Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Notatki przy graniu i schematyczność gier cRPG
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Tarnoob PW
20 stycznia 2015, 20:28
Jestem pod wrażeniem dyskusji, jaka się wywinęła i nie spodziewałem się takiego efektu. W sumie to i dobrze na­wet, że to zboczyło z MM na inne gry – chociaż nie wyczerpano wszystkich tematów z MM, np.:
– nagrody za schwytanie stwora w Bounty Hunt
– lista i rozmieszczenie towarzyszy podróży (NPC)
– rozmieszczenie skarbów i stworów
– itd.
Alamar oraz Kirin i inni, którzy grzebali w kodzie, pewnie znają takie niuanse – niestety praktycznie niepublikowane w żadnych poradnikach MM6–8 ani w Polszy, ani na świecie.

@Saki, Arszonto: bardzo dziękuję za Wasze porady. Arszonto, chyba musisz grać w erpega miesięcznie, skoro na­bi­jasz takie wyniki. Nie masz życia i tyle. :-P Jeżeli mam zacząć grać, to w nic więcej niż absolutna klasyka – czy­li wspominany Torment, BG, IWD, Gothic i TES, Diablo I–II. Mam wystarczająco dużo zaległości w innej klasyce – jak filmy i książki – i w planowaniu sobie zawodowego życia.

Arszonto PW
21 stycznia 2015, 19:02
Cytat:
Arszonto, chyba musisz grać w erpega miesięcznie, skoro nabijasz takie wyniki. Nie masz życia i tyle. :-P
W ciągu ostatnich kilku miesięcy grałem tylko w Dragon Age: Inquisition. Mogę grać w premierowe tytuły bez przeszkód, z racji, że nie mam żadnych "zaległości". Co do życia... Hmmm... Moja "sytuacja" i ogólny sposób postępowania sprowadza się do tego, że robię coś, póki nie skończę. Tyczy się to zarówno gier, pracy i wypadów ze znajomymi. Zdarza mi się np. przez tydzień wpadać do domu tylko na obiad, by kolejny tydzień zarwać przed pecetem. Innym razem, siedzę nocami nad projektami, mimo iż termin ukończenia pracy jest odległy. Po prostu, tak już mam - gdy zacznę, muszę skończyć.
strona: 1 - 2
temat: Notatki przy graniu i schematyczność gier cRPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel