Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24

Warmonger PW
17 listopada 2014, 19:24
Mitlandy, dostałeś rok temu gotowe grafiki miasta. Teraz chcesz je robić od nowa?...

AmiDaDeer PW
17 listopada 2014, 19:56
Jeżeli miałoby to dać lepszy efekt - why not?

Matheo PW
17 listopada 2014, 19:58
Najpierw należałoby wydać to miasto w sensownej, grywalnej wersji. Ten projekt ma całkiem sporą grupę fanów.

AmiDaDeer PW
17 listopada 2014, 20:01
Kto uznaje się za fana tego miasta - łapa w górę!

mitlandy PW
17 listopada 2014, 20:17
Dużo osób miało zastrzeżeń do ekranu miasta ponieważ był pod wodą. Chce zmienić ekran ponieważ zmienią się jednoatki.
W mieście na pewno będą murlocki i myślę nad koncepcją wodno rzymskiego miasta.
Ps.Wersja AByss przypisana do vcmi 0.97 będzie.

Warmonger PW
17 listopada 2014, 20:44
Cytat:
Dużo osób miało zastrzeżeń do ekranu miasta ponieważ był pod wodą.
Pierwsze słyszę, a śledzę temat od początku (zanim jeszcze trafił na Grotę).
Cytat:
Najpierw należałoby wydać to miasto w sensownej, grywalnej wersji. Ten projekt ma całkiem sporą grupę fanów.
To samo pisałem rok temu. Teraz napisałbym, że miasto miało sporą grupę fanów.

Ciężko taktować poważnie kogoś, kto najpierw prosi o komplet grafik, a potem zaczyna je zmieniać i robić nowe miasto od początku -.-

Mitlandy, proszę Cię - ogarnij to, co dostałeś, wydaj grywalną wersję, a ewentualne pojedyncze jednostki podmieniaj potem. Po skonsultowaniu ze społecznością, jak to robią Hi-Reg i Nephretes.

Bacus PW
17 listopada 2014, 20:46
@Mitlandy - nazwa Murloc chyba nie pojawi się w grze? Bo jednak to łamanie praw autorskich Blizzard, który tę rasę stworzył. Lepiej zastąpić ją jakąś bardziej uniwersalną nazwą jak np. Wodnik (tak nazywał się podobny stwór w mitologii Słowiańskiej) czy wymyślić własną nazwę dla tejże istoty.

Co do klimatów Rzymskich to może być ciekawe, bo nie kojarzę, aby jakaś z istniejących nacji była inspirowana Imperium Rzymskim.

Jednak jeśli zmieniasz jednostki, to może przybliżysz obecny line-up?

AmiDaDeer PW
17 listopada 2014, 20:49
A ja jestem za tym by zmodyfikować miasto tak, by było bardziej grywalne i sensowne. Obecna wersja... cóż, nie trzyma się kupy.

Warmonger PW
17 listopada 2014, 20:59
Grywalność i sensowność to dwie zupełnie różne rzeczy.

Abyss jest miastem podwodnym zamieszkałym przez podwodne stworzenia. Można oczywiście zrobić miasto inne, ale wówczas będzie nie będzie już się nazywało Abyss. Możesz zrobić Sanktuarium, Regnę, Harbor (to różne miasta?) i prawdopodobnie też coś zupełnie nowego, ale z Abyss nie ma to nic wspólnego. Nie ma również sensu trzymać grafik Axolotla.


zeryss PW
17 listopada 2014, 21:17
оставьте город таким как есть нет смысла менять графику яза тот вариант который был при 094 и многие мои друзья будут согласны с моими словами

HobbitHobbitZostawcie miasto takim jakim jest, nie ma sensu zmieniać grafiki, lepiej zostawić wariant który był w wersji 0.94 i wielu moich przyjaciół zgodzi się z moimi słowami.

mitlandy PW
17 listopada 2014, 22:28
Czyli: Najlepszym rozwiązaniem będzie przepisać stare abyss do nowego VCMI i naprawić liczne błędy.

krasnolud99 PW
18 listopada 2014, 07:45
Jaki będzie line-up? ja wolałbym by był zmieniony ponieważ niektóre z tamtych potworów co były nie podobają mi się.(oprócz trytona)

Górski PW
19 listopada 2014, 22:19
@mitlandy

Myślę że tak. Chociaż trzeba zmienić jednostkę 7 poziomu, bo to dziko wyglada jak on tak z łodzi wyskakuje :P.

Warmonger PW
19 listopada 2014, 22:47
Cytat:
Myślę że tak. Chociaż trzeba zmienić jednostkę 7 poziomu, bo to dziko wyglada jak on tak z łodzi wyskakuje
Wąż niestety jest w obecnej formie pomyłką.

Nie mam jednak pomysłu na jednostkę wraz z umiejętnościami. W grafikach jest kraken (przerośnięta ryba), ale co ciekawego mógłby on robić?

Niezły jest niebieski humanoid z 14. strony Banku Stworów, ale raczej zbyt SF w obecnej formie.

Matheo PW
19 listopada 2014, 23:04
Cytat:
Dużo osób miało zastrzeżeń do ekranu miasta ponieważ był pod wodą.
To chyba do mnie. Pisząc to miałem na myśli brak logiki. Na mapie przygody mamy zamek na powierzchni (trawie, śniegu, lawie) a po wejściu do niego wszystkie budynki znajdują się pod wodą. Jednak da się to przeboleć ;)

Rozwiązaniem mogłoby być, dodanie tego miasta jako obiektu wodnego. Ewentualnie stworzenie terenu, który wygląda jak woda a technicznie nadal byłby terenem przejezdnym. Można by również dodać fosę przy forcie na mapie przygody.

Warmonger PW
20 listopada 2014, 20:06
Cytat:
Rozwiązaniem mogłoby być, dodanie tego miasta jako obiektu wodnego. Ewentualnie stworzenie terenu, który wygląda jak woda a technicznie nadal byłby terenem przejezdnym.
Mam nadzieję, że z czasem takie możliwości się pojawią. Na razie planuję dodać opcję, aby obiekty terenu na mapach losowych były zależne od miasta. Abyss w otoczeniu koralowców nie wyglądałoby źle.

voncur PW
20 listopada 2014, 20:21
ten z włócznią? wygląda spoko, jako przywołany elektryczny żywiołak(nie energetyczny).

War, a czy czasem nie ma terenów z takimi rzeczkami? Można by dodać fiordy czy meandry ablo coś.

zeryss PW
8 grudnia 2014, 05:05
mitlandy пожалуста перепиши старую версию города под vcmi 0.97 P.S русские фанаты твоего горда будут очень довольны ждем с нетерпениям

Saki PW
8 grudnia 2014, 11:34
Tłumaczenie/Перевод:

mitlandy, przepisz, proszę, starą wersję frakcji pod VCMI 0.97 PS Rosyjscy fani Twojego miasta będą bardzo zadowoleni, czekamy z niecierpliwością.

(jeśli post zostanie uznany za spam, to wywalcie)

zeryss PW
22 grudnia 2014, 06:25
Abyss the death??
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel