Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 35 - 36 - 37

Morglin PW
5 kwietnia 2014, 14:54
Hej Hildeguście (mam nadzieję, że tak powinienem odmienić twój nick ;p)!
Cholernie, strasznie cholernie, a nawet super strasznie cholernie zazdroszczę Ci posiadania trzech pierwszych części hirołsów w premierowych pudełkach. Szczególnie Heroes I jest bardzo rzadko sprzedawana, a jeśli już się gdzieś pojawi, to najczęściej w niekompletnym i opłakanym stanie...

CragHackTv PW
30 maja 2014, 13:32
Jestem CragHackTv gram w heroes 3 of might and magic od 7 lat Moi koledzy mówili mi o grocie myślałem że to nic waznego ale się myliłem.Dzięki grocie myśle że poznam nowych przyjaciół.Poznałem też In The Wake of Gods podoba mi sie rozgrywka jakbyście mogli napiszcie jak sie zdobywa 8lvl jednostek.

Morglin PW
30 maja 2014, 13:35
Hej telewizyjny Crag Hacku!

Tutaj możesz poczytać o sposobach rekrutacji jednostek ósmego poziomu.

Kammer PW
30 maja 2014, 13:42
Jako Pierwszy Męczyciel snajpera witam Cię, barbarzyńco, w naszej Grocie.

Mam nadzieję, że dzisiejszy incydent na czacie czegoś Cię nauczy. :P

Krukov PW
20 lipca 2014, 18:03
Dzień dobry
Krukov przybył do Groty :)
Bo dopiero teraz znalazłem ją w bezmiarze Internetu (ERM to załatwił :D)

Przy okazji, gdzie mógłbym kierować pytania co do ERM?
Pozdrowienia :D

Kammer PW
20 lipca 2014, 18:20
Witamy w naszych skromnych progach. Temat o ERM masz tutaj.

Hubertus PW
20 lipca 2014, 18:22
Witaj,

Sprawy dotyczące skryptów najlepiej przedstawiać w Niebiańskiej Kuźni.

Kastore PW
20 lipca 2014, 18:22
Jeżeli interesuje Cię skryptowanie jednostek to zapraszam tutaj.

Krukov PW
20 lipca 2014, 18:23
Dzięki i fajnie, że tak szybko ktoś odpowiedział :D

Laxx PW
11 listopada 2014, 15:45
Witajcie!


Jak nie trudno domyślić się, jestem LaxxNemezis. Jak najbardziej możecie używać formy "Laxx". Tak jest prościej i szybciej ;)

Od lat jestem związana z Tawerna.biz, jednak po kilku latach postanowiłam przełamać się... zaowocowało to założeniem konta na Jaskini Behemota, a dzisiaj i u Was.

Mam nadzieję, że poznam tu ciekawych ludzi z którymi będę mogła pokonwersować na temat naszej ulubionej serii gier. Kto wie, zapewne od Was jeszcze wiele się nauczę ;)

Moją ulubioną częścią sagi jest HoMM III, wszyscy zwracają mi uwagę, że jestem "fanatykiem" :P Ulubiona frakcja z kolei to Inferno - to tak w skrócie.

Może teraz parę słów o mnie prywatnie: w realnym życiu mam na imię Katarzyna, jednak preferuję formę Kasia/Kaśka ;) Jestem 24-letnią studentką, przede mną ostatni rok (mam nadzieję! :D) studiów magisterskich. Bywam wredna, bo jestem ruda. Taki los. A że ponoć rudzi ludzie nie mają dusz, to i bywam bezduszna ;)

Miło mi gościć w Waszym gronie. Aktualnie lecę do piekarni a jak wrócę, to pobaraszkuję po Waszym forum. Pozdrawiam serdecznie.


P.S.: kiedyś miałam tu konto przed laty, ale zapomniałam na śmierć do niego maila i hasła, więc to już jest moje definitywnie ostateczne konto. Proszę o wyrozumiałość.

AmiDaDeer PW
11 listopada 2014, 16:16
Witamy i życzymy smacznego.

Dark Dragon PW
11 listopada 2014, 17:17
Witaj,

Jeśli jednak chciałabyś używać tego konta to wyślij mi prywatną wiadomość możemy zresetować hasło :).

Viking PW
12 listopada 2014, 17:34
Witam serdecznie!

Na wstępie przepraszam za złą kolejność wpisów - powinienem najpierw wpisać się tutaj, a dopiero potem pisać gdzie indziej, ale jeszcze nie bardzo orientuję się w układzie Forum Groty (zaległości postaram się jak najszybciej nadrobić).

Grotę obserwowałem od ok. 4-5 lat, ale konto założyłem dopiero w tym roku, bo nieco bałem się, że w towarzystwie wielu speców i pasjonatów Heroesów i Might and Magic, których posty czytałem nie będę miał zbyt wiele do napisania, gdyż sam gram raczej z doskoku, a w fabułę czy mechanikę Magii i Miecza nigdy zbyt poważnie się nie zagłębiałem (wybaczcie składnie - całkiem często tworzę takie językowe potworki i jeszcze jestem z tego dumny). Moja przygoda z Heroes III zaczęła se ok. 8-9 lat temu i trwa do dnia dzisiejszego. Najbardziej lubię części I-IV i Kroniki, a Ashanu w ogóle nie trawię, więc w części V-VI grałem na zasadzie sympatii do strategi turowych (także serii Disciples oraz King's Bounty) i osobiście ciężko jest mi je uznać za pełnoprawne Heroesy.

Prywatnie mam na imię Jacek - jeśli ktoś zapamięta, to można tak do mnie pisać zamiast mojego nicka. Jestem obecnie uczniem w klasie maturalnej i jak wszystko dobrze pójdzie to za niedługo zacznę studia historii na UMK.

Alistair PW
12 listopada 2014, 17:59
Witamy w Grocie.

Nie ma się co przejmować swoim stopniem zaawansowania, ja jestem akurat z tych, co nie przywiązują większej wagi do fabuły. A mimo tego, że grałem kiedyś bardzo dużo w pierwsze cztery części Heroesów, to moje zdolności strategiczne i taktyczne są pewnie na poziomie podstawowym. Są inni specjaliści na tym forum. Poza tym można się udzielać w tematach niezwiązanych zarówno z Heroesami i pozostałymi grami ze świata Mocy i Magii. Nie ma tu przymusu pisania, nie musisz napisać np. 100 postów w ciągu roku.

Viking PW
12 listopada 2014, 18:06
Całe szczęście :)
Po prostu zastanawiałem się czy warto zakładać konto na specjalistycznym portalu, jakim z pewnością jest Grota nie mając odpowiedniej wiedzy, ale cieszę się, że wystarczy po prostu szczera sympatia i zainteresowanie tematem.

Laxx PW
12 listopada 2014, 18:08
Cytat:
Po prostu zastanawiałem się czy warto zakładać konto na specjalistycznym portalu, jakim z pewnością jest Grota nie mając odpowiedniej wiedzy, ale cieszę się, że wystarczy po prostu szczera sympatia i zainteresowanie tematem.
Jedziemy na tym samym koniu, moja wiedza w porównaniu do Grotowników jest dość mizerna ;)

Alleluja i do przodu!

Bacus PW
12 listopada 2014, 18:09
Witam, ja także z lekkim poślizgiem jak wyżej.

Nazywam się Artur. Z serią Heroes pierwszy raz spotkałem się w 99r. za sprawą CD-Action i Heroes III demo (jedna mapa, którą znam na pamięć od tamtego czasu, a jej nazwa to "Martwi i Pogrzebani). Od tamtego czasu jestem fanem tej serii. Jednak nie uważam, abym tę serie znał chociaż nieźle.
Prywatnie interesuje się motoryzacją, fantastyką (filmy, gry, książki, komiksy etc.), historią i komiksem ogólnie.

Pozdrawiam wszystkich.

Alistair PW
12 listopada 2014, 22:44
Witam kolejnego kolegę. Co do specjalistycznego portalu - ostatecznie to nie portal o fizyce kwantowej, choć i o takich tematach można tu rozmawiać. Nie ma się co zastanawiać, tylko wchodzić. Smoki i inne stwory nie zjadają od razu. Z drugiej strony nadchodzi jesień i zima, więc mogą chcieć się przygotować na ciężkie czasy ;)

Michael1999 PW
30 grudnia 2014, 20:10
Witam serdecznie wszystkich grotowiczów. Jak można się domyślić mam na imię Michał i urodziłem się w 1999 roku. Z serią Heroes spotkałem się już kilka lat temu. Szukałem z bratem czegoś ciekawego w szafie taty i zupełnie przypadkiem znaleźliśmy Heroes 5. Zagraliśmy i od razu mi się spodobało (wciąż pamiętam pierwszy scenariusz, w który grałem - "Gorący Pościg").
Do Kwasowej Groty trafiłem stosunkowo niedawno. Gdy dowiedziałem się o zapowiedzi Heroes 7 postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej i jedna z pierwszych stron na jakie trafiłem to była Grota.

Kammer PW
30 grudnia 2014, 20:14
Witamy, zapraszamy na czat, forum i życzymy miłego pobytu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel