Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Acid Cave Team - Grupa na Steamie
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Dru PW
9 lutego 2014, 18:06
Witam

Jako, że platforma Steam jest coraz popularniejsza i coraz więcej gier wymaga aktywacji na tej platformie wpadłem na pomysł utworzenia grupy, która zrzeszałaby użytkowników Kwasowej Groty. Grupa jest otwarta także każdy zainteresowany może dołączyć do grupy. Oczywiście nie wymagam przy tym by każdy dodawał się do znajomych danej osoby, bo sam nie będę przyjmował wszystkich zgłoszeń skoro nie będę kogoś kojarzył z forum. Tym samym chciałbym również by każdy kto ma odmiennego nicka niż na naszym forum napisał o tym w tym temacie.

Zapraszam również do tworzenia nowych tematów w grupie w zakładce "Dyskusje" do porozmawiania o konkretnych grach i podzielenia się wrażeniami.

Ja osobiście często korzystam z tej platformy bo jest po prostu najlepsza, a w połączeniu z akcjami takimi jak Humble bundle można zdobyć naprawdę dobre gry za grosze.

Nie mam bladego pojęcia ile osób będzie tym zainteresowanych, ale warto spróbować :P Prosiłbym również strażników o przypięcie tego tematu by każdy widział tę informacje.

Adres do grupy Kwasowej Groty na Steamie.

Pozdrawiam

rtx PW
9 lutego 2014, 18:09
Podoba mi się pomysł, dołączyłem. :)

...A teraz wracam męczyć się z Daggerfallem. :P

Kammer PW
9 lutego 2014, 18:15
Ciekawy pomysł. Dołączyłem.

Mad Hatter PW
13 lutego 2014, 09:04
Dołączyłem :D
To kiedy robimy jakąś krucjatę?

Garett PW
13 lutego 2014, 12:11
Fajny pomysł więc dołączyłem. :)

Altair PW
13 lutego 2014, 18:52
Dobry pomysł :)

Garett PW
21 lutego 2014, 10:39
Aktualnie na Steamie jest promocja gier od Ubisoftu, w tym na Heroesy jak kogoś to interesuje.Koniec promocji jest o 19.

Hubertus PW
21 lutego 2014, 11:38
Ja również dołączyłem do grupy na Steamie, fajna i pożyteczna inicjatywa :)

Promocja Weekend z Ubi trwa aż do 24 lutego, objęte są nią wszystkie tytuły tego developera dostępne na platformie Steam, z uniwersum M&M są tą:

- Dark Messiah
- Might and Magic X
- Heroes V i oba dodatki (oddzielnie, nie ma wersji gold, ewentualnie można kupić Heroes Pack z Dark Messiahem)
- Heroes VI Gold oraz Complete
- Clash of Heroes

Dziś do 19:00 jest największy upust (nawet 75%), potem pewno podniosą ceny.

Ale i tak to w sumie nie jest najlepsza i najtańsza droga kupna tych tytułów (Choćby w sklepie Uplay jest taniej) ;p

Drakeni PW
23 lutego 2014, 01:23
Witam.Pomysł jest bardzo ciekawy i dołączyłam do grupy.Powodzenia w graniu!

Lyokoheros PW
23 lutego 2014, 13:12
Całkiem ciekawy pomysł(szczególnie, że jest w grupie temat do dyskusji o Civilization V, w którą ostatnio gram wręcz nałogowo, więc zapewne niedługo się o tej grze wypowiem). Mój nick na steamie to Lyokoheros, właśnie przed chwilą dołączyłem do grupy.

Dru PW
18 stycznia 2015, 15:44
Po tym linkiem możecie sprawdzić ile zajmie Wam przejście wszystkich waszych gier, które macie na swoim koncie :P Wystarczy podać swój nick/ID ze Steama.

Mi wyszło 1738 godzin, czyli 72 dni, 10 godzin i 12 minut :D


Kammer PW
18 stycznia 2015, 15:51
Tylko 227 godzin, uf...

Ciekawym, jak toto jest obliczane. Po osiągnięciach?

Alistair PW
18 stycznia 2015, 15:55
Mi wyszło tylko 280 godzin, choć z moim tempem wyszłoby to znacznie więcej. Jednak na Steamie mam mało gier. O wiele więcej mam wersji pudełkowych, kupionych jeszcze przed czasami Steama.

Viking PW
18 stycznia 2015, 16:18
Ja to przy Was słabiak jestem: tylko 84 godziny.

Dru PW
18 stycznia 2015, 18:25
@Kammer - raczej nie, bo nie wszystkie gry mają osiągnięcia. Raczej dodawany jest średni czas przejścia gry z jakiejś bazy danych ;)

Dark Dragon PW
18 stycznia 2015, 18:26
1782 continuous hours
74 days,6 hours,41 minutes

Warmonger PW
18 stycznia 2015, 18:27
Kupiłem na Steamie kilka gier, których nigdy nie uruchomiłem - i lepiej niech tak zostanie. Szkoda życia :P

Alamar PW
18 stycznia 2015, 18:58
"Could not find user with that name" :P

Daractive PW
19 stycznia 2015, 00:02
Birbo Brabins the Nuts Eater melduje się :D

Kodzo19 PW
19 stycznia 2015, 19:32
Mi wyszło 291 godzin szczerze myślałem że będzie więcej bo mam kilka gier w które grałem mniej niż 1 godzinę lub wogóle. A oto strona na której możecie sprawdzić wartość swojego konta poprzez zakupione na nim gry i dodatki do nich
https://steamdb.info/calculator/76561198115168179/?cc=de wyszło mi 384€ czyli około 1600zł.
strona: 1 - 2
temat: Acid Cave Team - Grupa na Steamie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel