Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/mod] Another Rampart
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Drwal PW
15 listopada 2014, 18:45
Wiem, że u nas w Grocie raczej nikogo nie interesują już mody do Woga, ale myślę że mimo wszystko warto o tym wspomnieć. Zwłaszcza że mod jest ukończony i ma swój urok. :)

Otóż Salamandre z Heroes Community na jednej z chińskich stron znalazł mod zmieniający ekran miasta Bastionu. Nie jest to nic pięknego, zupełnie inny styl niż ten z H3, ale wygląda ciekawie. Ludzie, którym podoba się wszystko co nowego stworzą fani do H3 (Pointer itp :D), powinni się tym na pewno zainteresować.






Modyfikacja działa na silniku ERA 2 i jest dostępna do ściągnięcia TUTAJ.

Crystal Dragon PW
15 listopada 2014, 18:56
Cóż mówić - wygląda bajkowo:) Jednak widzę, że tło za jednostkami nie jest podmienione (ekran miasta), a niektóre budynki wyglądają jak wklejone. Poza tym spoczko:)

Laxx PW
15 listopada 2014, 19:05
Mi się nie podoba. Dla mnie Bastion powinien odzwierciedlać majestat sił zamieszkujących łono Matki Natury a nie kojarzyć się graczowi z bajkowym lasem z "The Last Unicorn" itd.

Ale to tylko moje zdanie ;] Doceniam trud pracy tej osoby, która włozyła w to serce. Nie jest to nieprzemyślane ani niedopracowane, ale jak dla mnie to nie ten klimat.

Matheo PW
15 listopada 2014, 20:22
Interesujące i w sumie to tyle. Same budynki to chyba za mało, żeby pobrać taki mod. Jednak nie da się ukryć, że to miłe dla oka. Chińczycy też modzą? Ciekawe.

Kuririn PW
15 listopada 2014, 20:39
Dodam również że, magazyn zasobów zaczerpnięty jest z hoty, (wrota żywiołów).

Serd PW
16 listopada 2014, 12:00
A ja dodam jeszcze tylko, jako ciekawostkę, że tłem muzycznym tej modyfikacji jest motyw z Sylvanu z nadchodzącego H7.

satyr64 PW
16 listopada 2014, 14:41
@Drwal - chyba tylko ja jestem jedynym grotowiczem tutaj, który jeszcze interesuje się modami do WOGa. :)

VSVP ROCKY PW
16 listopada 2014, 16:42
Gdyby nie ten jednorożec można byłoby wykorzystać ten ekran do preserve ;)

Drwal PW
16 listopada 2014, 16:55
VSVP ROCKY:
Gdyby nie ten jednorożec można byłoby wykorzystać ten ekran do preserve ;)

O tym samym na początku pomyślałem, natomiast mamy już nowy projekt Preserve, w stylu h3. Póki co troszkę autor zamilkł, ale miejmy nadzieje że wkrótce projekt będzie kontynuowany.

Warmonger PW
16 listopada 2014, 16:57
Cytat:
Gdyby nie ten jednorożec można byłoby wykorzystać ten ekran do preserve ;)
Widzę, że fani Preserve są gotowi wykorzystać wszystko, co na drzewo nie ucieka }:>

krasnolud99 PW
16 listopada 2014, 18:09
Drwal:
natomiast mamy już nowy projekt Preserve
O widzę że projekt jeszcze żyje. Czy mógłbym dostać linka do tematu na podforum chyba że nie ma?

Kammer PW
16 listopada 2014, 18:12


http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2396

Pointer PW
18 listopada 2014, 13:15
Cytat:
Ludzie, którym podoba się wszystko co nowego stworzą fani do H3 (Pointer itp :D), powinni się tym na pewno zainteresować.

Dzięki za pamięć ;) Szkoda, że w Grocie nie ma tagowania jak na facebooku, żeby każdy od razu wiedział kiedy o nim piszą :P

A tak całkiem serio, to nie WSZYSTKO mi się podoba, ale doceniam to, że ktoś WoGóle coś tworzy, to jest fajne. A akurat ten mod rzeczywiście całkiem ładny, tylko jak wspomniała Laxx nie w klimacie Rampart. Bardziej kojarzy mi się z zamkiem Czarodziejki z H1 ;)
temat: [ERA/mod] Another Rampart

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel