Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 60 - 61 - 62 ... 120 - 121 - 122

Drwal PW
15 listopada 2014, 16:58
Alamar, wyplułem zupę jak to zobaczyłem, miazga...:D

Tarnoob PW
15 listopada 2014, 22:19
Jestem za tym, żeby wiele z tych grafik zapisać na serwerze Groty i wrzucić do odpowiednich Komnat. Przecież linki mogą wygasać – co się niestety już zdarzało i przepadały bezcenne grafiki, np. fanowskie jednostki czy żarty.

Matheo PW
15 listopada 2014, 22:32
Działam :)

Alistair PW
15 listopada 2014, 23:43
@Tarnoob - masz 100% racji. Taki zbiór byłby całkiem ciekawy, a szkoda żeby przepadły rzeczy, z których wiele to prawdziwe perełki. Ja akurat znam ten obrazek, który wrzucił Alamar, ale jak widać inni nie. A tak zawsze ktoś będzie mógł zajrzeć sobie w odpowiednie miejsce i nacieszyć oczy.

Tarnoob PW
15 listopada 2014, 23:54
Cieszę się, że Matheo się tym zajął – dobrze by było wiedzieć, czym kokretnie; tzn. czy tylko tymi niedawnymi gra­fikami, czy tymi od początku tematu. Lepiej uniknąć sytuacji, w której liczymy na to, że ktoś wszystko za­bez­pie­czy, a potem to przepada. Tak samo nie ma co dublować swojego „chomikowania” grafik i dowiedzieć się, co już jest na serwerze, a co nie.

Acid Dragon PW
15 listopada 2014, 23:58
W sumie niezły pomysł. Można by zrobić jakąś podstronę w stylu "Ciekawostek" i nawet na główną wrzucić. Matheo - chętny coś takiego zredagować?

Tarnoob PW
16 listopada 2014, 05:12
Niestety moje straszne obawy się potwierdziły. Sprawdziłem linki z pierwszej strony, z 2007 r. i niestety wiele ob­raz­ków i filmików to zupełnie martwe linki. ;-( Mówi się, że jak coś wejdzie raz do Internetu, to już stamtąd nie wyj­dzie – tylko niestety czasami się coś zawieruszy jak igła w stogu siana.

To znamienne, że w pierwszym poście dopiska moderatorska Rabicana zawiera wielki obrazek z ImageShack z in­for­ma­cją, że ten plik nie istnieje. :-(

Alamar PW
16 listopada 2014, 09:05
@Laxx

Obrazek ten pochodzi z Heroes Community (niestety nie pamiętam, kto go stworzył).

@Tarnoob
Obrazek nie tyle, co nie istnieje, ale Image Shack jakiś czas temu zmienił swe zasady hostowania plików... wyniki tego widać.

Matheo PW
16 listopada 2014, 10:28
Tak chętny :)

Kilka tych obrazków już mam. W wolnej chwili przejrze cały temat. Możecie do mnie podsyłać wszelkie propozycje takich ciekawostek.


Jeśli wrzucacie cos tutaj i chcecie żeby było to zapisane, to dopiszcie w nawiasie "save." Jeśli autor posta tego nie zrobi, to każdy może tego dokonać.

Nie będe sam decydował o tym co jest śmieszne a co nie.
Każdego bawi co innego.

Morglin PW
16 listopada 2014, 17:22
Fajny pomysł. Nie ograniczałbym się tylko do obrazków, mightandmagicowe, humorystyczne teksty, parodie (np. fieldowe "Majt end Medżyk. Za wino i [cenzura]"), filmiki lub piosenki też się nadadzą.

A, i osobiście wolałbym, by nie wrzucać tam wszystkiego, niech to trzyma jakiś poziom. Przykładowo, nie chciałbym tam widzieć rapsów, które kiedyś podesłał Garett. Albo rzeczy związanych z religią lub polityką (Korwintown, Catoland).

Matheo PW
16 listopada 2014, 17:56
Tak jak mówiłem, zgłaszajcie propozycje. Jednak nie ma sensu przenosić tekstów z forum, do innej komnaty. One nie znikną. Chodzi o to, aby zabezpieczyć coś, co może zniknąć bezpowrotnie.

Może ten pomysł zachęci kogoś, do tworzenia takich humorystycznych artów.

Jeśli znajdą się osoby z odpowiednim poczuciem humoru, to moglibyśmy (byście) zrobić grotowy komiks na podstawie najciekawszych znaleźionych grafik. Wydawany były raz w roku.

Kammer PW
16 listopada 2014, 18:01
A co powiecie na komiks o Grotowiczach? Wiecie, taki cykliczny o wydarzeniach ostatniego miesiąca/roku?

AmiDaDeer PW
16 listopada 2014, 18:02
Jedno słowo: Mitabrin. -_-

Kammer PW
16 listopada 2014, 18:04
Widziałem. "Cykliczny".

Matheo PW
16 listopada 2014, 18:08
Komiks dotyczący życia prywatnego? Byłby zabawny tylko dla ludzi, którzy w tym uczestniczyli. Nikt inny raczej by się nie uśmiał. Chodziło mi o komiks dotyczący bardziej ogólnej tematyki.

Morglin PW
16 listopada 2014, 18:13
Matheo, chodziło mi bardziej o to, by zebrać najlepszy mightandmagicowy humor w jednym miejscu.

Część będzie wymagała przetłumaczenia na polski (np. matematyka według Heroesów). Tylko ważne jest, byś zawsze podawał, kto jest autorem danej grafiki (ewentualnie gdzie ją znalazłeś).

Matheo PW
17 listopada 2014, 18:18
Chyba się nie zrozumieliśmy. Nie zamierzam przekopywać internetów, aby szukać takich ciekawostek. Jeśli znajdziecie coś, co według Was warto zachować, po prostu dajcie znać.

Morglin PW
17 listopada 2014, 18:44
Pff, to też mi wysiłek. W sumie, to żaden. Myślałem, że chcesz przygotować podstronę w stylu ciekawostek. Ale jeśli nie chce ci się "przekopywać internetów" i twoja rola miałaby się ograniczyć tylko do wrzucania podesłanych obrazków na serwer, to zmartwię cię, to może zrobić każdy Starożytny, bez żadnych pośredników i w mniej niż minutę.

Pan pod spodem:
To już jest w ciekawostkach.

Alamar PW
17 listopada 2014, 18:44
Dla przypomnienia:



EDIT:
@up
And...? Czy to dyskwalifikuje ją do dodania do takiego ewentualnego zbioru?

Matheo PW
17 listopada 2014, 18:55
Morglin, było czytać post Tarnoba ze zrozumieniem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 60 - 61 - 62 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel