Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 13 - 14 - 15

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2015, 02:16
Spokojnie, zrobię to. Dajcie mi tylko trochę czasu.

Tarnoob PW
19 stycznia 2015, 01:24
Można by może jakoś podpisać grafiki występujące na stronie, przynajmniej w dymkach? Przypomniała mi się o­s­ta­t­nio sytuacja, jak jeden z gości tej strony nie bardzo wiedział w panelu kontrolnym, skąd jest tamta grafika, o­k­re­ś­la­jąc to jako „któreś M&M”. Umieszczanie opisów – a zwłaszcza linków – do odpowiedniego źródła wprost pro­wo­ku­je do klikania i może zwiększać aktywność na stronie. Ma to też duży walor edukacyjny – chyba nie chcemy, że­by ta­kie MM7 albo np. grafiki z czatu (z różnych części) były jakoś zapomniane.

Ogólnie jestem wielkim zwolennikiem „wewnętrznych połączeń” na stronach, tak żeby przepływ był bardziej in­ten­syw­ny – o czym kiedyś się radziliśmy z MiB-em w przypadku JB, ale to już inna historia.

Acid Dragon PW
19 stycznia 2015, 09:53
Nie wiem co na ten temat sądzą inni, ale uważam, że to raczej zły pomysł, zabijający klimat.

W Sektorze Kontrolnym użytkownik powinien zobaczyć dziwnie ubraną postać, Strażnika, a nie "[1] grafikę z Might & Magic 7, 1999 r., Jon van Caneghem et. al.".

Jeśli ktoś nie kojarzy skąd jest grafika, to nie sądzę, by było to jakąkolwiek stratą. Może nawet i lepiej.

Dark Dragon PW
19 stycznia 2015, 14:22
Acid:
Nie wiem co na ten temat sądzą inni, ale uważam, że to raczej zły pomysł, zabijający klimat.

Popieram.

Kammer PW
19 stycznia 2015, 22:11
W imieniu swoim (i pewnie reszty RPGowiczów) proszę o umożliwienie wyszukiwania postów z komnaty RPG w forumowej wyszukiwarce, jeżeli w profilu jest zaznaczone wyświetlanie ich na głównej.

Powód: dzięki temu znacznie łatwiej byłoby wyszukiwać informacje, któe nam sie ulotniły z głowy.

Nicolai PW
20 stycznia 2015, 23:23
Na czacie przydałoby się w jakiś sposób zaznaczyć do kogo wysłało się wiadomość prywatną, bo jak się prowadzi kilka takich dysput równolegle to potem można się pogubić co do kogo poszło. Proste "Nicolai > Ktoś" powinno załatwić sprawę.

Acid Dragon PW
21 stycznia 2015, 00:49
Obie prośby zostały spełnione. W przypadku czata najlepiej będzie wymusić załadowanie się nowej wersji skryptu przez odświeżenie Ctrl+r.

Tarnoob PW
23 stycznia 2015, 21:11
Ponawiam (kojarzy się z 'pony' :-P) pytanie o to, czy jest w planach jakieś zmniejszenie i pogrupowanie działów tematycznych na forum. Mogłoby to się sprowadzać nawet do zmniejszenia odstępów między blokami.

Acid Dragon PW
23 stycznia 2015, 21:53
Na jakiekolwiek zmiany na Forum na razie nie ma w ogóle planów ze względu na jego mechanizm. Czyli w zasadzie jest jeden plan - zmienić mechanizm. Wraz z tym przyjdzie czas na zmiany układu treści, nowe grafiki, czy rozszerzenie funkcjonalności.

Tarnoob PW
24 stycznia 2015, 01:31
No to duo spoko. :-) Trzymciam kciuczki.

Dren PW
26 stycznia 2015, 21:34
Tak się zastanawiam czy byłaby by jakaś możliwość by dodać taki guziczek który pokazuje wszystkie twoje i wybrane przez ciebie tematy czy przypadkowo nie pojawił się jakiś nowy post. Myślę że byłoby to użyteczne dla takich osób które nie wchodzą na kwasową grotę codziennie tylko powiedzmy np. raz na tydzień bo zwyczajnie nie mają czasu albo robią jakieś tam inne rzeczy.

Matheo PW
26 stycznia 2015, 22:51
Fajny pomysł. Gdyby skrócić "Dodaj nowy post" do "Nowy post", to powinien się tam zmieścić jeszcze jeden przycisk np "Śledź" (może być to śledź;) ).

Acid Dragon PW
26 stycznia 2015, 23:00
Nie bardzo rozumiem. Tematy z nowymi postami są zaznaczane po każdym zalogowaniu - nieważne, czy ostatnie logowanie było miesiąc temu, czy wczoraj.

Zaznaczanie konkretnych tematów oznaczałoby więc w praktyce, że przy niezaznaczonych tematach znaczek "new" nie ma być wyświetlany?

Dren PW
26 stycznia 2015, 23:07
Chodzi mi o to że jak wejdziesz po np. tygodniu to nowe posty (zazwyczaj) pojawiły w kilkunastu o ile i nie kilkudziesięciu tematach natomiast na stronie głównej jest wyświetlane tylko siedem tematów w których napisano jakiś post/posty.A niektórym ludziom nie chce się przeglądać kilku komnat w których i tak jest zazwyczaj dodanych kilka nowych tematów co powoduje mętlik bo np. z powodu dodania pięciu nowych tematów i dyskusji w kilkunastu innych człowiek się po prostu może zgubić,samemu mi nie raz zdarzało mi się szukać po kilka minut w jakiejś komnacie tematu który śledziłem bo prowadzono dużo dyskusji i zakładano nowe tematy.

Kammer PW
26 stycznia 2015, 23:28
Polecam wyszukiwarkę dostępną z poziomu forum.

Dren PW
26 stycznia 2015, 23:43
Oj,oj szukasz dziury w całym :p

Kammer PW
26 stycznia 2015, 23:50
To nie tak. Jeżeli coś jest całe - nie jest otoczeniem. A zatem wyróżnia się z niego. Tworzy osobną warstwę, jest poza otoczeniem. A zatem - patrząc z punktu widzenia otoczenia - jest dziurą. Czyli badany obiekt jest dziurą dla otoczenia i co za tym idzie jest szukaną dziurą.

OK, już idę spać.

Dren PW
26 stycznia 2015, 23:53
I tak oto narodził się nowy filozf.

Acid Dragon PW
27 stycznia 2015, 00:07
Ja też go nie zrozumiałem.

Anyways, ten problem zostanie rozwiązany inaczej - pojawi się przycisk "więcej" na liście ostatnio zaktualizowanych tematów, pozwalający na wydłużenie listy (ewentualnie na jej przewinięcie na "następną stronę", jeszcze nie wiem).


Dren PW
27 stycznia 2015, 00:12
Z góry dziękuję za tę opcje.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 13 - 14 - 15
temat: Propozycje zmian w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel