Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Wstawianie obrazków na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Laxx PW
13 listopada 2014, 21:32
Ja również dziękuję ;) Nie macie tych opcji jako "przycisków" i nie do końca wiedziałam, jak też wklejać cytaty, ale wystarcza "q" ;)

Drwal PW
13 listopada 2014, 21:37
LordPior..:
Jak się robi linki do obrazków.
Viking:
Wielkie dzięki za linki Kastore!
Wstydziłem się trochę zapytać jak wstawia się linki i cytaty, a teraz już będę wiedział.
Dzięki raz jeszcze!

Laxx:
Ja również dziękuję ;) Nie macie tych opcji jako "przycisków" i nie do końca wiedziałam, jak też wklejać cytaty, ale wystarcza "q" ;)

Dlatego zawsze uważałem, że komendy na forum powinny być w dużo bardziej widocznym miejscu. Przeklętej machiny nowi mieszkańcy zwyczajnie nie lubią. :D

Laxx PW
13 listopada 2014, 21:56
Tak Drwalu, masz rację. Dla nowego użytkownika jest to niemałym szokiem, gdy otwiera okno edycji wiadomości a tutaj nic ;)

Dark Dragon PW
13 listopada 2014, 22:04
Nie bez powodu na samej górze jest przyklejony temat z komendami na forum...
Wraz z nowym forum wejdą klikane tagi... kiedyś.

Alistair PW
13 listopada 2014, 22:38
To są plany nowego forum? Duże zmiany się zapowiadają?

Acid Dragon PW
13 listopada 2014, 22:50
Plany są od dawna, tylko któryś z nas musi mieć czas i chęci, żeby to zakodować. Nie oszukujmy się - Forum Groty ma raczej prymitywne mechanizmy, a w dodatku poprzez zastosowanie wyjątkowo kiepskiej technologii (Smarty) jest częściowo niekompatybilne z resztą Groty. Takie rzeczy jak panel z przyciskami tagów, albo wręcz pozbycie się tagów i edytor z formatowaniem tekstu to już od wielu lat standard. Jednakże wprowadzenie tego do obecnego kodu forum byłoby mniej-więcej porównywalne z tuningowaniem silnika małego fiata - długotrwałe i nieopłacalne.
strona: 1 - 2
temat: Wstawianie obrazków na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel