Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 35 - 36 - 37

jaszo PW
27 czerwca 2006, 18:25
hej jestem tu nowy i.....to narazie wszystko co mam do napisania :P

Lazurowy Żmij PW
27 czerwca 2006, 18:49
Lazurowa strona mocy oznacza "Praworządny-neutralny" , lub "Neutralny-neutralny" , zawsze to lepsze od zrzędliwych umarlaków i świętoszków z klasztoru :P

vinius PW
27 czerwca 2006, 22:12
a jakich świętoszków? hejże, wyciągamy grenaturat!

Vatras PW
28 czerwca 2006, 10:44
Protestuje!!! Umarlaki wcale nie są zrzędliwe (No może troszke). Co do świętoszków z klasztoru to się zgodze że potrafią być upierdliwi, ale umarlaki to zostaw w spokuju.

vinius PW
28 czerwca 2006, 10:58
problem w tym, że żadnych "świętoszków z klasztoru" to nie ma... a umarlaków i smokopodobnych więcej niż porządnych ludzi :P (a avatar inkwizytora mam tymczasowo)

Lazurowy Żmij PW
28 czerwca 2006, 20:32
Dobra , dobra to była przenośnia :) Wcale nie jesteście tacy źli.

Narsil PW
28 czerwca 2006, 23:01
Faktycznie, liszy mamy tu sporo... conajmniej 3.

Lazurowy Żmij PW
29 czerwca 2006, 06:56
Grubo ponad trzech ;) Narsil przyłączyłeś się do Lazurowej Strony Mocy ?!

Kathrin PW
7 lipca 2006, 10:49
Vinius wszak ja jestem z klasztoru!
Słowo "świętoszek" ma negatywną konotację, wolałabym więc kobieta-anioł:))

Szarak PW
15 lipca 2006, 13:50
Witam. Moje imię to Onikage vel Szarak. Do Kwasowej Groty, zajrzałem za namową mojego przyjaciela, Xa…tfu, Rabicana. Ogólnie, jestem zachwycony :) Przejrzałem większość tematów, i naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Rabi ( This word is so cute… ) dużo mi opowiadał, o wszystkim. Powiedział mi również, że tu nie ma miejsca dla debili… przejrzałem forum, i przyznałem Mu rację… Zastanawiając się czy pisac tego posta.
Jeśli chodzi o moje granie w gry, o których na Kwasowej Grocie się traktuje… Przyznam od razu - Grałem tylko w HoMM'y. I to z bardzo marnymi rezultatami. Jestem kompletnym nieudacznikiem, frajerem etcetra, etcetra. Z Herosami miałem styczność niedługo po wydaniu III części. Pograłem kilka miesięcy.
Kolejny raz zagrałem po roku, bodajże. I znów marnie to wychodziło, a kampanie, które mnie interesowały tylko i wyłącznie ze względu na fabułę, przechodziłem na kodach. Wtedy też natknąłem się na AB i SoD, które wywołały u mnie niesamowity zachwyt. Pograłem też chwilkę w Herosów "jedynkę", i "dwójkę", ale nie zrobiły na mnie większego wrażenia, jako że przywykłem do olśniewającej "trójki".
Ogólnie, gdy, odzywa się we mnie pacyfistowski Szarak, potrafię, zeedytowac mapę, na której jest Graal, po prostu usunąć wroga/ów, i tylko szukać skarbu. Lubię, "czyścic" mapy. Jednak, gdy to jestem ja, znaczy się Ifryt Onikage, wolę zniszczyć, i zmiażdżyć wroga :) Hehe....
Dalej, gdy podróżowałem po Antagarichu , spotkałem wyżej wymienionego Lisza, który, pokazał mi czeluście Kwasowej Groty. Zachwyciłem się historią świata MM, którą czytałem dwa razy, poznałem Forge, teraz, ukochanego WoG'a… Rabin, wiele mi opowiadał o was. Mam nadzieję, że będę tu pasował.
Pozdrawiam :)
Szaruś, vel The Strongest Ifryt Onikage.

Lazurowy Żmij PW
16 lipca 2006, 11:48
Witamy ^^ Czyżbyś był pierwszym ifrytem (?) w Kwasowej Grocie ? Wreszcie jakaś miła odmiana...

Grambar PW
18 lipca 2006, 19:35
Witam. Jestem Grambar.
Przybywam z Deyji. Jestem liszem z przymusu.
Dawno, dawno temu, w odległym parku chodziłem po chodniku aż tu nagle wyskoczył mi jakiś -piiiiip- nekromanta, uderzył mnie i przemienił w lisza, bez mojej woli!!!!!

Vatras PW
18 lipca 2006, 19:49
Miło cię znów spotkać Grambarze. Cieszę się że w końcu trafiłeś do najwspanialszej groty na świecie. Mam nadzieje że miło spędzisz tu czas. Tylko uważaj na te smoki i nie próbuj w nadmiarze piwa bo siarka może byc szkodliwa:D A i nie przejmuj się, bycie liszem jest piękne!

vinius PW
18 lipca 2006, 20:01
populacja ludzi: niewiele.
populacja niziołków: jeszcze mniej.
populacja liszy: stanowczo za duzo ;)

...ale i tak witamy.

Trang Oul PW
18 lipca 2006, 20:16
Witam następnego lisza :) .

Tak Alamarze, krucjata przeciwko żywym by się przydała.

Alamar PW
18 lipca 2006, 20:18
>>>populacja ludzi: niewiele.
>>>populacja niziołków: jeszcze mniej.
>>>populacja liszy: stanowczo za duzo ;)

To da się wyrównać, jakaś krucjata czy coś podobnego. ;)
Zresztą wystarczy zamknąć wszyskie te lisze w jednym pokoju i zobaczyć jak działa selekcja naturalna (czytaj - spór o to kto jest naj... liszem). Z pokoju wyjdą tylko najsilniejsi. ;)


Poza tym także przyłączam się do komitetu powitalnego.

EDIT:
Tylko uważaj T'Rang :P żeby nie podzielić losu biednego Fineasa Vilmara. :P

Vatras PW
18 lipca 2006, 20:51
Przepraszam że się wtrące ale dlaczego prawie wszyscy mają coś przeciwko liszom? (Tzn. wszyscy oprócz tych co już weszli na tę jedyną właściwą ścieżką) Moge wam zaręczyć że bycie liszem ma same dobre strony.
A może to właśńe dlatego wszyscy tak dyskryminują lisze? Zazdroszczą na śmiertelnicy jedni:D .


Trang Oul PW
18 lipca 2006, 20:56
Może niektórym trzeba pomóc na siłę? Sam zostałem liszem nie z własnej woli.

vinius PW
18 lipca 2006, 21:02
a może ja Vinius (od niedawna Wielki Inkwizytor) mam komuś pomóc dostać się do krainy wiecznych łowów? rozliczowało się towarzystwo.

Vatras PW
18 lipca 2006, 21:03
To jest myśl! Zrobimy coś dobrego dla nich, w końcu bycie liszem to wręcz zaszczyt nie mówiąc już o potędze jaką to daje.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel