej o rozmieszczenie budynków, i ich przeznaczenie niż o ich jakość.
Rozmieszczenie budynków zostało zmienione i jest inne, niż w Cytadeli. Może nieco prymitywnie, gdyż jedynie przez odwrócenie obrazu, ale zawsze. Przeznaczenie budowli również zostało zmodyfikowane. Starożytny wiąz dodaje zaklęcia do Gildii magów, Filary magii przemieniają jednostki Bastionu w jednostki Gaju, Ołtarz przywołań pozwala rekrutować Drzewobrodych, a Strażnik nocy przywołuje Czarodziejskie smoki podczas oblężenia miasta. Takich właściwości nie posiada żadne inne miasto.

gruziak97 PW
24 maja 2012, 18:05
Cytat:
sądzę, że większość fanów woli raczej dostawać co jakiś czas aktualizację miasta, aniżeli czekać kilka lat na coś większego.
Całkowici się zgadzam. Cieszę się, że tak robicie. :)

Co do wypowiedzi Matheo - ja zrozumiałem, że nie podobają mu się obecne pozycje i właściwości budynków, a nie sugeruje podobieństwo do cytadeli.

Fandor PW
24 maja 2012, 19:29
Alfa beta gamma delta 4.0 pomyliłeś się o jedną aktualizacje bo następne było by już 5.0 ale to szczegół w twojej wypowiedzi. Szczerze powiedziawszy mi coraz bardziej uciążliwe stają się z każdą grą te przywoływane smoki. Wolałem jak byli przywoływani drzewobrodzi.

AmiDaDeer PW
24 maja 2012, 21:13
Cytat:
Alfa beta gamma delta 4.0 pomyliłeś się o jedną aktualizacje bo następne było by już 5.0
Alfa nie była publiczna i trudno ją nazwać wersją 1.0.

TopFunny525 PW
26 maja 2012, 12:31
Thanks to god you not stop this project:D.

Cieszę się, że powróciłeś Dragonar i to z takim prezentem:). Narazie nie mogę ściągnąć gdyż komputer mam zepsuty. I dopiero w poniedziałek będę mógł z niego skorzystać. Ale chętnie przeglądnę nową wersje Grove. Takie pytanie. Co między innymi zostało poprawione w nowej części moda, bądź co bądź co dodaliście do niego?

Dragonar PW
26 maja 2012, 13:28
TopFunny525:
Thanks to god you not stop this project:D.
Ano zgadza się - chwała Panu. ;)

TopFunny525:
Cieszę się, że powróciłeś Dragonar i to z takim prezentem:). Narazie nie mogę ściągnąć gdyż komputer mam zepsuty. I dopiero w poniedziałek będę mógł z niego skorzystać. Ale chętnie przeglądnę nową wersje Grove. Takie pytanie. Co między innymi zostało poprawione w nowej części moda, bądź co bądź co dodaliście do niego?
Chyba muszę Cię zmartwić, ponieważ coś źle zrozumiałeś. Nowa wersja miasta jeszcze nie wyszła, podmieniliśmy tylko instalkę Gaju na tę z poprawionym skryptem, by dało się grać bez crashów podczas wczytywania mapy. Nic więcej...

Ale nowa wersja również wyjdzie... Kiedy? Zobaczymy. :)

TopFunny525 PW
26 maja 2012, 13:51
Właśnie o to mi chodziło:). Chciałem wiedzieć co dodaliście bądź co zmieniliście. Skoro zmieniliście tylko instalke to dlaczego nie daliście tego w patchu aby podmienić? Zrobić łatkę .wog wsadzić w update i by było. Spodziewałem się ujrzeć coś więcej to prawda ale i tak to zadowala. Pewnie Crashe będą ale przynajmniej część postaraliście się poprawić:). I jest gut:D. Powodzenia w projekcie.

Matheo PW
19 czerwca 2012, 17:31
Mała uwaga. Nazwy klas bohaterów Gaju to strażnik i łowca tak? Wyglądają to na dwóch bohaterów mocy.

AmiDaDeer PW
19 czerwca 2012, 17:45
Matheo:
Nazwy klas bohaterów Gaju to strażnik i łowca tak?
AFAIR - Myśliwy i Strażnik.

Matheo:
Wyglądają to na dwóch bohaterów mocy.
Raczej tego nie zmienimy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel