Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Głosowanie] Kwasowy Turniej II
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
Która opcja wchodzi w grę?
A (5)
 
 31%
B (11)
 
 69%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Dark Dragon PW
26 października 2014, 20:08
Zostaliśmy ograniczeni przez Ubisoft w kwestii rozpiętości czasowej na rozegranie turnieju. Dlatego musimy rozegrać 4 szwajcary na weekend. Należy zagłosować czy wolicie żeby Turniej był w piątki, czy też w niedziele. Soboty nie podlegają negocjacjom (2 szwajcary będą rozgrywane w soboty, a także finał).

Kammer PW
26 października 2014, 20:14
Popraw newsa o niedziele. :P
Dark DragonDark DragonPrzeczytaj wszystko dokładnie.

Dla mnie piątki odpadają, bo wracam z Wrocka do domu, wiec siłą rzeczy muszę zagłosować na niedzielę. Ale wolałbym sobotę.

Dark Dragon PW
4 listopada 2014, 19:40
Drodzy uczestnicy, w związku z tym, że jest was tak mało - pierwszy szwajcar zostanie rozegrany w sobotę (8 listopada).

Oto skład, który w tym dniu będzie grał (nazwy kont UPlay):

Lorenthiel
Warmerpl
Kammer1
Zielander
Skutalu
Xernfaex
klimor12

pozostali gracz:

Mr.Krzychu
irekswirek123
motoatomo
Dagnir_Gostira
siruthial
Akage_shoujo
Garet650

Zgłosiło się 14 graczy, więc moja propozycja jest taka:
a) Ja założę turniej, 7 graczy do niego wchodzi, a 1 losowa osoba wygrywa ze mną walkoverem (czyt. ja opuszczam turniej). 4 najlepszych graczy z każdego szwajcara wchodzi do finałowe szwajcara.
b) Czekamy na dwóch dodatkowych graczy (a w sobotę gra losowa 8 graczy)

Można też złożyć dodatkową propozycję. Głos proszę poprzeć wiadomością w tym temacie, aby potwierdzić tożsamość.

Lorenthiel PW
4 listopada 2014, 20:42
Moim zdaniem opcja B jest lepsza niż darmowe wygrane :) Tak będzie sprawiedliwiej.

Sobieski PW
4 listopada 2014, 21:40
Też jestem za opcją B.

Czyli zgodnie z opcją B, 7.11 gra 8 graczy z 14, a pozostałych 6 gra jak zgłosi się dodatkowa 2?

Dark Dragon PW
4 listopada 2014, 22:10
Tak. Chyba, że zgłoszą się te 2 osoby. Wtedy jedna zagra w tę sobotę, a druga w następną (dołączą do rozlosowanych osób).

Xernfaex PW
5 listopada 2014, 12:41
Dla mnie tak naprawdę obojętnie która z opcji, B sprawiedzliwsza, A szybsza i wyrówna poziom... Takie ograniczenia decków że ludzie się grać boją ;o... Aż mnie ciekawi z jakimi tworami będę miał okazję rywalizować ;>

motoatomo PW
5 listopada 2014, 13:11
Ja jestem za opcją A, był termin na zgłaszanie sie do turnieju i powinniśmy sie tego trzymać.

Xernfaex PW
5 listopada 2014, 13:25
Głos oczywiście padł na odpowiedź A

Dark Dragon PW
5 listopada 2014, 13:29
Obie są równie szybkie. PS. Głosowanie zakończy się w piątek.

Zielander PW
5 listopada 2014, 15:47
Głos poszedł na opcję B.
Zgadzam się tutaj z Lorenthielem, że tak będzie sprawiedliwiej.

Kammer PW
5 listopada 2014, 17:05
Głosuję na B. Jeśli ci, do których się zwróciłem nie rozmyślili się, to powinniśmy mieć brakującą dwójkę.

Bezimienny111 PW
5 listopada 2014, 21:12
Powiem tak, sam oponowałbym za drugim rozwiązaniem, ale wiem ze może być ciężko znaleźć graczy. Sam mógłbym w sumie zgłosić się, ale tak długo nie grałem w DoC ( stare czasy zamkniętej bety :D ), że w tym momencie nie mam pojęcia co to jest prawidłowa talia ;)

Xernfaex PW
6 listopada 2014, 09:45
Teraz wszystko jest prawidłową talią, taką mamy metę ;c

Wazz PW
7 listopada 2014, 12:24
B.
Przy okazji, myśle że sprawiedliwym byłoby jak ktoś zdecydował się na granie Ice Speara, żeby pozwolić mu na jakieś zmiany w decku. ;p [ja nie.]

A wymyślony format jest co najmniej dziwny i raczej niezachęcający, co mogło być powodem takiej frekwencji. Nie da się złożyć nic szczególnie spójnego z 4 rare'ami.

W związku z tym Bezimienny możesz nieprzejmować się talią i przyjść grać czym wymyślisz. ^^

Kammer PW
7 listopada 2014, 12:32
Da się. Bez obaw. Nazywa się to RUUUSH. :P

Szczerze mówiąc, to nawet rozumiem, że nowi gracze, że zrównywanie szans, że pieczęcie, że Dzikie Karty i tak dalej, ale... jeżeli o zwycięstwie powinien decydować wyłącznie skill gracza, to można było zrobić turniej wyłącznie na taliach startowych. A i tak ci, którzy grali więcej wygrają, bo będą znać karty i możliwe reakcje przeciwnika. Karty rzadkie i epickie mają to do siebie, że to one są takimi build changerami. To one dokładnie definiują działanie danej talii i jej skuteczność.

Wazz PW
7 listopada 2014, 13:34
Myślę że fajniej byłoby jakby organizatorzy zbanowali tak ze 20 kart, w tym z 4 bohaterów i w ten sposób byśmy i tak byli poza metą, a jednak można byłoby pograć coś innego niż rush.

Xernfaex PW
7 listopada 2014, 14:27
Ja nie grywam deckami typu rush a nawet udało mi się w wymagania wpisać ;o... Moim zdaniem takie ograniczenia talii spowodowały że zapisali się tylko ludzie którzy po prostu są w stanie z niczego stworzyć sensowny deck lub dostosować grany w mecie... Także ograniczenia podane przez Wazza mają większy sens jeśli turniej ma być dla wszystkich... Ta gra jest tak słabo rozpropagowana, a szkoda, jest świetna :>

Kammer PW
7 listopada 2014, 15:14
Mnie bardzo zdziwił brak rozróżnienia między zwykłymi epikami a unikatowymi epikami. Te drugie są przecież często znacznie silniejsze. Dla przykładu: Naga Taktyk vs. Raya, Sycząca Kusicielka. Albo Zaklinaczka Pustki vs. Hikyu, Wybraniec Płomieni. Ani Inferno ani Świątynia nie są moimi głównymi frakcjami, ale mam wrażenie, że wybór w takiej sytuacji jest więcej niż oczywisty...

Xernfaex PW
7 listopada 2014, 17:31
Zgadzam się, sam dorzuciłem unikat bo uznałem że jest bardziej grywalny niż cokolwiek innego ;>
strona: 1 - 2
temat: [Głosowanie] Kwasowy Turniej II

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel