Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 120 - 121 - 122

Alamar PW
2 grudnia 2014, 18:21
Korzystając z okazji...

Pamiętacie te kochane pluszaki z Powrotu Jedi? A pamiętacie ich pierwsze spotkanie z bohaterami?



Niezłe pluszaki. :P

ewerlordxp PW
3 grudnia 2014, 09:13
"Najśmieszniejsze" że osoba w czarnej szacie i z dziwnym mieczem świetlnym to Luke Skywalker.

Viking PW
3 grudnia 2014, 12:11
@up Poważnie?! Po czym to można poznać? Myślałem, że to zwykły Sith.

Darkem PW
3 grudnia 2014, 12:51
Wiecie, że za spoilerowanie idzie się do piekła? A to całkiem niedaleko mojego domu, więc będę was często odwiedzał i posypywał rany solą, przypalał petami, a w prezencie kupię Wam piękny pancerny odtwarzacz muzyki z kolekcją płyt Justina Biebera...

Viking PW
3 grudnia 2014, 14:02
Niech to, człowiek tylko wyraża zdziwienie postem powyżej i już wrzuca się go do worka podpisanego "spoilerujący". To krzywdzące uogólnienie Darkemie!
Nie zasłużyłem sobie na wieczne słuchanie Biebera :/

Edit: No dobrze, masz trochę racji. Gdyby udzielono odpowiedzi na moje pytanie to byłby spoiler i to wielki.

Darkem PW
3 grudnia 2014, 14:19
Spokojnie Vikingu, to nie bezpośrednio na Ciebie wylałem wiadro przekornej frustracji. Zwracałem się raczej w stronę "ewerlordxp".

Staram się unikać wszystkich informacji na temat nowych Gwiezdnych Wojen, nawet nie oglądałem ostatniego teasera (co już godzinę po jego premierze okazało się bezsensowne, gdyż wszędzie można trafić na ujęcia i fragmenty). Staram się niczego nie oczekiwać po nowej części i nie o niej nie wiedzieć do momentu, gdy w kinie zgasną światła.

Viking PW
3 grudnia 2014, 14:29
Rozumiem i doceniam Twoje podejście.
Ja już naczytałem się mnóstwa spoilerów, ale to inna historia bo nie lubię Gwiezdnych Wojen: poprzednie dwie trylogie obejrzałem na zasadzie "bo wypada" i tę raczej sobie odpuszczę.

Alamar PW
9 grudnia 2014, 15:05
Ubisoft w końcu zaprezentowało koncepcje budynków w mieście leśnych elfów:

Kuźnia


Magiczny staw (produkuje dodatkowe zasoby)


Statek elfów


Piekarnia (większy przyrost jednostek)


Ratusz


Magazyn zasobów

Viking PW
9 grudnia 2014, 16:59
Ciekawe concepty Alamarze, ale jednak sądzę, że nawet Ubisoft nie będzie w stanie aż tak przesłodzić Sylwanu. Zwłaszcza w siódemce, która wydaje się być mroczniejsza niż poprzednie części.

Laxx PW
14 grudnia 2014, 09:08
No i mamy Wujka Archiego na urlopie.


Tarnoob PW
14 grudnia 2014, 10:04
Piękne. :-) Skąd masz?

Widać połączenie wielu gier: H2, H3 HotA, MM6, MM7 i Heroes IV.

Laxx PW
14 grudnia 2014, 11:03
Z jednego z fanpage'ów na Facebooku :D tutaj masz(cie) link: https://www.facebook.com/love.enroth?fref=photo

Morglin PW
14 grudnia 2014, 11:10
Spójrz jaki napis widnieje na budynku, na symbol na fladze, która jest na nim zawieszona i na to, kto przed nim stoi, a nie powinieneś mieć wątpliwości czyje to dzieło (a jeśli dalej masz jakieś, to przyjrzyj się istotom, które się pluskają z Archim). :)

Laxx PW
14 grudnia 2014, 11:18
Przepraszam za spam, ale mam lepsze xD





Z rosyjskiego forum fanów :))

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2014, 19:16
"Agar - rapist and murderer"

Sam miód.

Acid Dragon PW
15 grudnia 2014, 10:50

Morglin PW
16 grudnia 2014, 17:18
Heroes of Might and Magic II HD Edition.


(prawy, pokaż obrazek)

Autorem jest AshiRox.

Acid Dragon PW
16 grudnia 2014, 17:21
That is awesome :).

Drwal PW
16 grudnia 2014, 17:27
Coś wspaniałego, mimo że zupełnie inna jakość, czuć ten ciągle fajny klimat dwójki. Chcę więcej. :D

EDIT: Ja też coś podobnego znalazłem, może się spodoba:



Coś dla naszego Wiwerna:



... i miłośników kucyków: :P


Tarnoob PW
16 grudnia 2014, 19:13
To jest fenomenalne. *^* Może oprócz tego jednorożca z H5 – potocznie mówi się o nim, że jest mangowy, ale fani mangi pewnie oburzą się, że ludzie od takiego gadania się nie znają. :-P Tak czy owak jest lepszy od tego z H4, ale gorszy od tych najlepszych z Heroes I–III, MM8 i intro H4.
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel