Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22

zmudziak22 PW
9 grudnia 2014, 18:05
https://www.youtube.com/watch?v=aV95FYirAUU

Do you remember all those sleepless nights spent fighting Black Dragons and Archangels, Demons and Necromancers?
Back in 1999, the release of HeroesŸ of Might & MagicŸ III – The Restoration of Erathia settled a new reference in the turn-based strategy genre.
To celebrate the 15th anniversary of this masterpiece, we are thrilled to announce you the grand return of the epic tale of Queen Catherine Ironfist!
On January 29th, 2015, discover a new way to experience the best Heroes title ever with Heroes 3 HD! In addition to refined graphics and resolution, you will be able to play online with full Steamworks support (including online lobby) and on the GO thanks to iOS and Android tablets versions!

More information on http://bit.ly/homm3-hd
HD Lifting video: https://www.youtube.com/watch?v=BaTAeIOL2Sk

Eternal PW
9 grudnia 2014, 18:13
So we have a HD edition of H3 for the tablets! Brilliant!
But why are you writing in english?

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2014, 18:14
Bo to jest cytat od Ubi.

Morglin PW
9 grudnia 2014, 18:15

(otwórzcie w nowej karcie, będzie większy i wyraźniejszy)

Kadr z filmiku na YT. Jaram się strasznie. ^^

Drwal PW
9 grudnia 2014, 18:16
No jestem mega pozytywnie zaskoczony. Na filmiku Hydra wygląda genialnie, jakby udało się tak ze wszystkim, nie tylko jednostkami ale także ekranem miasta, czy innymi grafikami byłbym wniebowzięty. Heroes 3 w HD, daj Bóg z nowymi elementami? Można umierać. :D

Kammer PW
9 grudnia 2014, 18:16
Oczywiście, sprzedają samą podstawkę. :P

zmudziak22 PW
9 grudnia 2014, 18:17
Nie widziałem, żadnego wpisu/wypowiedzi na heroescommunity, dlatego zamieściłem narazie tu.

zmudziak22 PW
9 grudnia 2014, 18:18
Pewnie dodatki później dokończą.

Warmonger PW
9 grudnia 2014, 18:18
oO!

Trudno mi sobie wyobrazić, ile pracy kosztowało poprawienie wszystkich defów.

zmudziak22 PW
9 grudnia 2014, 18:19
I znaleźli kasę aby to wszystko poprawić.

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2014, 18:19
Ponad 35 tysięcy godzin pracy.

Kammer PW
9 grudnia 2014, 18:21
A mnie to nie rusza. Wolałbym kod źródłowy.

Inna bajka, jak oni grzebali w kodzie...

zmudziak22 PW
9 grudnia 2014, 18:23
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2564n5s&s=8#.VIcwDDGG8sY

Ekran Wieży/Fortecy

voncur PW
9 grudnia 2014, 18:33
:)
Teraz to wyciągnąć z tego zamknietego badziewia i jazda nowe tekstury do VCMI, ślinka kapie...

Edit, a tak się zastanawiam, jeśli oni mieli kod źródłowy i wszystkie oryginalne rzeczy w HD i 3d, to faktycznie potrzeba było 35k. godzin???

Nie wystarczyło tylko odnowa nacisnąć print screen i wsio?

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2014, 18:46
Nie mieli tych rzeczy. Graficy NWC zabrali wszystko ze sobą, więc musieli to odtworzyć własnymi siłami.

A tak w ogóle to może przestań chrzanić o VCMI i uszanuj tę ciężką robotę grafików? To kosztuje, a Ty chcesz od razu kraść? Wstydź się.

Acid Dragon PW
9 grudnia 2014, 18:46
Nigdy nie mieli żadnych rzeczy w "HD i 3D".

Matheo PW
9 grudnia 2014, 18:47
Wrodzony optymizm nakazuje radować się niemiłosiernie. Jednak zaadoptowany jakiś czas temu realizm, nakazuje pamiętać że chodzi tu tylko i wyłącznie o pieniądze. Ewentualnie o Public Relations.

Ubisoft może chcieć po prostu zyskać trochę w oczach fanów H3. Nie wiadomo nawet czy wypuszczą jakąkolwiek nową wersję trójeczki.

Jednak nie da się ukryć, że Heroes 3 nadal może przynosić znaczne zyski. Może Ubisoft w końcu na to wpadł.

Drwal PW
9 grudnia 2014, 19:04
Niech zarabiają, każda firma musi zarabiać i ja osobiście nie mam nic przeciwko. Jak napisał Hobbit to ogrom prac grafików, więc nie jest to byle badziewie z 5 mapkami i dwoma nowymi avatarmi bohaterów, tylko duży, poważny remake. Jeżeli ktoś nie czepia się kronik, to nie będzie miał nic przeciwko zarobieniu kasy na Heroes 3 w takiej formie.

Saki PW
9 grudnia 2014, 19:07
Matheo:
Ubisoft może chcieć po prostu zyskać trochę w oczach fanów H3. Nie wiadomo nawet czy wypuszczą jakąkolwiek nową wersję trójeczki.

Co? Nie rozumiem... Rozkręcaliby informację o H3 z nową, poprawioną grafiką, chcąc rozbudzić nadzieje jej wielbicieli, a potem nie wydaliby tegoż właśnie H3, żeby... spłatać fanom psikusa?

Co do oskarżenia o skok na kasę, to podstawowa HoMM3 też nie była robiona dla sztuki i frajdy z tworzenia. Jeśli chcesz zarobić, to powinieneś wykonać dobrą robotę, szczególnie w przypadku grupy o wymaganiach wyśrubowanych tak bardzo, jak fani HoMM3.

Acid Dragon PW
9 grudnia 2014, 19:11
Zdaje się, że Matheo chodziło o to, czy wypuszczą faktycznie coś nowego, poza tym co znamy z H3 - jakąś wersję z nowym miastem, czy czymś. Odpowiedź brzmi oczywiście: zdecydowanie kategorycznie chyba nie :P.

Głównym celem reedycji jest wypuszczenie dokładnie tej samej gry, którą znamy i kochamy - bez żadnych zmian. Tylko, że w HD.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel