Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Kanały YT/Twich graczy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2

Morglin PW
15 sierpnia 2014, 16:28
Może by tak przenieść ten temat do Jarmarku?

Co do tego twojego kanału, to sam z siebie nie włączyłbym żadnego z filmów. Nawalone makaronem, że aż się rzygać chcę ("Bazar - rush z komentarzem z plutonem END!", "Battlefield 3: Znienawidzona camperska Sekwana ;-)", "Duel of Champions: Unboxing kilku pakiecików ;)", "Duel of Champions: marcinie vs xNolaan forum event" i tak dalej...).

Widzę, że większość twoich filmików to typowe Zagrajmy w, czyli gram w grę i pierniczę jakieś pierdoły do siebie. Z jednej strony nie wiem jak można oglądać takie durnoty, a z drugiej jednak zdaję sobie sprawę, że tego typu rzeczy bywają popularne, więc może jakimś cudem twój kanał też będzie (a z trzeciej, kanałów identycznych do twojego są tysiące, więc raczej na to nie licz :P).

Cóż, kanał zupełnie nie dla mnie. Nie oglądam "zagrajmerów" ani nie gram w DoC-a, więc raczej nie mam tu czego szukać.

PS: "Enjoy g4ming", str4sznie bezn4dziejn4, m4k4ronow4 i pokemonow4 n4zw4. :(

Kammer PW
15 sierpnia 2014, 17:13
Raczej ten oto temat powinien zostać wchłonięty przez ten.

Szczerze mówiąc, to nie widzę sensu w komentowaniu cudzych meczy. O wiele lepiej jest samemu tworzyć talie i opisywać ich działanie na żywo, podczas walk.

Lorenthiel PW
6 grudnia 2014, 16:45
Witajcie Grotowicze!

Zapraszam Was na jutrzejszego streama, na którym razem z TIERU11 będę komentować wielki finał turnieju Speedcup! Start streamu godzina 17.30

www.twitch.tv/tieru11

Do zobaczenia na streamie! :)

Kammer PW
10 września 2015, 21:00
Aby zdo­być wiel­kość, człowiek mu­si tworzyć, a nie odtwarzać.


---

Z wielką emfazą i podekscytowaniem pragnę zaanonsować niebagatelne wydarzenie, które podsumuje ten niezwykły tydzień. Oto i bowiem pewna niebagatelna postać finalnie odrzuci zasłonę cieni i powróci do świata żywych. Nie jest to, co prawda, persona pokroju Slavy Salnikova, ale swego czasu rozpalała emocje do czerwoności.

Tak, z dawna oczekiwany, powraca Hayven! Wielki talent w DoCu, znawca moddingu w H5, autor serii wyśmienitych artykułów na ten temat w naszym dziale powraca. Będzie go można znaleźć na moim twitchu już tej niedzieli o godzinie siedemnastej, gdzie to będzie mnie miażdżyć w naszej ulubionej karciance - DoCu!

Kastore PW
10 września 2015, 21:18
A ten cytat to tak, żeby nadać poetyckości, czy rzeczywiście ma jakieś odzwierciedlenie w grze w DoCa z Hayvenem? :P

Kammer PW
10 września 2015, 22:17
Tyczy się on heroicznego wysiłku Hajka, jaki włożył on w swój mod.
A to drugie "on" jest tu dla poetyckości.
Kastore, nie czepiaj się, to nie jest Piekielny Wędrowiec.

Hayven PW
12 września 2015, 19:45
Cytat:
Aby zdo­być wiel­kość, człowiek mu­si tworzyć, a nie odtwarzać.

Yyy... tak.

A tak między nami, to zachęcam do oglądania - obecni będą mogli na bieżąco wpływać na to, czym i jak grać będziemy... a nieobecni głosu nie mają ;)
strona: 1 - 2
temat: Kanały YT/Twich graczy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel