Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 95 - 96 - 97

satyr64 PW
1 stycznia 2015, 03:19
Nowy rok nastał, a już mnie obrażacie :c. Chociaż przyznam szczerze, model nie jest zły, ale na pierwszych screenach z gry satyr wyglądał o niebo lepiej.

witchking PW
1 stycznia 2015, 17:09
Co wam się tak bardzo ten satyr nie podoba? Moim zdaniem tylko atak jest tragiczny.

AmiDaDeer PW
1 stycznia 2015, 17:15
Jest strasznie nieproporcjonalny, do tego tors wygląda jakby był z zupełnie innej bajki. No i tragiczny atak tylko potęguje poczucie niesmaku.

MinosKing PW
1 stycznia 2015, 19:26
Od siebie dodam coś na jego temat: faktycznie jego model jest tragiczny, no ale sam fakt że dodali nową jednostkę neutralną to już coś ciekawego. Tylko ten model Satyra na mapie przygód ścina się w pół lub robi się niewidoczny w sensie jak by ktoś chował go za niewidoczną płachtą że tak to ujmę.

Cytat:
do tego tors wygląda jakby był z zupełnie innej bajki. No i tragiczny atak tylko potęguje poczucie niesmaku.

To samo ja pomyślałem na temat jego animacji, no ale Hobbit mnie wyprzedził;p

radex115544 PW
1 stycznia 2015, 19:41
http://i.imgur.com/00E3DdB.png
http://i215.photobucket.com/albums/cc179/docentpicolan/hotascr6x.jpg
Jest trochę różnica ale sam fakt że pojawiła się nowa jednostka mnie cieszy :) atak faktycznie trochę jeszcze niedopracowany ale myślę że w przyszłej wersji ulegnie zmianie i liczę że wprowadzą kolejne neutralne jednostki :)

Morglin PW
2 stycznia 2015, 02:50
Jest już wersja 1.3.5 z poprawkami błędów.

Wiwern PW
2 stycznia 2015, 12:12
Nowa HoTA zaskakuje. Spodziewałem się czegoś skromnego, ale zaskakującego. Dostałem tylko skromny patch. :P

Od dawna się łudzę na nowe czary, albo jakieś wymyślne obiekty na mapie pokroju składowisk. W sferze marzeń pozostały też nowe tereny specjalne i podziemne wariacje tych naziemnych (patrz lawa w podziemiach). W praktyce dostajemy kilka obiektów terenowych, nową jednostkę neutralną i artefakt składany. Marudzić nie będę, bo to i tak wciąż świetny dodatek wypełniony ogromną zawartością. Pierwszy raz widząc Satyra parsknąłem śmiechem. Trith robił kilka lat temu lepsze jednostki, a ten atak nogą nie śnił się filozofom. Fajnie się komponuje jednak z Rampartem, nie odstaje, ma fajny portret - jestem zadowolony. Nowi pikinierzy na screenie wyglądali paskudnie. W grze jest już dobrze. Starsza wersja też była niczego sobie, ale zbyt mocarna na niski poziom. Gorzej wypadli orkowie, bo ich portret jest zbyt ostry na tle wilczych jeźdźców i brak mi pojedynczego trzonka w wersji nieulepszonej. Powrót do dawnej kolorystyki przyjemny, ale bez większego szału. Składany artefakt silny i liczę, że więcej będzie takich w nowych wersjach.

Pobożne życzenia -> będę łudził się, że Forge wyjdzie za rok, a Oaza za dwa. Na ten moment w wolnym czasie odświeżę sobie granie w hirołsy, poczekam na wersje HD i może w końcu ruszę do edytora, bo jest upchany do granic możliwości ślicznymi dekoracjami.

MinosKing PW
2 stycznia 2015, 15:13
Ważne jest że nowa wersja Hoty v 1.3.5 naprawia błędy wcześniejszej wersji.

A czy wprowadza coś nowego? Hm podobno jakieś obiekty, ale jeszcze ich nie widziałem;)

Warmonger PW
2 stycznia 2015, 15:34
Fajne nowości - długo czekałem na nowe banki ze stworami. Szkoda tylko, że Przyczółek Jeźdźców ma tak niefortunnie dobrane parametry, że występuje w obłędnej liczbie na wszystkich mapach losowych.

Nowy artefakt ma te same komponenty, co topór z WoG, tym niemniej zapowiada się ciekawie.

Jeden Satyr wiosny nie czyni. Kapliczka jest fajna, natomiast Szkieletornia to wydumany i raczej nieprzydatny pomysł. Pewnie ujdzie w tłoku, ale ma minimalny wpływ na grę.

mitlandy PW
2 stycznia 2015, 17:52
Sukces w praktycznie jeden dzień naprawić błędy jestem pod wrażeniem.

radex115544 PW
3 stycznia 2015, 03:52
Orki wyglądają tragicznie ;d wcześniej wyglądały znacznie lepiej tak samo halabard chociaż halabard moim zdaniem prezentuje się tylko trochę gorzej niż wcześniej a pikinier jak najbardziej na plus :) Wiadomo może dlaczego znów zmienili ich wygląd? Teraz jakoś ciężko mi się przyzwyczaić :D

Nephretes PW
3 stycznia 2015, 04:24
Satyr faktycznie nie jest nazbyt udaną jednostką, mam nadzieję, że w przyszłych wersjach zrobią coś z tą animacją i lepiej dopasują tors do rąk. W kwestii orków również wolałem poprzednią wersję, teraz gdy oglądam
fort : zielono mi.
Pikinier to dobra zmiana, choć podobał mi się już poprzedni. Zasadniczo nie wiem po co poprawiają coś co było wcześniej dobre, miast skupić się na czymś nowym.

Generalnie skromny patch, ale świetnie że HoTa dalej się rozwija. Mam nadzieję że w przyszłych wersjach będę miał swój udział.

Fandor PW
4 stycznia 2015, 20:46
Nephretes, zrób swojego Satyra chętnie go ujrzymy i nie będą musieli już oni poprawiać tego ;). Fajnie by było jakby zrobili coś żeby nie było, lub żeby można było wyłączać zmiany w głównej grze, gdyż zdecydowanie mody ściąga się by mieć rozszerzoną zawartość, podmienioną tylko w sytuacji gdy nie ma innej możliwości bądź jest to chwilowe.

Warmonger PW
4 stycznia 2015, 20:49
Zaraz, Satyra zrobił już Hei-Reg do nowego Preserve. Jednak trochę w innym stylu.



Nie ma sensu mnożyć bytów ;)

Fandor PW
4 stycznia 2015, 20:53
Tego zrobił Trith jeżeli się nie mylę, jak napisałeś do Preserve. Według mnie Warmongerze powinieneś napisać do HotA Crew właśnie aby nie mnożyli bytów i zajęli się resztą swoich nieskończonych miast zamiast robić Forge, które nasi już zrobili, według mojej opinii lepiej (zdania mogą być różne, ale wciąż pewnie wiele osób się zgodzi że wolałaby pograć Cathedral i Forge niż 2 Forge).

Arszonto PW
4 stycznia 2015, 20:59
Fandor:
Według mnie Warmongerze powinieneś napisać do HotA Crew właśnie aby nie mnożyli bytów i zajęli się resztą swoich nieskończonych miast zamiast robić Forge,
To tak nie działa. Oni mają swój zespół, realizują swoje cele, nie interesują się pracą innych osób, nie korzystają z "obcych" materiałów, a Warmonger raczej niewiele może w tej kwestii zmienić, choćby nawet chciał ;)

Warmonger PW
4 stycznia 2015, 20:59
Myślę, że temat o Preserve na forum DF2 został zauważony.

Nie będę mówił obcym ludziom, czego mają nie robić. Tym zająć może się Hobbit, jako biegły w Russkim jazyku i autor (lider?) Forge.
Jestem pewien, że gdy miasto zostanie wreszcie wydane, odbije się głośnym echem na scenie moderskiej.

Arszonto PW
4 stycznia 2015, 21:01
Czy tylko moim zdaniem satyr z grotowego Preserve prezentuje się lepiej aniżeli jego odpowiednik z Hoty?

Matheo PW
4 stycznia 2015, 21:29
Czy ten Satyr posiada jakąkolwiek animację?

Drwal PW
4 stycznia 2015, 21:57
Publicznie żadna animacja nie została ukazana, satyr został zrobiony przez Tritha - coś na zasadzie pomysłu. Zresztą to nie jedyne satyry Tritha. Proszę spojrzeć na jednostki po tych z HotA.

Osobiście uważam, że modele Tritha nie są lepsze, bardziej podoba mi się ten z Hoty - jednak jest on dużo gorszy niż ten z przed kilku lat ze screanów. Nie wiem czemu tak łatwo z niego zrezygnowali.
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel