Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Stein362 PW
17 sierpnia 2014, 13:53
Aha czyli takie coś :P nieźle wielkie dzięki za pomoc :)

gryfheroes6 PW
18 sierpnia 2014, 10:09
z wielką radością ogłaszam: mój DOC działa!
Zrobiłem to przypadkowo, bo nie chciała się uruchomić chmura, zmieniając ustawienie (szajsowego) IE 9! zmieniłem ustawienia dot. javascript i ciasteczek i działa wszystko. Wcześniej miałem ustawione wszystko na najbezpieczniejszy tryb działania i dlatego nic nie pomagało, nawet Chrome jest jako domyślna przeglądarka... nie badziew od Microsoftu. . Uff, mój problem sam się rozwiązał :D

Demorator PW
21 grudnia 2014, 13:25
Mam taki problem: kiedy odpalam DoC-a wszystko jest ładnie, pięknie, do momentu włączenia pojedynku. Po odczekaniu kilku sekund na znalezienie przeciwnika, włącza się ekran ładowania, który nie znika. Reinstalowałem grę, ale nic to nie dawało. Dodam, że wcześniej też spotykałem ten problem, ale nie w takiej skali.

Borric13 PW
5 stycznia 2016, 09:50
Witam
Proszę o pomoc z błędem w grze. System gry nie zalicza mi dziennych zadań polegających na pokonaniu dwukrotnie określonych dwóch frakcji. Inne zadania dzienne zalicza.
Problem powstał przedwczoraj. Z trzech questów nic nie zaliczało. Wczoraj od rano się udawało, aż znów przestało działać, czyli udało się zaliczyć jeden, a drugi w połowie.
Dziś pierwsza wygrana i znów to samo - brak zaliczenia.
Gram w domu i w pracy. W obu miejscach mam sprawny, szybki komputer, bez żadnych problemów z innymi grami. W obu miejscach występuje ten sam błąd.
Wygrywam różnymi taliami i mam wciąż ten sam bug.
Nie pokazują się żadne komunikaty o błędach. Złoto za wygrane (i porażki) dostaję bez problemu.

Próbowałem znaleźć przez gogle gdzie to zgłosić, ale nie znalazłem.

Kammer PW
5 stycznia 2016, 10:01
To nie wina gry/systemu/komputera.
To wina tłumaczy, bo chodzi o to, by nie wygrać przeciwko danej frakcji, lecz by wybrać grając talią danej frakcji.

Borric13 PW
5 stycznia 2016, 11:02
oh my...
Dziękuje bardzo.
Rety - jak mogłem nie zauważyć. Na moje wytłumaczenie, zagrałem wszystkie kampanie i dopiero od paru dni gram przeciwko żywym graczom.
Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam.

Kammer PW
5 stycznia 2016, 11:21
To i tak pikuś.
Co powiesz na to, że był okres w DoCu, gdy dwie różne karty nazywały się tak samo (2x Kusznik Gryfa i 2x Cmentarzysko)? :P

Borric13 PW
5 stycznia 2016, 11:23
Rety, konsternacja i pewnie u niektórych graczy frustracja. Dylemat - ile można mieć takiej karty w talii? :):) chyba w sumie 8...

Sobieski PW
27 maja 2016, 12:47
Działa wam DoC? Ja od 17 od środy aż do teraz nie mogę się zalogować.

Alamar PW
28 maja 2016, 08:48
Działa - przynajmniej w tej chwili.

Sobieski PW
28 maja 2016, 15:43
Trochę podłubałem i jedyne do czego doszedłem, to to, że po odłączeniu kabla od routera i podłączeniu go do każdego kompa z osobna DoC uruchamiany przez Launcher działa mi na wszystkich 4 kompach w domu, a przez Wi-Fi tylko na lapku młodszego brata. Ktoś ma jakieś pomysły w czym może być problem?

Andriej PW
9 lipca 2016, 13:05
Nie wiem czy to dobry temat dla tego pytania, ale w DoC nie grałem i chciałbym zapytać czy są jakieś elementy gry działające bez internetu?

Dark Dragon PW
9 lipca 2016, 14:39
Nie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel