Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 117 - 118 - 119 ... 162 - 163 - 164

krasnolud99 PW
22 listopada 2014, 21:32
Cytat:
A może dodać ją jako dowódce do przystani/cove?
Dobry pomysł, szkoda tylko że nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia

witchking PW
23 listopada 2014, 00:58

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 01:04
Teraz klasa!

Nephretes PW
23 listopada 2014, 01:05
Dla mnie to jedna z najlepszych jednostek Witchkinga. Perfekcyjna :)

Lyokoheros PW
23 listopada 2014, 01:16
Świetny neutralny nieumarły. I świetnie pasujący do wraków... zawsze można też pomyśleć o tym by był czymś w rodzaju bossa(czy może bardziej czymś ala neutralnym dowódcą), dowodzącego oddziałem zjaw/innych nieumarłych(rzecz jasna na wrakach).
Pomysł ze zrobieniem na jego podstawie dowódcy przystani też bardzo fajny. Zrobić wersję nienieumarłą i zmienić nieco kolory(np jelec zrobić złoty, brodę(i włosy) czarną/rudą, a plaszcz np. niebieski(jak u Kapitana Pazura;))) i ewentualnie dodać drewnianą nogę.

A smok również świetny, nawiązanie do innych części równieżna plus. Ale jednak byłbym za postawieniem go na dwóch nogach. Moim zdaniem da się(przy ewentualnych małych przerówbach modelu), a warto bo pozwoli to zachować klimat Hereos III.
No i co do samej kwestii kolejny smok, to pozwolę sobie zacytować fragment swojego innego posta:
Cytat:
[...]jest to gatunek o naprawdę ogromnym potencjale i różnorodności możliwych form - wystarczy zerknąć do "Smokologi" czy choćby Wielkiego Leksykonu Smoków tu w Grocie(by zobaczyć jak różne było przedstawienie tych stworzeń w samym uniwersum(uniwersach) Mocy i Magii).

Drwal PW
23 listopada 2014, 01:30
Wygląda perfekcyjnie. Nie ma się naprawdę do czego przyczepić. Wielkie gratulacje Witch i czekamy na całego defa. :D

witchking PW
23 listopada 2014, 01:47
Jeszcze w trakcie prac:


Co by kapitan miał załogę. Od strony statystyk może to być zwykły szkielet. Taki wygląd dużo lepiej pasuje do wraku.

Kuririn PW
23 listopada 2014, 10:07
Jak dla mnie BOMBA! Teraz możne siadać na swój statek czarną perlę :D a co do jednostki wyżej, brakuje małego detalu, napoju patykiem pisanym :D

Matheo PW
23 listopada 2014, 10:18
Tak, to jest rewelacyjne. Myślałeś o jakimś nie humanoidalnym truposzu? To było by już absolutne mistrzostwo.

witchking PW
23 listopada 2014, 13:21
A jaki nie humanoidalny truposz może być w nieumarłej załodze? Przychodzi mi do głowy tylko małpka albo papuga, ale te raczej są za małe.


Kuririn PW
23 listopada 2014, 14:56
No teraz jest git, będzie mu się odważniej walczyło :D

Dace PW
23 listopada 2014, 15:23
Nie humanoidalny truposz w nieumarłej załodze? Hmm... Może przerośnięty krab?

MinosKing PW
23 listopada 2014, 17:01
Matheo chyba miał na myśli kogoś jak w Piratach z Karaibów, np. Nieumarłego Pirata z głową Ośmiornicy bądź głową Rekina.

Lub coś w stylu Jaszczuroluda, ale takowy jest już w Cytadeli więc raczej nie za bardzo by się wpasował?

Fandor PW
23 listopada 2014, 18:36
Jedyny pomysł który mi przychodzi do głowy to Nieumarły kraken lub nieumarły potwór morski z HIV, z tym że nie wiem skąd ta dyskusja, skoro to nie kolejny temat o mieście tylko Witchking pokazał 2 swoje epickie jednostki, które najpewniej będą tylko neutralne, i co najwyżej jedna będzie ulepszeniem drugiej i dostaną może własny budynek (nie pamiętam nazwy, ten gdzie pokonujemy przeciwników i zyskujemy coś w zamian). Jednostki jak zawsze prezentują najwyższy poziom, obyś jak najszybciej zrobił pełną animacje :).

witchking PW
23 listopada 2014, 19:54
Tak to wygląda na ten moment w grze:
https://www.dropbox.com/s/ohlvdnvtskt5mci/Zrzut%20ekranu%202014-11-23%2019.45.10.png?dl=0

Od razu widzę, że trzeba poprawić wzrost kapitana. Macie jeszcze jakieś uwagi?

MinosKing PW
24 listopada 2014, 10:07
Tak jedną uwagę Witchking wydaje mi się że Kapitan ma coś za krótką tą rękę z hakiem.

A bym by zapomniał o czymś jeszcze, można by dać Kapitanowi tą drewnianą nogę zamiast tej kościstej? By wyróżniał się również czymś innym na tle jednostek z Przystani;)

Matheo PW
24 listopada 2014, 11:59
Cytat:
Matheo chyba miał na myśli kogoś jak w Piratach z Karaibów, np. Nieumarłego Pirata z głową Ośmiornicy bądź głową Rekina.

Chodziło mi bardziej o to, że gdy statek się rozbił mogły przybyć na niego przeróżne kreatury szukające jedzenia. Jednak witchking chce, aby to była dawna załoga statku, więc taki pomysł odpada.

Kapitan ma trochę za ładne ubranko, jak na nieumarłego. Może Szczurołak nadawałby się na członka załogi?

Kuririn PW
28 listopada 2014, 13:26
Wiem ze dużo brak mi do Witchkinga, jeszcze nie wygląda tak jakbym sobie tego życzył, ale jakieś tam efekty widać...


Morglin PW
28 listopada 2014, 13:39
Teraz go upchnij na tych dwóch heksach. :P

AmiDaDeer PW
28 listopada 2014, 14:11
Mówiłem żeby ustawić go na dwóch tylnych łapach...
strona: 1 - 2 - 3 ... 117 - 118 - 119 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel