Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Figurki Clash of Heroes
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Hayven PW
27 listopada 2014, 18:08
Wstydziłbym się pójść do kiosku po coś takiego :P

Te figurki wyglądają jakby były lepione z plasteliny, aż trochę dziwnie byłoby stawiać toto na półce :D

AmiDaDeer PW
27 listopada 2014, 18:10
Ech, te dylematy... >.<

Dark Dragon PW
27 listopada 2014, 18:11
Zasady gry w karciankę/bitewniaka są w instrukcji. Siłę ataku wzmacnia dodatkowo bonus wypisany na figurce. Sam uzupełniłem dzisiaj kolekcję o Kościanego Smoka ^^.

Darkem PW
27 listopada 2014, 18:32
Szkoda, że nie pojawią się na polskim rynku w normalnej sprzedaży. W takim razie jutro muszę kupić pierwszego Kaczora od kilku(nastu) lat. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na feniksa lub kościanego smoka :).

Co do "wieku" - mówienie sobie i innym, że na coś jest się zbyt starym zawsze uważałem za próbę budowy sztucznie "poważnego" wizerunku. Nie ma rzeczy, na które człowiek jest za stary, po prostu trzeba mieć dystans do siebie i tego co się robi. Dlaczego rezygnować z małych przyjemności? Z frajdy jaką jest zakup figurki?

Laxx PW
27 listopada 2014, 19:06
Cytat:
Te figurki wyglądają jakby były lepione z plasteliny, aż trochę dziwnie byłoby stawiać toto na półce :D
Zgadzam się z Hayvenem. Figurki naprawdę wyglądają, jakby lepiły je przedszkolaczki ;] Rozumiem fanowski zapał i chęć kolekcjonerstwa, ale czy gra jest warta świeczki? :P

P.S.: I pieniędzy? Nie lepiej coś kupić sobie albo ukochanej osobie? :>

Morglin PW
27 listopada 2014, 19:07
Nie ma co narzekać na jakość figurek, nie spodziewajcie się cudów za taką cenę. :P

Alamar PW
27 listopada 2014, 19:08
Cytat:
Nie lepiej coś kupić sobie
Sama odpowiedziałaś na swoje pytanie.

Kammer PW
27 listopada 2014, 19:08
Córa:
Nie lepiej coś kupić sobie
Toż to właśnie jest dla siebie. :P

Laxx PW
27 listopada 2014, 19:31
Miałam raczej na myśli coś na zimę...np. ciepłe rękawiczki albo szaliczek. Niech Wam będzie x]

Garett PW
27 listopada 2014, 19:34
Laxx, a na co ci w grocie rękawiczki czy szalik? Przecie tu pod ziemią ciepło jest. :P

AmiDaDeer PW
27 listopada 2014, 19:34
Umrzeć z zimna albo nie mieć figurki? Oczywiście że umrzeć z zimna.

Acid Dragon PW
27 listopada 2014, 20:08
Uczciwie się przyznam.
Mimo oporów (i wieku) kupiłem.

Nie dostałem smoka. Dostałem drzewo -_-.

Alamar PW
27 listopada 2014, 20:15
Przynajmniej napalisz sobie w kominku, jeśli zmarzniesz. :P

Laxx PW
27 listopada 2014, 20:20
Acid, to jutro znów uderzasz do kiosku ;)

Nerevar PW
27 listopada 2014, 20:54
Cytat:
Nie dostałem smoka. Dostałem drzewo -_-.
Zawszeć to czempion Sylvanu ;P A w H7 między drzewem a (zzieleniałym) smokiem nie zapowiada się aż tak wiele różnic...

Matikun PW
28 listopada 2014, 19:12
Cytat:
Cóż za dzieci :D Myślałem, że Donaldy dla zabawek kupują dziesięciolatki

Zaraz cię będą poprawiać, że to figurki, nie zabawki ^^. Ale faktycznie, wyglądają jak zwykłe zabawki :P. Wyglądają trochę jak Gormity, które były we wszystkich sklepach z sześć lat temu xD.

Viking PW
28 listopada 2014, 19:43
@ Matikun Też z czymś kojarzyłem figurki z Clash of Heroes, ale dopiero Ty mi przypomniałeś, że to były Gormity. Mam nawet dwa w domu - chciałem trafić Króla Metalu, co oczywiście mi się nie udało.
Figurki z CoH raczej sobie odpuszczę, bo nie widzę żadnego modelu, który koniecznie chciałbym mieć na półce.

Hubertus PW
29 listopada 2014, 10:40
Ha ha, Acid, Furia Sylanny ciągle Cię dopada xD

Alamar PW
29 listopada 2014, 18:24
Acid:
Alamar:
Tu też masz smoki (zielonego i kościanego przynajmniej)
Powodzenia w upolowaniu ich ;)

Trolololo!

Tak Acid, wiem, że mnie za to kochasz. :P


I dlaczego mnie nie dziwi, że trafiłem akurat na taką figurkę?

Acid Dragon PW
29 listopada 2014, 18:30
I hate you -_-
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Figurki Clash of Heroes

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel