Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Gdzie kto pisze?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Tarnoob PW
25 stycznia 2015, 14:43
Hobbit, żarty żartami, ale zadałem bardzo jasne pytanie i nie zbywaj go tak lekceważąco.

Czy Strażnicy czytali swoje działy na forum i wiedzą, na czym stoją? Czy np. Ty czytałeś dział o WoG /VCMI /HotA?

Dark Dragon PW
25 stycznia 2015, 14:51
Strażnik nie ma obowiązku robić jakichś wykopalisk przy swoim stoliku. Musi mieć jednak wiedzę, żeby nad danym stolikiem sprawować pieczę. To chyba naturalna rzecz. Nikt nie będzie zmuszał np. Strażnika Biblioteki Legend żeby przez kilka miesięcy prowadził wykopaliska, bo jak nie to straci posadę.

Co to pytanie w ogóle ma na celu?

Tarnoob PW
25 stycznia 2015, 14:56
To pytanie ma na celu zwykłe zaspokojenie ciekawości – czy jakieś części Groty w ogóle zostały zapomniane.

Wiele starych wątków jest naprawdę ciekawych – jak o biologii w HoMM-MM albo stworzeniach – a dziwnym tra­fem od miesięcy nikt ich nie odkopuje. To może brać się z tego, że są daleko, nisko i są długie, to nikt do nich nie zagląda.

Przydawałoby się jakieś „odświeżanie” staroci, tak żeby młodzi o tym pamiętali.

Dark Dragon PW
25 stycznia 2015, 15:01
Nie, żadna nekromancja starych tematów nie jest potrzebna. Powiem więcej - jest to bardzo niewskazane. Prowadziłoby to tylko do większego chaosu. Jeśli użytkownik uzna jakiś temat za ciekawy to go sobie odkopie lub Strażnik przeniesie do niego jakiś nowy temat, który przypadkiem idealnie by tam pasował. Mamy wyszukiwarki jeśli komuś się nie chce przewijać.
Niektóre tematy po prostu umierają i/lub się wyczerpują, a co za tym idzie zostają zapomniane i spadają na sam dół. Naturalna kolej rzeczy.

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2015, 15:05
Tarnoob:
Hobbit, żarty żartami, ale zadałem bardzo jasne pytanie i nie zbywaj go tak lekceważąco.
Po prostu zwróciłem uwagę na to, że odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie nie będzie miała żadnej wartości merytorycznej, bo nie będzie można z niej wywnioskować niczego na temat naszego sposobu "strażniczenia".
strona: 1 - 2
temat: Gdzie kto pisze?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel