Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problem z kampanią
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

zmudziak22 PW
4 stycznia 2015, 11:23
Witam mam problem z misją drugą kampanii Postrach Mórz. Nie wiem jak zacząć dobrze tą mapę. Próbowałem rozbudować Przystań na Full(Zamek + Siedliska), ale bez Kapitolu ciężko jest o kasę. Próbowałem lochy zdobyć ale mają silną ochronę. Czytałem poradnik grajcownika, ale dalej mi nie pomógł.

Shin0bi PW
4 stycznia 2015, 19:39
Misja jest bardzo prosta, żadnych budynków z kasą nie rób prawie nigdy przed 2-3 tygodniem - złoto ze skrzyń i z banków wystarczy. 1 tydzień obowiązkowo level 1-5 z zamkiem a do tego restart póki Jeremy nie zacznie BEZ pierwszej pomocy/finansów/innego badziewia, jako bonus oczywiście Rękawice. Pierwszego dnia Gildia Magów poziom 2, jak się trafi błyskawica to Casmetra czy jak jej tam zdobywa drugiego dnia wieżę czarodziejek z 7 nimfami i czyści wszystkie neutrale błyskawicą, te słabsze samymi ulepszonymi nymphami. Jeremy z resztą armii zdobywa ważniejsze cele - expa na walkach, punkty statów i bije wrogich bohaterów. Taktyka się przyda i pojedynczy piraci do osłony strzelców. Oczywiście 1/2/1 wykupione wszystko z zamku i z siedliska.

zmudziak22 PW
5 stycznia 2015, 01:44
Dzięki za podpowiedź. Do kampanii wrócę po ukonczeniu kronik z groty.

temat: [HotA] Problem z kampanią

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel