Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Nowi Dowódcy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Mroczny Łowca PW
25 listopada 2009, 22:43
Minotaur z MM8 wcale lepiej nie wygląda, a jakoś Acid go zaakceptował. ;p

A tak na poważnie, to chodziło mi bardziej o to, że tamto coś wygląda na niewolnika, bo ni to broni nie ma, ni to zapuszkowany w metal wojownik, ani też grozy nie wzbudza. Jest w moim przekonaniu za cienkie na dowódcę. I jakieś takie strasznie rozjaśnone. ;p

Mitabrin PW
25 listopada 2009, 23:54
Ponieważ jest tak wściekłe, że aż się w nim gotuje. :P

Mroczny Łowca PW
26 listopada 2009, 00:00
Powiem tak: jakby porównywac do psa, to bardziej z tego york niż pitbull.

Mitabrin PW
26 listopada 2009, 11:28
W dawnych czasach, kiedy byłem jeszcze małym chłopcem i smok ciszył się swoją grotą na wyłączność byłem u kolegi, który miał w swym posiadaniu Yorka. Jak tylko ten pies mnie zobaczył to tak się na mnie rzucił, że do dziś mam ślady na ręce i nodze po jego zębach, więc potraktuje tą uwagę za komplement dla dowódcy. :P




A ja wciąż nie widzę, by nowa wersja była mniej "macho".

AmiDaDeer PW
26 listopada 2009, 12:09
To coś budzi grozę. Jeżeli nie potrzebuje żadnego uzbrojenia, to jak bardzo silny musi być?

Mroczny Łowca PW
27 listopada 2009, 20:35
Mit, ja wiem jak groźne są yorki, a przynajmniej jak agresywne. Ale to tylko małe pieski kanapowe. I ten minotaurzyna bez uzbrojenia tak właśnie wygląda w porównaniu do reszty dowódców. ;p

Hobbit, masz rację - można to tak odebrac. Ale w jego wypadku wystarczy cios w genitalia i nie mamy dowódcy.

Mroczny Łowca PW
29 listopada 2009, 00:53
Zresztą to nie jest mój mod, tylko Mitabrina i żadnych debat, i polemik prowadzic nie chcę na jakikolwiek temat z owym modem związanym. Po prostu wyraziłem swoje zdanie. A jest ono takie, że to z goła widoczną dysfunkcją płciową coś nie pasuje na dowódcę miasta, które pod względem fizycznym jest chyba najsilniejsze (ewentualnie twierdza może byc silniejsza ;p).

Erui PW
4 grudnia 2009, 16:31
Zajrzałem sobie na stronę modu Two Islands. Popatrzyłem na jednostki Regny i zauważyłem że Wezyr pasowałby na dowódcę Confluxu. Jak myślicie?

Field PW
4 grudnia 2009, 19:09
A jak mod wreszcie raczy się pojawić (3 dni po premierze Duke Nukem Forever pewnie, ale jednak :P), to co zrobimy?

Alamar PW
4 grudnia 2009, 19:18
Będziesz się zastanawiać, czemu on nie działa lub dlaczego gryzie się on z Twoimi ulubionymi ustawieniami woga. O problemach z kompatybilnością z innymi modami nie wspominając. :P

Erui PW
4 grudnia 2009, 21:54
A widziałeś nowego dowódcę Tower? Jak zajrzysz na podstronę TI poświęconą jednostkom Regny to też go tam znajdziesz jako Czarownika Wiatrów czy jakoś tak. Czyli Wezyr też może być. Tym bardziej że naprawdę pasuje. A na to czy mod wyjdzie nie ma żadnej gwarancji.Ja osobiście szczerze w to wątpię. Zresztą to tylko propozycja, ostateczna decyzja należy i tak do Mitabrina.

p.s. Twój mod jest świetny Mitabrin. Czekam na nową wersję Szamana i Żywiołaka Kosmosu, no i na pliki do edytora map.

Mitabrin PW
4 grudnia 2009, 22:33
Popatrz na to z innej strony, Conjurer jest zrobiony z jednostki z (tu wstaw liczbę, bo nie pamiętam) części MM i każdy głupi, który chciałby mieć tą jednostkę może ją sobie wyciągnąć i odefieć (neologizm mówiący na zrobienie z czegoś pliku *.def). Natomiast wezyr to jednostka zrobiona w 100% przez grupę TI i użycie (nawet jeśli mam ten Def od połowy Lipca :P) byłoby troszkę nie fair, to tak jakbym ukradł wszystkie pliki Hota teamowi (ktoś się przejął? Ja też nie...) i zrobił sobie z nich "super genialnego moda dodającego piratów", więc raczej wezyra nie zmienię (choć mam na oku kilka rzeczy jako nowego dowódcę Wrót... I pewnie znów zmienię dowódcę kompletnie... :).

A plik do edytora map kiedyś zrobię... Szczerze mówiąc to dopiero z 2 tygodnie temu o tym się dowiedziałem. :P

Dragonar PW
4 grudnia 2009, 23:40
Mitabrin:
Popatrz na to z innej strony, Conjurer jest zrobiony z jednostki z (tu wstaw liczbę, bo nie pamiętam) części MM i każdy głupi, który chciałby mieć tą jednostkę może ją sobie wyciągnąć i odefieć (neologizm mówiący na zrobienie z czegoś pliku *.def).
Ale nie każdy głupi umie zrobić to dobrze. ;P

Erui - co byś powiedział na to, że wezmę Twoją jednostkę nad którą się napracowałeś i wsadzę do swojego moda, mówiąc, że to ja ją zrobiłem? Tak po prostu nie można. :P

Erui PW
5 grudnia 2009, 00:48
Hm faktycznie! Racja, nie pomyślałem o tym. Wycofuję się z tego pomysłu i przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Bo w końcu twórcy TI nie ogłosili że ich defy są do wykorzystania. Traktujcie tę propozycję jako nie byłą.

Dark Dragon PW
30 grudnia 2009, 22:12
A czy będzie możliwość wgrania każdego dowódcy osobno? To byłoby b. miłe udogodnienie, które pozwoliłoby każdemu wgrać tych dowódców, którzy najbardziej przypadli nam do gustu.

Mitabrin PW
30 grudnia 2009, 22:16
Wow, z uwagi na to, że wszystkie portrety są w jednym pliku, a nie ma prostego sposobu na ich edycję (jest tylko na podmianę) to raczej przed premierą VCMI czegoś takiego nie będzie. :P

Cati7 PW
27 kwietnia 2010, 09:19
New Commanders Pack (NCP)



DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/?tienmyyzx2m

Instalacja:

1. Extract all the files where you got HOMMIII Installed, by example C:\Program Files\3DO\Heroes 3 Complete, and replace if asked.
2. Run H3wUpd.exe to install the new content.
3. Run Heroes3HDSetup.exe and choose the resolution for your game, it will create new exe files to play with the new resolutions, h3wog.exe_HD.exe to play WOG or Heroes32.exe_HD.exe to play HIII Complete, by example.
4. Just PLAY using one of the new executables, do shortcuts if you want. Remember, the commanders only appear in WOG, and only if they are enabled.

ENJOY

All the rights over the material and trademarks cited and used are of their respective owners.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- If you don't like one of the new sounds, you can delete it manually on the data folder.
- If you don't like the new hero sprites Valery did a wog file to revert them to the original way, it's also included in the package. Just put it on the update folder and run H3wUpd.exe.
- If you can't use the HD executables for some reason, just use the original executables.

CREDITS
Commander sprites: Salamandre (SGA), Darklokke
New hero sprites: Valery
HOMM III HD: Thanks to you whoever you are (don't read russian)
New sounds: Ubisoft
New music: Ubisoft
Commanders DEF building, icons, portraits and pack assembling: DANZA

Archol PW
27 kwietnia 2010, 10:46
Ciekawe defy, trzeba by było to na Polski spolszczyć..

Cati7 PW
27 kwietnia 2010, 11:07
Większość zna angielski więc dałam sobie z tym spokój :P

Odnośnie tej całej paczki. Katalogu z MP3 nie radzę podmieniać. Chyba, że wcześniej wykonacie jego kopię. Mi osobiście ta tutaj muzyka nie przepadła do gustu i od razu ją usunęłam. Kolejny szczegół. Jak gracie z modem Grove Town to po zainstalowaniu tego lepiej jeszcze raz zainstalować na tym Grove Town.

Oprócz podmiany dowódców zmieniają się również bohaterowie. Wygląda to tak jak jest w Atlantic mod. Kolejny szczegół który od razu rzuca się w oczy. Jednym może przypaść do gustu innym nie. Na szczęście jest możliwość cofnięcia do naszych starych bohaterów. Dołączony plik OldHerossprites.wog :)

Drwal PW
27 kwietnia 2010, 11:45
Niektóre defy są znane i dostępne do ściągnięcia od dawna, a niektóre przynajmniej ja pierwszy raz widzę na oczy. Trochę dziwnie wygląda dowódca Bastionu, trudno stwierdzić co gdzie ma:). Nie pasuje mi natomiast ten grubas . Wykorzystywany on był też chyba w mapie 300 Spartans i tak średnio pasuje mi na dowódce, zwłaszcza Nekropolii. Jeśli miałbym go gdzieś wrzucić to do Tower, zamiast tej hieny(?).
Najlepiej oczywiście jest w Inferno i o dziwo w Lochach. Dużo lepsze nawet od oryginalnych.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG/mod] Nowi Dowódcy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel