Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Znaleziono 4 wyników.
temat: Pieśń lodu i ognia & Gra o tron
komnata: Podziemna Tawerna

Bacus PW
19 maja, 16:07
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

RustDragon PW
20 maja, 06:29
Wyszła wersja v1.5.4 juz
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Fandor PW
20 maja, 06:36
Czas chyba na Fandorowe narzekania. ;3
Generalnie ciągle uważam, że ekran miasta jest zbyt monotonny kolorystycznie, niby ma bogatą paletę, ale dobór kolorów jest taki, że jednak dużo mocniej zlewają się ze sobą.
W ekranie miasta, brakuje mi też wastelandu. Wiem, nie ma takiej reguły, że teren natywny jest koniecznie w mieście, ale jednak dość mocno widać w np. Tower czy Fortress co jest ich natywnym terenem. Tutaj jest chyba też wyjątkowo dość dużo płaskiej przestrzeni, która mogłaby jednak być bardziej pomarańczowa i popękana, ekran byłby od razu dzięki temu trochę bardziej żywy.
Bardzo bym chciał, żeby zrezygnowali z Piromana, 3 jednostki około człowiecze, to już bardzo dużo, a ten miotacz ognia, to jednak zupełnie inna technologia niż proch i bardzo mi to nie odpowiada (tak prochu też się czepiałem swego czasu, mając wiedzę że występuje w MM, ale skoro jest już stałym elementem HotA to wszystko spoko).
Kowboj wyszedł miodzio. Przyznaję jest dużo bardziej różny od Wilka Morskiego niż się zapowiadało, chociaż wciąż mi się ze sobą trochę gryzą.
Nie podoba mi się wygląd bohatera (to bohater magii czy mocy?) jakoś tak nie przystaje do reszty wizji miasta.
Chciałbym, żeby HotA rozpoczęła jakiś nowy rozdział wraz z tym miastem i zmieniła nazwę dodatku. Moim skromnym zdaniem jakby rozdział Rożka już się skończył i fajnie by było zobaczyć nowy mod pod nowym tytułem (mod dalej byłby kontynuacją instalowaną razem z całą zawartością HotA, tylko byłoby nowe logo i osobno kampanie HotA i nowego dodatku). Coś w stylu RoE, AB i SoD mając Complete/Gold Edition wybieramy po prostu kampanie jednego z nich i gramy. A HotA już zawartościowo przyćmiła oba dodatki. Ale fakt to ostatnie czepialstwo, to trochę czepialstwo dla czepialstwa, kwestia semantyki, coś najmniej ważnego, ale jednak uważam, że byłoby to spoko.
Ciąg dalszy nastąpi po kolejnych informacjach. ^^
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

planetavril PW
20 maja, 07:31
would you like them to make a new expansion where you can play safely even with the previous contents?

in this case there would be no need to make a new expansion it would be enough to rename the existing one and change the gamselbk, gamselb, etc. graphics

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel