Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 84 - 85 - 86

Dark Dragon PW
3 stycznia 2015, 20:00
Brak oficjalnych informacji na ten temat.

Górski PW
6 stycznia 2015, 18:46
Czy można gdzieś kupić Ice and Fire bez Warriors of North?

Dark Dragon PW
6 stycznia 2015, 19:20
Na Steamie.

Bezimienny111 PW
6 stycznia 2015, 19:49
Albo na Muve.

Drwal PW
11 stycznia 2015, 21:55
Tak, masz nawet napisane wielką czcionką pod tym linkiem który Ci wysłałem. Dla gracza ERA to mniej silnik czy narzędzie, a po prostu kolejna wersja Woga, którą instaluje się łatwiej. Nie trzeba zmieniać ustawień regionalnych, instalować w kilku folderach dla różnych modów. Oczywiście to wielkie uproszczenie.

Radziłbym zainteresować się tym mini artykułem w Grocie.

Górski PW
12 stycznia 2015, 16:06
Co to za miasto?

Nie chodziło mi o Cathedral, ale te pod jego grafiką.

Nicolai PW
12 stycznia 2015, 16:08
Jedno z fanowskich zamków, które ma zostać dodane w HoTA: http://www.hota.acidcave.net/galeria_modele%2C_szkice.html

Górski PW
18 stycznia 2015, 11:19
Gdzie można kupić heroes 2 na nowe systemy, (najlapiej by było jak ktoś by link podesłał :P).

Dark Dragon PW
18 stycznia 2015, 11:28
Mnie całkiem sprawnie działa każda wersja z CD. Jednakże zawsze można zakupić na GOGu wersję anglojęzyczną.

Górski PW
18 stycznia 2015, 12:02
Z tym że płytę mam już od bardzo, bardzo dawna. Stan, można się domyśleć że tragiczny, i mi nie odtwarza :P, no nic trzeba kupić heroesa 2 pudełkowego :P.

Morglin PW
18 stycznia 2015, 12:07
Ściągnij Daemon Toolsa i spróbuj zrobić obraz płyty.

Alamar PW
21 stycznia 2015, 20:43
Nowy mebel w domu i od razu pełno "sępów":


Hubertus PW
24 stycznia 2015, 17:07
Uprasza się użytkownika Górskikrasnolud o niespamowanie tutaj pytaniami o (Ho)M&M bo to nie jest do tego miejsce. Jeszcze raz tak zrobi, to dostanie klątwę i zamrożenie konta, bo pech chciał że to bedzie trzecia. Jest to ostatnie ostrzeżenie.

Tarnoob PW
25 stycznia 2015, 15:49
Tylu fanów narzekało na ten pomysł robienia wykresów i statystyk – a jednak zaowocowało to bardzo ciekawymi da­ny­mi od Acida. Okazało się, że np. w niedziele Grota ma sporo więcej wejść.

Czy kiedykolwiek czekaliście na odpowiednią porę dnia, tygodnia lub roku, żeby opublikować jakąś wiadomość, wą­tek, moda, komnatę, i tak dalej? Czy „trafienie” w odpowiedni moment uważacie za ważne?

Przykładowo miło się złożyło, że tego posta piszę w niedzielę w ciągu dnia, czyli jest szansa, że zauważy go wię­cej ludzi i może wywoła to więcej reakcji. :-3

Ten temat jest trochę podobny do „Sposobów ogłaszania nowości” w dziale WoG/HotA/VCMI. Wygląda na to, że HotA specjalnie czeka na sam koniec roku z wysyłaniem nowych wersji, co się stało tradycją – trzymanie w nie­pew­no­ś­ci do końca, ale spełnienie zapowiedzi że coś się ukaże w danym roku. Podobnie mam wrażenie, że sa­ma Grota chyba czasami czeka specjalnie do świąt (tych zimowych), żeby właśnie wtedy otworzyć nową komnatę.

Warmonger PW
25 stycznia 2015, 15:51
Nie wiem, jak to wygląda na Grocie, ale w innych serwisach aby zdobyć fejm, trzeba publikować w okolicach 20. Wtedy w sieci jest najwięcej internautów.

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2015, 16:26
Tarnoob:
Przykładowo miło się złożyło, że tego posta piszę w niedzielę w ciągu dnia, czyli jest szansa, że zauważy go więcej ludzi i może wywoła to więcej reakcji. :-3
Po co?

Drwal PW
25 stycznia 2015, 16:30
Nie wiem oczywiście dokładnie jak to jest w Grocie, ale pewny domysły mam i pewnie nic odkrywczego nie napisze :) :

1) wiadomości - Tu Grotę należy pochwalić. Wiadomości, jakieś newsy co do gier są na bieżąco. Według mnie Acid i inni twórcy newsów, nie patrzą na datę, godzinę, a wrzucają informacje gdy tylko pojawi się coś ciekawego. Jedyną barierą jest chyba tylko ich wolny czas. Nie sądzę by tutaj jakoś kalkulowali co i kiedy. :)

2) komnaty, nowości na stronie - jest różnie z tego co zauważyłem. Bardzo często nowe elementy pojawiają się przy okazji jakiś świąt, specjalnych okazji, tak by stanowiło to formę prezentu dla użytkowników. Jednak jeżeli daleko do jakiejś okazji, to pewnie jak w przypadku wiadomości, pokazują projekt wtedy kiedy jest gotowy.

3) konkursy - wtedy kiedy Grota ma jakieś rzeczy od reklamodawców, by uatrakcyjnić stronę, organizowane są takie zabawy. Często też gdy jest jakaś rocznica. :)

Hubertus PW
25 stycznia 2015, 17:45
Uprasza się użytkownika Tarnoob o niezakładanie bez potrzeby nowych wątków :P

Degraf PW
27 stycznia 2015, 11:05
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2015/5/kupiles-klucz-do-far-cry-4-w-promocyjnej-cenie-mozesz-liczyc-sie-z-usunieciem-twojej-gry-z-uplay

http://www.spidersweb.pl/2015/01/ubisoft-usuwanie-kluczy-uplay.html

Szanse na to, że kupię H7 spadają.

Laxx PW
27 stycznia 2015, 11:12
Alamarze, te wszystkie zacne futerkowce są Twoje? *.*"
Uruchomił się mi instynkt macierzyński...
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel