Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 162 - 163 - 164

ogas PW
5 lipca 2006, 14:28
Przede wszystkim dzięki za uznanie :) .
Robiłem je jakoś od 2 lat, ale bez starchu nie siedziałem kilka miesięcy nad jedną grafiką, po prostu jak mnie coś naszło, to siadałem na kilka do kilkunastu minut i przerabiałem potworki ;) .
Animacji jeszcze nie robiłem, ale zawsze mogę je zrobić :) . Postaram się na dniach dobrać do któregoś z wymienionych przez Ciebie Trang Oul jednostek i zobaczymy, jak wyjdzie...
Jak będę miał coś nowego, wrzucę na forum.

vinius PW
5 lipca 2006, 15:16
Zdaje mi się, że chyba już gdzieś kiedyś prezentowałeś te jednostki, czyz nie :) ?

pixel PW
5 lipca 2006, 16:23
A mi sie najbardziej podoba Silvan, centaur archer jest w porządku, zamienić z sylvaniskimi przydało by się, wilki tez w porządku, ale szkoda miejsca na jednostki dla wilków, pół-smok tak w połowie mi sie podoba, trzeba by mu wymyślić sprytniejsze skrzydła.

tiger150 PW
8 lipca 2006, 15:07
Mi najbardziej się podoba Angel of Death, Half dragon, Centaur Knight, Chimera, Bear i Tyfon. PODZIW DLA TEÓRCY TYCH BESTIJ!

AmiDaDeer PW
10 lipca 2006, 13:44
Pięknie, Ogas. Pięknie. Podoba mi się dzik oraz niedźwiedź, a także Tyfon. Gdybyś zrobił animację do wilka, to może stary pomysł z wilkiem do WoGa znalazłby się w planach WoG 3.59!

A oto pomysł na jednostkę (z ulepszeniem):

Skróty:
A - atak
O - obrona
R - obrażenia
PŻ - punkty życia
S - szybkość
MZ - siedlisko
W/K - cotygodniowy przyrost/koszt

GHUL

A: 10
O: 7
R: 4-6
PŻ: 25
S: 4
MZ: Pobojowisko
W/K: 10/210
Nieumarły
Wysysa życie

Ghule to ożywieńce, które upodobały sobie ludzką padlinę jako główne danie ich szerokiego jadłospisu, występujące na pobojowiskach, gdzie jest dużo martwych ofiar. Nie są zbytnio drapieżne, jednak głodne mogą spróbować zabić ofiarę, by potem ją zjeść. Zwykle działają w grupach, wśród nich panuje także klasyfikacja. Ghul, który lepiej walczy, dostanie większą część zwierzyny.

ulepszenie:
GRAVEIR

A: 10
O: 8
R: 5-6
PŻ: 27
S: 4
MZ: ul. Pobojowisko
W/K: 10/240
Nieumarły
Wysysa życie

Graveiry to wyższy rodzaj ghuli. Podobnie jak ich niższa forma, graveiry jedzą ludzką padlinę, i działają w grupach, gdzie panuje klasyfikacja. Jednakże różnią się od ghuli nie tylko siłą, ale także możliwością naśladowania dźwięków zwierzyny, co może zbłądzić ofiary ich ataku.

Trang Oul PW
10 lipca 2006, 14:48
Były już próby stworzenia ghoula, ale nic z tego nie wyszło.


Może tobie się uda?

vinius PW
10 lipca 2006, 15:07
Zdaje mi się, że przezroczyste jednostki to poroniony pomysł, gdyż będą miały błędy w wyświetlaniu i będą niewyraźne.

AmiDaDeer PW
10 lipca 2006, 20:32
Oto i wstępne grafiki ghula i graveira:

Lord Pawello PW
10 lipca 2006, 21:12
Ghoul raczej średni, zbytnio przypomina ożywieńca. Gravier juz lepiej się prezentuje. :)

avatar PW
11 lipca 2006, 09:00
Kiedyś w dziale WoGa w JB była jedna fajna propozycja Ghoula. Niestety, nie mam jak jej tu zamieścić. Może ktoś mi pomoże, to podeślę ją mu przez e-mail.

vinius PW
11 lipca 2006, 11:03
Ja jakoś spróbuję :) . sgsman@poczta.fm

(chodzi Ci o obrazek?)

AmiDaDeer PW
11 lipca 2006, 12:57
@Lord Pawello

Fragment opisu ghula:

"Ghule to ożywieńce, które upodobały sobie ludzką padlinę..."

Więc dlaczego niemiałby przypominać ożywieńca?

pixel PW
11 lipca 2006, 13:45
Hmm... może dlatego, że wszystkie martwiaki/nieumarli/ożywieńcy to ożywieńcy? :P

Trang OulTak... Ożywieńcy to ożywieńcy.

vinius PW
11 lipca 2006, 14:28
>>>hmm... może dlatego, że wszystkie martwiaki/nieumarli/ożywieńcy to ożywieńcy? :P

Tak mi się zdaje, że przemieniających się w Lisze to nikt nie ożywiał, tylko sami to zrobili.

pixel PW
11 lipca 2006, 16:02
Ciało zostało ożywione ;] .

ogas PW
11 lipca 2006, 20:26
Image Hosted by ImageShack.us

Wprowadziłem kilka kosmetycznych zmian do twojego modelu ghula :) .

A przy okazji: cały czas siedzę nad animacją Anioła Śmierci, ale ze względu na piękną pogodę i tego typu sprawy potrwa to trochę ;p .

Qui PW
11 lipca 2006, 20:54
Naprawdę nie musiałeś obdarzać naszych organów wzrokowych tym czymś. Jak dla mnie równie dobrze może to być ghul, jak i gchól, albo i kaleki gronostaj północnoerathiański po bliskim spotkaniu z żywiołakiem ognia oraz pociągiem pancernym.

vinius PW
12 lipca 2006, 10:23
na prośbę avatara umieszczam obrazek ghoula :)

PS. zamierzam zrobić własnego ;)

AmiDaDeer PW
12 lipca 2006, 12:14
Ogas, ten "ghul" wygląda jak jakiś android z czerwonymi receptorami wzrokowymi, pokryty tworzywem przypominającym martwą skórę :).

EDIT: Oto i ulepszony wygląd ghula oraz graveira:


Widać, że są bardziej krwawi.

ogas PW
12 lipca 2006, 20:27
No jak się z tej perspektywy przyjrzeć, to masz racje Hobbit :) , ale uważam, że ghul powinien być szczuplejszy, czy raczej bardziej wyschnięty od ożywieńca, mieć ciemniejszą skórę i jarzące się, czerwone ślepia.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel