Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Figurki Clash of Heroes
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

AmiDaDeer PW
2 grudnia 2014, 22:18
Opis po portugalsku.

Dark Dragon PW
3 grudnia 2014, 10:04
Wkrótce mam zamiar zrobić podstronę w naszym dziale CoH o grze karciano-figurkowej ;)

AmiDaDeer PW
3 grudnia 2014, 19:10
Jeśli ktoś w poprzednim tygodniu nie miał czasu/funduszy, nic straconego - numery KD można wciąż dorwać w np. Empikach. Ja w taki sposób zdobyłem figurkę maga.

Nicolai PW
3 grudnia 2014, 19:13
To kiedy czat dostanie stosowną skórkę?

Alamar PW
3 grudnia 2014, 20:14
Wtedy, gdy Acid upoluje Smoczą Esmeraldę. :P

Nerevar PW
3 grudnia 2014, 20:20
Smoczą Babcię Weatherwax? Ratuj się kto może!

Alamar PW
3 grudnia 2014, 20:27


:P

Alamar PW
9 grudnia 2014, 13:52
Małe podsumowanie:


The Doom PW
10 grudnia 2014, 19:27
Cholera, spóźniłem się. Symbolicznie jedną czy dwie mogłem sobie kupić, a tu o :|

AmiDaDeer PW
10 grudnia 2014, 19:31
Możliwe że gdzieś jeszcze da się znaleźć stare numery.

XaRRo PW
21 grudnia 2014, 13:10
Jakby to kogoś jeszcze interesowało, wymieniłbym Rycerza z Przystani i Czarnoksiężnika z Inferno na inne figurki z tych samych miast. Najlepiej Gryf i Bies, ale inne też rozpatrzę :)

Andruids PW
11 kwietnia 2015, 15:58
A ja też się pochwalę. Na krakowskim (nowohuckim) tomexsie można kupić same figurki po 1,50zł. Trudno mi było przejść obojętnie wobec takiej okazji więc...



LINK do zdjęcia, bo Kammerowi i kilku osobom się nie wyświetla

Feniksa i szkieletowego smoka prawdopodobnie oddam braciom, bo głównie chodziło mi o pionki do gry. W "pudle" została jeszcze kupa towaru. W bród aniołów, Godriców, reszta dzieci-bohaterów też się tam wala, gryf, jednorożec, jeleń, mistrz miecza, drzewiec, tytan, dżinnki i czart.

Andruids PW
20 listopada 2015, 17:16
@Up EDIT: Skubany, ale miałeś szczęście do jednorożców xD

Jeśli ktoś jest z Krakowa lub okolic, a bardzo by mu zależało na uzupełnieniu kolekcji, albo postawieniu sobie na półce jakiejś figurki (niektóre prezentują się wyjątkowo ładnie, zwłaszcza Anioł), na wcześniej wspomnianym przeze mnie placu targowym można dostać jeszcze resztki kolekcji (cena ta sama 1,50 zł).

Witając się ostatnio z moją skromną wystawką, coś mnie tchnęło i postanowiłem ją nieco powiększyć, niestety nie było już Jednorożca, Drzewca, ani Gryfa które chciałem (;_;), za to kupiłem Dżinnkę, Jelonka i Czarta. Na stanie zostały: Westalka, Kawalerzysta, Anioł, Wampir, Kostucha, Kościany Smok, Diabli Czarownik, Sukkub, Jelonek, Mag, a także niepoliczona przeze mnie liczba dzieci-bohaterów (niestety Godrykom pogubiły się miecze).

Dark Dragon PW
20 listopada 2015, 18:19
Oto moja kolekcja, jakość kiepska, ale coś tam widać :P.


Dru PW
20 listopada 2015, 19:36
WOW, ale kolekcja! Pewnie sporo musiałeś nakupować tych kaczorów donaldów by zebrać te wszystkie figurki :D

Co to za duża czerwona figurka po środku i skąd ją masz?

Hayven PW
20 listopada 2015, 19:48
To jest Czerw Otchłani. A skąd, to też jestem ciekawe.

Duży ten Iwan. Nie myślałem, że aż tak.

I jeszcze jedno - Darki, nie masz jedynej prawilnej figurki - Archanioła ;)

Dark Dragon PW
21 listopada 2015, 13:34
W zasadzie to jest Xorm, Czempion Otchłani.


Z pudełka oczywiście :P.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Figurki Clash of Heroes

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel