Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Sesje RPG z uniwersum MM & HoMM
komnata: Nieznane Opowieści

Akkarin PW
5 stycznia 2015, 10:30
Kłania się nisko w kierunku Społeczności Groty

Well... nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu pytania, czy trwają tu tylko i wyłącznie same rozgrywki, ale zaryzykuję - w razie złego działu proszę któregoś z moderatorów o przeniesienie.

Więc tak, żeby było krótko i zwięźle. Jestem MG już nie pierwszy rok, czy dwa lata, i poszukuje ogarniętej i znającej mniej więcej realia MM 6-8; HoMM 1-3 drużyny. Mam napisany własny, autorski system RPG pod to uniwersum i szukam po prostu jakiś chętnych, by zorganizować grę. Zachęcam do zadawania pytań tutaj, czy też na priv, jak ktoś woli. :)

I przepraszam za kłopot, jeżeli to zły dział.

Xelacient PW
5 stycznia 2015, 10:42
Wszytko w porządku, dział jest jak najbardziej dobry, tak teoretycznie jak chce się założyć sesje to należy się ze mną skontaktować w sprawie uzyskania pozwolenia, ale przechodziły już o wiele dziwniejsze rzeczy niż system inspirowany M&M, więc akceptuje sesje bez mrugnięcia okiem.

Jedyne na co chce zwrócić uwagę to jest kwestia oznaczenia: z reguły robimy tak, że mamy temat "[OGÓLNY][nazwa sesji]", który jest poświęcony omówieniu systemu, zgłaszaniu postaci i tym podobnym oraz temat "[RPG][nazwa sesji]" w którym już się dzieje "historia", no chyba, że chcesz zrobić sesję na czacie, ale to już wyższa szkoła jazdy.

Nawet sam osobiście wziąłbym udział, ale niestety zbliża się sesja, więc czasu będę miał coraz mniej, a nie więcej. Niemniej życzę powodzenia.


Akkarin PW
10 stycznia 2015, 22:13
W porządku, rozumiem. Dzięki za odpowiedź.

Generalnie ja mam wszystko gotowe, mógłbym zarzucić wszelkie info, system, etc. ale się wstrzymałem, bo... myślałem po prostu, że będzie jakiś odzew innych osób. Więc tak wprost - jak ktoś chętny, zainteresowany, zafrapowany, to niech da cynka. Muszę mieć dla kogo sesję robić - ta, rzecz jasna, forumowa.
temat: Sesje RPG z uniwersum MM & HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel