Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Armia dla ciemniaków (Loch)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię mrocznych elfów wybierasz?
Ostrze z Cieni (29)
 
 54%
Tysiąc Oblicz Malassy (25)
 
 46%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Darkem PW
14 listopada 2014, 18:15
Pozostaje mi napisać: szkoda. Choć uważałem, że wszystkie zestawy jednostek są fajne i z chęcią zagrałbym nimi w H7, to zwyciężył ten, który podobał się mi najmniej. Widać ciężko jest mi trafić w gusta ogółu :).

Douger PW
14 listopada 2014, 20:08
Mówi się trudno. Sam zestaw jednostek średnio mnie interesuje, ale nie wiem jak można przedkładać kolejną nudną strzelającą meduzę od jaszczura, którego styl odbiegał od czegokolwiek co wcześniej widzieliśmy. Mam tylko nadzieję,iż styl będzie mimo wszystko bardzo ofensywny.

Darkem PW
14 listopada 2014, 20:19
O jakim jaszczurze mówisz, Douger?

Nerevar PW
14 listopada 2014, 20:19
Cytat:
Sam zestaw jednostek średnio mnie interesuje, ale nie wiem jak można przedkładać kolejną nudną strzelającą meduzę od jaszczura, którego styl odbiegał od czegokolwiek co wcześniej widzieliśmy.
O jakim znowu jaszczurze mowa? Zdaje się, że żaden jaszczur (poza tymi, które ostały się w roli czempionów) się nie przewijał w odrzuconych zestawach...

Degraf PW
14 listopada 2014, 22:01
Wg jakiegoś arta (chyba fanowego) ten soldat od ataku z powrotem miał być gadzią kawalerią. Jednak i te arty co potem podał Ubi są raczej średnio odpowiadające, zatem wszystko o kant dupy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Armia dla ciemniaków (Loch)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel