Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Loch vs Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Lochy czy Inferno ?
Inferno (41)
 
 31%
Loch (90)
 
 69%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Bacus PW
19 października 2014, 09:29
Zehir - i tu jest pies pogrzebany. Ubisoft daje nam teoretyczny wybór line-upu, ale większość fanów będzie niezadowolona. Tutaj ładnie pasuje cytat: "Za komuny wyborów nie było i wiedziałem, że jeśli jest nieciekawie*, to nie jest moja wina, że źle wybrałem", a tak to dostajemy wybór, który nikogo w pełni nie zadowoli, a część będzie zniesmaczona. Jeśli dostalibyśmy gotowy line-up, to najwyżej byśmy ponarzekali, ale pogodzili się z faktem, a tak to tylko żal, że w jednym drzewku jest dajmy na to Mantykora i Troglodyta, a w innym Bezimienny, a w trzecim Hydra. Każda z tych jednostek ma w sobie coś, że jej powrót byłby bardzo pożądany, ale musimy wybrać mniejsze zło.
Ogólnie to mam nadzieje, że Loch nie będzie tak fioletowy jak w H6 (ta monotonność kolorów była męcząca) i będzie bardziej zbiorem podziemnych bestii niż drugim zamkiem elfów, które wyszły z lasu i zostały emo grzybojadkami.
Pozdrawiam


*Niepotrzebne przekleństwo zamieniłem.

Dark Dragon PW
22 października 2014, 00:01
Czy ktoś również uważa, że takie długie głosowanie nie ma sensu? Przecież szala głosów już się nie przechyli...

Nicolai PW
22 października 2014, 00:31
@Zehir-12: @Bacus: Sednem sprawy jest ograniczony wybór, który co gorsza należy do typu "mniejsze zło". Przy Sylwanie musieliśmy zdecydować czy wolimy Jednorożce czy Feniksy czy może jednak lepiej odpuścić je sobie i wziąć ofensywny zamek. Powinni dać bardziej elastyczny wybór, a charakter zamku dać w osobym głosowaniu.
@Dark Dragon: Niekoniecznie, głosy zwolenników wykluczonych wariantów mogą rozłożyć się w taki sposób, że opcja, która wygrywała ostatecznie przegra. Jest to częste w przypadkach wielu dostępnych wersji w pierwszej turze i nierównomiernym rozłożeniu się poparcia. Spójrz na wybory prezydenckie w 2005. Tusk wygrał pierwszą rundę, ale ostatecznie prezydentem został Kaczyński. Tylko pytanie czy przy dwóch przechodzących dalej opcjach z trzech możliwych rzeczywiście takie coś może się wydarzyć? Mam pewne wątpliwości, ale czas pokaże.

Bacus PW
22 października 2014, 08:50
@Nicolai - Dwie tury to jedno i może być dobrym wyjściem, ale po co to ma trwać, aż miesiąc? Tak na dobrą sprawę po tygodniu-dwóch znasz wynik, a takie przedłużanie nie ma większego sensu.

Dark Dragon PW
22 października 2014, 09:08
@Nicolai Opcje są tylko dwie. Loch albo Inferno...

Nicolai PW
22 października 2014, 10:47
@Up: Przepraszam, przeczytałem "drugie", a nie "długie" głosowanie ;) W każdym razie muszę się zgodzić, miesiąc to zdecydowanie za długo, tydzień-dwa powinno wystarczyć w zupełności.

Douger PW
22 października 2014, 11:14
Ale nam za to twórcy "wypełniają" czas na oczekiwanie :D Słabo, bo słabo, ale przed kierownictwem można by się pochwalić. Zastanawiam się co oni robią w czasie głosowania. Przecież nawet nie są pewni czy mają rozwijać frakcje Inferno czy Loch. Chyba, że wszystko z góry jest ukartowane.

Viking PW
22 października 2014, 12:17
Ja mam nadzieje, że w tym czasie dopieszczają inne frakcje, albo łowią bugi :D

Nicolai PW
22 października 2014, 12:31
Według mnie w tym czasie debatują jak można jeszcze bardziej spieprzyć Heroes Online :P

Dark Dragon PW
22 października 2014, 18:54
Najpewniej zajmują się pozostałymi frakcjami. Przecież niedawno wybrano Sylvan, a z pewnością jest cała masa innych rzeczy do zrobienia. Loch może np. za pół roku wprowadzą :P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [Ankieta] Loch vs Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel