Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Mapka
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

niven PW
25 listopada 2014, 13:19
Witaj, pomimo kilka dni temu, stworzyłem mapę dla Rogu Otchłani.Film opowiada o mapę do Shadow of Death.
Podróż do krawędzi ziemi (SOD) - http://heroesofmightandmagic.funsite.cz/?page=h3maps_sod
Kapitan Koniec Kozelník (HOTA) - http://heroesofmightandmagic.funsite.cz/?page=h3maps_hota
Z poważaniem Niven

AmiDaDeer PW
25 listopada 2014, 16:43
Cześć. Dwa pytania:

1. Mógłbyś to przetłumaczyć na bardziej zrozumiały język? :P
2. Czy mógłbyś też wstawić swoją mapkę w Krypcie Map Jaskini Behemota? Byłaby tam dla tutejszych użytkowników o wiele bardziej widoczna, jako że serwis Hoty w Grocie linkuje właśnie do tamtejszego działu.

Hellburn PW
25 listopada 2014, 19:12
Hobbicie, spójrz na linki - to Czech, pewnie używał translatora.

Nicolai PW
25 listopada 2014, 19:38
A może zrobiłby mapki do H6, bo nie mam co zatwierdzać w Krypcie :(

Tarnoob PW
25 listopada 2014, 21:02
Bardzo cieszę się, że jest ktoś z Czech. :-) Groto, jesteśmy sławni!

Słyszałem dużo dobrego i o tym kraju, i o tamtejszych stronach o Heroes.

Niven, jeśli to możliwe, zostań trochę dłużej. Most of us speak English here, if that is more comfortable to You. :->

niven PW
26 listopada 2014, 21:41

Yes I used google translator because Polish nothing to me. Czech community heroes is large and I like a single created a campaign for Heroes VI. The whole series is my favorite game and works as a actively 9 years of.

Bacus PW
26 listopada 2014, 21:57
Cytat:
because Polish nothing to me
Tutaj google (bo nie podejrzewam kolegi Nivena) poleciało po bandzie. Czuje się trochę urażony.
Co do map to jutro na spokojnie na nich zagram.

Alistair PW
26 listopada 2014, 23:14
To mi wyszło z google tłumacza (ostatnia wypowiedź nivena):

"Tak użyłem google tłumacz, bo polski dla mnie niczym. Czeskie bohaterowie społeczności jest duży i chciałbym jeden stworzył kampanię dla Heroes VI.Cała seria jest moja ulubiona gra i działa jako aktywniej 9 lat".

To już chyba lepiej translator sobie radzi z przekładem z czeskiego na polski, choć nie do końca.

superzgred PW
27 listopada 2014, 07:44
Google translator tłumaczy wszystko najpierw na angielski, a potem na język docelowy. Inaczej musiałby mieć tyle skryptów tłumaczenia i słowników ile występuje w nim języków razy dwa.

Tarnoob PW
27 listopada 2014, 21:03
Chyba coś piłeś, superzgredzie – pewnie dzień przed matematyką w LO albo w gim.

To nie jest liczba języków razy dwa, tylko liczba języków *po dwa* albo „nad” dwa – symbol Newtona, czyli liczba kombinacji 2-elementowych.

Np. dla 3 języków musi mieć *3* zestawy słowników i skryptów, żeby tłumaczyć między każdymi dwoma. Dla czte­rech języków tych par jest 4*3/2 = 6 (jak 4 boki kwadratu i dwie przekątne), dla pięciu: 5*4/2 = 10, itd. W o­gól­noś­ci (n po 2) = n*(n-1)/2 – całość rośnie kwadratowo.

Tę liczbę par można też sobie wyobrazić jako liczbę wszystkich boków i przekątnych w wielokącie.

superzgred PW
28 listopada 2014, 09:12
Mea culpa. Masz całkowitą rację.
temat: [HotA] Mapka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel