Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 120 - 121 - 122

Kammer PW
17 listopada 2014, 18:59
Co nie zmienia faktu, że wrzucanie tego, co reszta mi da może zrobić absolutnie każdy, kto ma dostęp do edytora grotowego.

Podjąłeś się tego, więc do roboty! Szukaj na HC, AC, JB, Tawernie, weź działaj, a nie czekaj aż reszta się za to weźmie.

Drwal PW
17 listopada 2014, 19:05
Jeśli będziesz wrzucać także filmiki polecam ten:

https://www.youtube.com/watch?v=3xryFDyAdfU




Matheo PW
17 listopada 2014, 19:53
Cytat:
wrzucanie tego, co reszta mi da może zrobić absolutnie każdy, kto ma dostęp...

W takim razie moja pomoc jest zbędna. Powodzenia.

Kammer PW
17 listopada 2014, 20:35
Dobra, Matheo, pierwsze zadanie:

Pani i Panowie! Prosto z dzisiejszego czata

HubertusHubertus Zapis z czata usunięto, gdyż był tl-dr ;p

Laxx PW
17 listopada 2014, 20:43
Wycięte z kontekstu! :D
"AaaaaAAaaaa..." było moją odpowiedzią na informacje o Oku na Czacie!
Manipulacja! :D

Matheo PW
17 listopada 2014, 22:11
Mnie wasz czatowy humor średnio bawi. Zresztą możesz sam to zabezpieczyć.

AmiDaDeer PW
17 listopada 2014, 22:23
Matheo teraz:
Mnie wasz czatowy humor średnio bawi.
Matheo wcześniej:
Nie będe sam decydował o tym co jest śmieszne a co nie.
Każdego bawi co innego.
Lol.

Matheo PW
17 listopada 2014, 22:36
Te dwa cytaty niby się wykluczają...?

AmiDaDeer PW
17 listopada 2014, 22:37
W danym kontekście - jak najbardziej.

Laxx PW
18 listopada 2014, 07:31
Cytat:
Mnie wasz czatowy humor średnio bawi. Zresztą możesz sam to zabezpieczyć.
Popieram Matheo. Głupawa głupawą, ale to jest zbyt żałosne, żeby gdziekolwiek publikować ;]

Matheo PW
18 listopada 2014, 12:30
Ten cytat dotyczy mojej propozycji "Wszyscy wrzucają linki, ktoś skleja to do kupy".
Cytat:
Nie będe sam decydował o tym co jest śmieszne a co nie.
Każdego bawi co innego.

Ten cytat dotyczy pomysłu Marglina i Kammera "Sam se poszukaj tych śmiesznych ciekawostek".
Cytat:
Mnie wasz czatowy humor średnio bawi.

Różnica jet nad wyraz widoczna. Poza tym Tarnobowi nie chodziło o to, aby ktokolwiek szukał w necie rzeczy godnych uwagi. Tylko o to, aby ktoś zabezpieczył znalezione rzeczy godne uwagi. Im więcej poszukiwaczy tym lepiej ;)

Morglin PW
18 listopada 2014, 14:12
Acid Dragon:
Można by zrobić jakąś podstronę w stylu "Ciekawostek" i nawet na główną wrzucić. Matheo - chętny coś takiego zredagować?
Matheo:
Tak chętny

Cały czas chodzi mi o pomysł Acid Dragona, który zgodziłeś się zrealizować. I jeśli już mówimy o tej przyszłej podstronie, to jestem przeciwny, by umieszczać tam zapis z "ciąży na czacie". Wolałbym, by był na niej tylko humor związany z M&M.

Matheo PW
18 listopada 2014, 15:36
To o czym mówię nie wyklucza się z pomysłem Acida. Zresztą dział nie powstanie w ciągu kilku dni ani nawet miesięcy.

Nemomon PW
18 listopada 2014, 15:44
Tylko lisze uciekły z tego miejsca i już wam demokracja uderzyła do głowy :P. I się kłócicie co ma się znaleźć, a co nie w projekcie, który wciąż póki co znajduje się w stadium koncepcji.

Tęsknię za tymi złotymi czasami Liszokracji... :(.

Też jestem przeciwny zapisom z czata. Nikomu nie będzie się chciało przebijać przez ścianę spamu.

Daractive PW
19 listopada 2014, 00:35
A ja wyrażę z lekka odmienną opinię (a co :D). Zapisy z Czatu mogłyby stanowić dosyć dobrą bazę dla zachowywania genezy "Kwasowych Memów" i o ile wrzucanie absolutnie każdej rozmowy mijałoby się z celem, o tyle podczepienia kilku co ciekawszych lub śmieszniejszych mogłoby być dobrym pomysłem (trochę na zasadzie na jakiej krążą 4chanowe "greentexty").

Matheo PW
19 listopada 2014, 10:43
Jak najbardziej można użyć rozmów z czatu. Byłyby w osobnej zakładce i jeśli komuś chciałoby sie "przebijać przez ścianę tekstu", to miałby taką możliwość.

Kammer PW
19 listopada 2014, 10:49
Matheo wcześniej:
Zresztą możesz sam to zabezpieczyć.
Matheo teraz:
Jak najbardziej można użyć rozmów z czatu.
Jesteś jak chorągiewka na wietrze...

Drwal PW
19 listopada 2014, 11:38
Nie jestem za tym by do tego miejsca wsadzać rozmowy z chatu. Zwyczajnie jest to często za długie, poza tym kogo obchodzi to jak wygłupiają się pan x z panem y. Takie rozmowy mają swój urok, mogą być pozytywne zapamiętane, ale raczej w wąskim gronie. Ogółu to nie zainteresuje. Mimo wszystko widziałbym wyjątek: coś na zasadzie tego co mamy na stronie mistrzowie.org: dwa, trzy śmieszne zdania tyle że na tematy związane z grami MM - żadnych ścian tekstu.

Pomoc Matheo według mnie też się przyda. Sam nie zbierze dużej części tego co nas zainteresuje. Ale zamiast często powtarzać tu te same linki co były strony temu, najlepiej wysyłać mu hermesem wszystko to co uważamy za stosowne. On odzieli ziarno od plewy, doda też ogromną cześć tego co sam znalazł i zredaguje.

Andruids PW
19 listopada 2014, 13:39
Kammer, nie baw się w Hobbita. Żeby jeszcze Ci to wychodziło.

Ja osobiście jestem przeciwko robieniu takich cyrków jak mistrzowie, albo bash i mnóstwo dobrych argumentów przeciw tej inicjatywie już się pojawiło. Oczywiście nikt nikomu tego nie zabroni i założę się, że znaleźliby się amatorzy tego typu humoru, ale to jest humor z najniższej półki.

Przepraszam, TO (uwaga, nie dla osób o słabych nerwach) jest humor z najniższej półki, ale mistrzom niedaleko do tego poziomu. Zadajmy sobie pytanie czy chcemy iść w tę stronę.

Tarnoob PW
19 listopada 2014, 14:50
Andru – to jest właśnie piękny komiks. :-) Powiedz, skąd go wytrzasnąłeś. „Zbożowi magowie” mogą stać się klasyką.

Tak w ogóle – to ktoś już zaczął zabezpieczać te stare grafiki? :-/
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel