Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 66 - 67 - 68 ... 95 - 96 - 97

Morglin PW
4 listopada 2014, 19:30
Obrazki wzięte z tego forum (do przeglądania pełnej zawartości wymagana jest rejestracja).

I zmartwię cię. Samemu trochę po niej myszkowałem i poza kilkoma dziwnymi jednostkami, nie znalazłem niczego interesującego.

Maciuś PW
10 listopada 2014, 18:12
Kiedy próbuje stworzyć losową mape w grze otrzymuje komunikat :"Cannot create Random_Map.H3M in data directory. Jak temu zaradzić?

AmiDaDeer PW
10 listopada 2014, 21:00
Masz najnowszą wersję Hoty?

jarojj10 PW
21 grudnia 2014, 18:48
W tym roku chyba nie będzie prezentu sylwestrowego :/

Ratonhnhaké:ton PW
21 grudnia 2014, 18:56
Dlaczego tak myślisz?

jarojj10 PW
22 grudnia 2014, 16:10
Zwykle o tej porze na forach chuczało od informacji, screenów i marzeń odnośnie nowej wersji HotA :P a teraz cisza wszędzie

Serd PW
22 grudnia 2014, 18:56
Skoro o prezentach mowa: szkoda że nie ma w tym roku kalendarza adwentowego...

Darkem PW
22 grudnia 2014, 20:49
@Wyżej
Jak to nie? ;)
http://www.acidcave.net/ciekawostki.php?trivia=107#title

Akkarin PW
30 grudnia 2014, 20:33
Witam wszystkich mieszkańców Groty.
Mam problem - chciałbym zagrać z kolegą w Hotę przez multiplayer, lecz nie działa nam ani przez GameRanger ani Hamachi. Czy są jakieś sprawdzone sposoby (czy w ogóle możliwość) żeby zagrać w ten mod przez sieć?
@edytka - użyliśmy HD Moda i działa. Teraz cieszymy się właśnie grą. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że z okazji Nowego Roku otrzymamy prezent od HotA Crew. :)

TopFunny525 PW
31 grudnia 2014, 01:13
Przejdę od razu do rzeczy gdyż nie chcę mi się dzisiaj bawić w Homera. Otóż mam pytanie dotyczące przyszłości HoTY, czy HoTA będzie współdziałać z remakiem Heroes III który ma się ukazać w styczniu? Nie wiem czy ta kwestia była gdzieś poruszana a czytając temat poświęcony HoTcie nie znalazłem żadnej informacji o ewentualnej kompatybilności.

Za udzielenie informacji serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam

Kammer PW
31 grudnia 2014, 01:19
Jestem prawie na 100% przekonany, że H3HD będzie niekompatybilne z takimi rzeczami jak WoGi, ERA, VCMI czy też HotA. Dlatego też sądzę, że jest to w istocie gigantyczny skok w tył.

Acid Dragon PW
31 grudnia 2014, 02:20
W istocie, wszystkie fanowskie dodatki bazują na wersji SoD/Complete. Poza tym dodają wszak własne grafiki, które rozdzielczością są dostosowane do "standardowej" wersji gry i które byłyby zapewne niemożliwe do wyświetlenia przez wersję HD, a nawet jeśli nie miałbym racji - wyglądałoby to po prostu fatalnie i komicznie (gdyż jednostki ze "starego" formatu byłyby 3 razy mniejsze niż te z "nowego").

Niemniej jednak jeśli istniałaby jakaś możliwość dodawania modów do wersji HD (poprzez Steam Workshop), to istnieje szansa, że twórcy HotA kiedyś znaleźliby czas na stworzenie "wersji HD" swojego dodatku. O ile tylko ciągle mają gdzieś modele 3D swoich prac i mogą je ponownie wyrenderować w wyższej rozdzielczości.

Osobiście sądzę jednak, że dopóki wersja HD pozostanie przy podstawce (Restoration of Erathia), to jakiekolwiek przerabianie fanowskich modów byłoby tu bezcelowe. Najpierw musielibyśmy mieć pełną grę Heroes III z dziewiątym miastem, a dopiero potem myśleć o dodaniu miasta dziesiątego i dalszych.

AmiDaDeer PW
31 grudnia 2014, 11:39
Acid Dragon:
Niemniej jednak jeśli istniałaby jakaś możliwość dodawania modów do wersji HD (poprzez Steam Workshop), to istnieje szansa, że twórcy HotA kiedyś znaleźliby czas na stworzenie "wersji HD" swojego dodatku. O ile tylko ciągle mają gdzieś modele 3D swoich prac i mogą je ponownie wyrenderować w wyższej rozdzielczości.
Wyrenderowanie ich w wyższej rozdzielczości sprawiłoby, że odstawałyby od reszty grafik w grze, które - bądź co bądź - są malowane w Photoshopie. Tu potrzeba większych zmian niż zwykłe renderowanie wszystkiego na nowo.

Morglin PW
31 grudnia 2014, 22:15
Horn of the Abyss 1.3.4

Akkarin PW
31 grudnia 2014, 22:19
Ha! Wiedziałem, że HotA nas nie zawiedzie! Klik!
@edit. szlag, wyprzedziłeś mnie, Morglin. :P

Morglin PW
31 grudnia 2014, 22:24
Teraz tylko czekać aż Hobbit rozszyfruje tę cyrylicę i napisze niusa z nowościami. :P


Dopisek:

Jest nowy neutralny stwór - Satyr. :)



Na polu bitwy.

Trith PW
31 grudnia 2014, 23:45
Muszę przyznać, ten model satyra mnie ździebko przeraża.

Kastore PW
31 grudnia 2014, 23:49
Tak jak nowe modele pikiniera i orka oraz brak defa satyra na mapie. -_-

Edit: Siedlisko satyra wywala mapę.

mitlandy PW
1 stycznia 2015, 00:51
Powiem tak nie jestem zbyt zachwycony... Pikinierzy i orkowie niezbyt przypadły mi do gustu wolałem poprzednich. Satyr brak słów chociaż cieszyłem się, że w ogóle wyszedł ale przeczytałem, że w najbliższej aktualizacji go nie będzie.

Morglin PW
1 stycznia 2015, 01:20
mitlandy:
Satyr brak słów chociaż cieszyłem się, że w ogóle wyszedł ale przeczytałem, że w najbliższej aktualizacji go nie będzie.
To najwidoczniej efekt niefortunnego tłumaczenia. Satyr nie zostanie usunięty z gry, po prostu w najbliższej aktualizacji znikną związane z nim błędy. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 66 - 67 - 68 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel