Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 Mapa] Imigranci!
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Tilogour PW
27 listopada 2014, 00:24
Przez twoje rodzime królestwo przetoczyła się fala nielegalnych imigrantów.
Powodują oni niezadowolenie mieszkańców i niszczą twój piękny kraj.

Czy znajdzie się śmiałek, który wypędzi imigrantów paląc miasta i zabijając mieszkańców królestwa w którym żyje ?
Czy znajdzie się ochotnik, który dobrowolnie zostanie posłańcem swego władcy, aby rozprawić się z nielegalnymi imigrantami wszelkimi dostępnymi środkami ?

Oto jedyna i niepowtarzalna mapa: Imigranci



Pobierz
Pobierz wersję ultra trudną

Wersja gry : SoD.
Rozmiar : M
Ilość graczy : 3 (1 ludzki)
Brak drużyn

: ) Liczę na krytykę.

Tarnoob PW
27 listopada 2014, 01:10
Nie grałem i pewnie nie zagram, ale pomysł jest ciekawy – bardzo aktualny, bo imigracja wzbudza więcej emocji niż kiedyś.

Drwal PW
27 listopada 2014, 11:40
Ściągnąłem, przejrzałem, zagram pewnie w weekend. Na pierwszy rzut oka wygląda w porządku. Szerszą opinie dam pewnie dopiero po rozgrywce, natomiast mnie podobnie jak Tarnooba przyciągnął temat imigrantów. I tu niestety małe ale: brakuje zdarzeń czasowych, pogłosek, tabliczek na mapie przygody też chyba nie widziałem. Ich dodanie mogłoby trochę szerzej wyjaśnić pewne kwestie, bo sam opis scenariusza nie wszystko mówi.

Tilogour PW
8 grudnia 2014, 22:35
I jak ? Udało się komuś sprawdzić mapę ? : )
Krytyka zawsze się przyda - będę wiedział na co jeszcze zwrócić uwagę w kolejnej części mapy : )
temat: [H3 Mapa] Imigranci!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel