Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 120 - 121 - 122

Andruids PW
19 listopada 2014, 15:30
Są generatory w internecie, które pozwalają na stworzenie takiego potworka w kilka minut. I sam jestem wielkim fanem zbożowego maga, ale absolutnie nie mogę rościć sobie do niego praw. To wytwór wyobraźni Morglina, który w mistrzowsko ironicznym stylu przedrzeźniał Nephretesa na początku jego tematu o Oasis, kiedy jeszcze nie było jasne, czy projekt nie będzie kolejnym amatorskim niewypałem. Na ten moment Oasis jest w czołówce najlepiej rokujących fanowskich miast, a kiedy fakt ten stał się jasny, Goblin połknął swoje własne słowa w geście autocenzury. A wielka szkoda, bo dowcip w jego poście był ostry niczym brzytwa i niekoniecznie musiał być skierowany w stronę autora Oasis.


Matheo PW
19 listopada 2014, 18:22
Kammer, nie czytasz ze zrozumieniem.

Drwal wygrał burze muzgów. Wysyłajcie hermesem wasze znaleziska.

Tarnob możemy się podzielić. Mógłbyś zająć się pierwszą połową tematu a ja drugą.

Alamar PW
19 listopada 2014, 18:24
No rzeczywiście to była istna burza muzgów. :P

Andruids PW
19 listopada 2014, 18:26
Ej, ja proponuję jednak zrobić ścianę płaczu, gdzie będziemy sobie pokazywać śmieszne ortograficzne wpadki grotowiczów i głosować na wpadki tygodnia/miesiąca. Na początek nominuję burze muzgów.

(Ten u dołu zrobił się nieaktualny, więc sprzątam po sobie)

Alistair PW
19 listopada 2014, 19:55
Dla kogo śmieszne, dla tego śmieszne. Mnie to nie bawi, że coraz więcej analfabetów w internecie.

Matheo PW
19 listopada 2014, 23:13
http://images0.bibsy.pl/342OCTob/autokorekta-mistrz.png


Można się tłumaczyć ale, to już chyba nic nie da. Ściana płaczu - jestem za.

Andruids PW
19 listopada 2014, 23:24
Matheo, nie chcesz chyba zasugerować, że to wina autokorekty?
Jeśli tak, to coś nie tak z twoją autokorektą : p

Ale tak na serio, każdemu się może zdarzyć. My sobie tak śmieszkujemy, ale właśnie dlatego jest to zabawne, bo to jesteś ty, tak samo gdybym to był ja, albo Alistair (ortografa u Alamara sobie nie wyobrażam, są pewne granice), a przygnębiające jest wtedy, kiedy pojawia się SCorPIoN i wali w trzecim napisanym na tym forum słowie "podrórzą".

Matheo PW
20 listopada 2014, 01:53
Chodzi mi o proponowane wyrazy, które pojawiają się podczas pisania. Bez wątpienia coś z tym nie tak, są tam wyrazy których nie znam (efekt kupowania używanego telefonu). Czasami wychodzą naprawdę ciekawe kombinacje. Jednak błond to błąd ;)

Drwal PW
25 listopada 2014, 11:17
Za paręnaście lat w każdym domu grotowicza:


Alamar PW
25 listopada 2014, 12:20
Nic starszego nie miałeś?

Belegor PW
25 listopada 2014, 12:26
Alamar - ta, ty pewnie już dawno masz w swoim pokoju.

Aayren PW
25 listopada 2014, 12:26
"Zapytał każdy egoista w multiversum zapatrzony na siebie na tyle by nie zauważać indywidualności postrzegania jednostki innej niż on sam"

Laxx PW
25 listopada 2014, 20:47
Kurcze, mieć taki ekran to niezły pomysł ^^

Morglin PW
28 listopada 2014, 16:17


(Taki tekst pojawi się, jeśli w siódmej misji kampanii "Ostrza Armagedonu" użyjemy kodów i zdobędziemy miecz przed Xeronem).

Garett PW
28 listopada 2014, 16:24
@Morglin Było już kiedyś w jakimś temacie odnośnie Miecza Mrozu i Ostrza Armagedonu, jeśli dobrze pamiętam.

Matheo PW
28 listopada 2014, 16:36
Zabezpieczyłem, na wszelki wypadek :)

Nerevar PW
28 listopada 2014, 18:18
Doczekaliśmy się prawdziwego miecza świetlnego ;)


Alamar PW
28 listopada 2014, 18:30


A myślałem, że lord Nyax był głupotą...

Laxx PW
28 listopada 2014, 18:59
Morglinie, bardzo ciekawa rzecz ;) Jako fanka kampanii AB nie miałam pojęcia, że istnieje taka możliwość :D

Viking PW
28 listopada 2014, 20:17
Ja przechodząc AB podniosłem Ostrze z użyciem kodu na nielimitowany ruch przez co zdążyłem w pierwszej turze zanim Xeron zdążył się ruszyć i wyświetlił mi się tekst: "Spójrz Xeronie! Oto wielki miecz zła."
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel