Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 95 - 96 - 97

Aayren PW
23 stycznia 2015, 11:21
Kammer nawiązuje do wypowiedzi Hobbita, w której pyta, czy przeniesienie nowego miasta z HotA do VCMI powinno być naprawdę uważane za osiągnięcie VCMI.

Well played Kammer :)

Hellburn PW
23 stycznia 2015, 11:39
A czy to się zalicza jako mod?
Na swój użytek sporządziłem małą podmiankę dźwięków jednostek Cove (dużo z gier M&M) i motywu muzycznego (podziemia Regny z MM8).

voncur PW
23 stycznia 2015, 11:45
Pewnie że tak.
Tyle że mi chodziło bardziej o jakieś w gameplayu, niż kosmetyczne :P

Well, jestem zbyt zaspany, ale gratki Kammer :)

AmiDaDeer PW
23 stycznia 2015, 11:56
Kammer, Twoje porównanie jest bezrozumne.

HD Mod jest tworzony przez jednego z członków HotA Crew - baratorcha. Jest on więc elementem Hoty, choć jednocześnie od niej niezależnym. Poza tym jest on dostosowany do Hoty.
Mod Cove pod VCMI zaś to zagarnięcie grafik, dźwięków i statystyk z Hoty przez ludzi niezwiązanych z HotA Crew i wrzucenie ich do innego silnika gry ze znacznymi przeróbkami.

Ot, różnica.

Fandor PW
23 stycznia 2015, 12:54
Mam pewne problemy z mapą "Divide et Impera" mój sojusznik już jest wyeliminowany, posiadam w tej chwili dwa miasta, wrogowie chyba mają po takiej samej ilości. Za chwilę przeciwnik ma ruszyć na moje miasto, czekam do następnej tury i CRASH, nawet jak zrobią już swoje i przystąpią do oblężenia, CRASH. Ktoś wie czym może to być spowodowane?

Saki PW
1 lutego 2015, 21:07
Raczej nikogo nie zaskocze ta wiadomoscia, ale przegladalem sobie dzisiaj forum naszych braci z wostoka i jak na razie Forge jest zamrozony, choc cos tam sie niby dzieje. Hippocamus jest szczesliwy, bo don_komandorr zdjal kamasze i powrocil do pracy nad Forge, wiec jest jeszcze nadzieja, ze sprawy osiagna pozytywny koniec. Sa jeszcze takie detaliki, bo jak na razie chlopaki na forum maja sprzeczke odnosnie tego, co powinno byc jednostka siodmego poziomu - mechasmok, czy juggernaut (choc wypowiadaja sie tam oficjele, to nie jest to na razie szczegolnie wiazaca sprawa - mozna sie jednak spodziewac, ze jednostka siodmego poziomu bedzie jedna z nich). Tyle aktualnosci ze swiata HotA Forge.

EDIT:

Tak sie, niestety, sklada, ze nie mam:(

Morglin PW
1 lutego 2015, 21:25
A polskich znaków pan nie ma? :P

Co do Niebiańskiej Kuźni od Rożka, to szczerze trzymam za nią kciuki. Szczególnie gdy patrzę na to, co ostatnio odwala polski zespół. :P

witchking PW
2 lutego 2015, 23:33
Jeśli Ci się nie podoba nasza praca to pisz w tym temacie:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1423&page=110#100172

Staramy się poprawiać jeśli tylko dostajemy informacje zwrotną. Choć wydaje mi się to oczywiste to napiszę: jeśli nie piszesz co Ci nie odpowiada to prawdopodobnie tego nie poprawimy.

Co do prac naszych kolegów ze wschodu to trzymam kciuki, choć ostatnia aktualizacja mocno mnie zawiodła. Spodziewałem się jednak czegoś lepszego.

sharpshooter123 PW
5 lutego 2015, 22:13
Cześć, chciałbym sobie pograć w kampanię z Herosów w Hotcie, ale brak polskich znaków jest bardzo irytujące, jest jakiś sposób żeby gra wyświetlał polskie znaki?

Drwal PW
5 lutego 2015, 22:17
Niestety nie ma takiej możliwości. Nie ma ani polskiej wersji, ani polskich znaków. Kolejna wersja może to zmieni.

sharpshooter123 PW
5 lutego 2015, 22:21
Dzięki za odpowiedź, a jakaś podmiana czcionek reseditem też nie wchodzi w grę?

Drwal PW
5 lutego 2015, 22:29
Musiałbyś to zrobić jak Wog Team i podmienić następujące pliki:
TINYFONT.FNT
tiny.fnt
TIMES08R.FNT
MedFont.fnt
HISCORE.FNT
CREDITS.FNT
CALLI10R.FNT
bigfont.fnt
smalfont.fnt
verd10b.fnt

Najlepiej ściągnij plik polskie czionki z Woga, zmień rozszerzenie z *.wog na *.rar i wypakuj wspomniane pliki. Następnie MMArchieve'm (lepszy niż resedit) podmień wypakowane pliki, które wymieniłem. Napisane tak na szybko, nie dam głowy czy zadziała.



sharpshooter123 PW
5 lutego 2015, 22:43
wow, dzięki spróbuję!

AmiDaDeer PW
6 lutego 2015, 10:03
A jak w ogóle chcesz zagrać w Hocie w kampanie spoza Hoty? Chodzi Ci o jakieś fanowskie?

sharpshooter123 PW
6 lutego 2015, 11:52
Kampanie można wypakować Reseditem, te z Shadow of Death znajdują się w pliku data/H3bitmap.lod

Wielkie dzięki Drwal, wszystko działa.
Instrukcja dla tych którzy też by chcieli mieć polskie znaki w Hocie.
1. Ściągamy MMArchive http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=112
2. Ściągamy polskie czcionki http://www.vault.acidcave.net/download.php?id=13 (zamieniamy .wog na .rar i wypakowujemy)
3. MMrchiverem otwieramy plik HotA.lod
4. W okienku ext wybieramy format .fnt
5. Zaznaczamy wszystko i usuwamy
6. Klikamy edit i wybieramy Add
7. Zaznaczamy wszystkie pliki które znajdują się w wypakowanym archiwum z czcionkami i klikamy Otwórz.
8. Zamykamy MMArchiver włączamy Hotę i cieszymy się polskimi znakami :)

glokku PW
18 lutego 2015, 15:45
Jakby ktoś nie miał polubionego Hota na facebooku to napisali wczoraj :
Just to let you know that 1.3.6 is not too far from release (but no exact date as usually).

Nephretes PW
18 lutego 2015, 16:06
Z tego co wiem: nie spodziewał bym się spektakularnych nowości, to będzie bug-fix.

galo11 PW
21 lutego 2015, 14:57
A jak się to ma do informacji, że 1.3.5 ma być ostatnią wersją 1.3.x?

AmiDaDeer PW
21 lutego 2015, 15:00
A skąd taka informacja? Była ona oficjalna?

Saki PW
21 lutego 2015, 16:36
Rowniez pamietam, ze ktos z Hoty mowil, ze 1.3.4 bedzie ostatnia przed 1.4 wersja (1.3.5 nie bylo wtedy zakladane, podejrzewam;p).
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel