Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Archiwum][HC] Odczytywanie formatu
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

rafal2611 PW
25 kwietnia 2006, 10:10
mam pytanie doptyczace kampani znajdujacych sie w skarbcu a mianowicie heroes chronicles. po sciagnieciu i rozpakowaniu przegralem pliki do katalogu glownego gry. jednak nie moge otworzyc plikow kampani w edytorze. wyskakuje komunikat ze wersja edytora 5 a pliku 6. co mam robic? podam jeszcze ze mam zlota edycje herosow. do jakiego katalogu nalezy zgrac pliki??

Acid Dragon PW
25 kwietnia 2006, 11:50
pliki są standardowymi kampaniami SoD. nie testowałem ich ze 'złotą edycją', ale według wszelkiej logiki powinny dać się uruchomić w edytorze kampanii, jako, że SoD jes oczywiście wcześniejszą wersją niż Heroes III Complete.

umieścić je należy tam, gdzie wszelkie inne kampanie i mapy - do katalogu 'maps'.

Rabican PW
26 kwietnia 2006, 17:55
Ze Złotą Edycją i zainstalowanym WoGiem działają cudnie - zaręczam. Pewnie masz, Rafale, tylko AB (tam był już edytor kampanii) - a przy Kronikach bez natrium ani rusz :P

Pozdrawiam serdecznie
A. vel Rabbi z Krainy Rozwiązanych Problemów

dragon99919 PW
16 października 2009, 17:51
Można jakoś odczytać kampanie z Heroes Chronicles? Bo edytor pisze, ze nie ta wersja pliku, a jak zastąpię mapę w pliku res to w HC pisze mi że:

1. Tytuł mapy to "Mapa w starym formacie"
2. Podczas ładowania mapy, gra się po prostu wyłącza.

Assassin PW
17 października 2009, 09:47
O ile pamiętam, było na forum gdzieś pisane o tym i chodziło o edytowaniu kampanii hex editorem. Jak znajdę ten temat/post to podam link.
Ps: To był chyba ten temat.

Naucz się podawać poprawne linki do postów. Nie każdy ma ustawione wyświetlanie ich ilości, tak jak Ty. - MCaleb

dragon99919 PW
23 października 2009, 18:03
"To chyba był ten temat"? 45 minut mojego życia straciłem czytając cały temat! Nic nie znalazłem o otwieraniu map Kronik w edytorze SoDa... Jakieś inne pomysły?

Ginden PW
23 października 2009, 18:22
Musisz zmienić w heks edytorze pewne wartości, o ile pamiętam w pierwszych znakach pliku.

dragon99919 PW
28 października 2009, 21:04
Wartości czego? Kampani, edytora, czy może pliku wykonywalnego Heroes Chronicles? Bo szczerze powiedziawszy trochę się pohubiłem... No i jakie "wartości"? Znam się na szesnastkowym, lecz to chyba czy tak, czy inaczej usprawiedliwia mnie z tego, że nie wiem jak to zrobić.
temat: [Archiwum][HC] Odczytywanie formatu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel