Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 17 - 18 - 19

Darkem PW
16 października 2014, 22:06
@Sirielle

Miło mi było przeczytać twoją opinię. Odpisałem Hermesem :). Pozdrawiam!

Azon PW
20 października 2014, 23:15
Jako, że ekran który zrobiłem w mojej opinii zbyt rożni się od oryginału nie chcę go zamieszczać w temacie dot. spolszczenia (zrobię coś lepszego)a jednocześnie spędziłem przy nim dość sporo czasu aby go wyrzucić postanowiłem go zamieścić tutaj.

Oryginał dla porównania,

Powiedzcie mi tylko jedno, czy czcionka (sam krój zignorujcie te dziwne czerwone plamki) jest porządku?

EDIT: W sumie powinienem iść spać, ale zamiast tego zrobiłem jeszcze jedną wersję (przyciski nie moje)

The Doom PW
2 listopada 2014, 23:28
Coś bezczelnego:



I czaszka, nieco mniej bezczelna:


Andruids PW
3 listopada 2014, 07:43
Ach, jaka bezczelna i skandaliczna czaszka : p

Darkem PW
3 listopada 2014, 10:00
@The Doom
Przecież bardziej skandalizujące obrazy można zobaczyć w każdej galerii handlowej. Ładne, ale nie ma w nich nic "strasznego". Czaszka bardzo dobra :).

Pozwolę sobie podrzucić moją animację. To taki lekki, mam nadzieję, że przyjemny, twór o domku w środku lasu, burzy i małym chłopcu.

http://youtu.be/S2tPAijhHl8

Laxx PW
12 listopada 2014, 11:58
Chciałam zaprezentować Wam jeden z moich starych wierszy, który napisałam mając 18 lat.

Poświęcony został jednej z nacji Heroes III. Mam nadzieję, że i Wam się on spodoba ;)


"Barbarzyńcy"

Potężni ludzie w futra odziani;
Oto Barbarzyńcy niepokonani.
Żyją w ojczyźnie Krewlod zwaną,
Gustują w wojaczce, gardzą maną.

Słyną z potęgi i niezwykłej odwagi,
Bez trudu zabijają smoki i nagi.
Nie lękają się niczego i nikogo
W "Festiwalu Życia" udział biorą.

Ich przywódcą Kilgor, Władca Behemotów
Potężnych magów Bracady mają za idiotów.
To cali Barbarzyńcy; pyszni i dumni -
Ta pewność siebie kiedyś ich na pewno zgubi.


Wiem, nie jest to jakaś twórczość przez duże T (miałam wtedy naście lat tak jak wspomniałam :P), ale mam nadzieję, że poprawił Wam humor :D

Swoją drogą, dawno nic nie pisałam - brak czasu zabija wenę. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła poświęcić więcej czasu pisaniu.

Drwal PW
13 listopada 2014, 10:09
Wiersz bardzo przyjemny. Nie będę udawać znawcy i oceniać tego pod względem artystycznym oczywiście. :D Swego czasu sam tez trochę pisałem, co prawda o zupełnie innej tematyce. Może też kiedyś coś tu pokaże. Wracając do Twojego wiersza, to idealny materiał na jakąś swoją kampanie, mapę w grze. Może kiedyś to wykorzystasz. Osobiście uwielbiam pojedyncze scenariusze, dymki które więkoszość przeklikuje ja zawsze czytam od dechy do dechy. :D

Warmonger PW
16 listopada 2014, 13:02
Ponieważ klimaty klubowe nie są zbyt popularne, postanowiłem nagrać coś dla tzw. ludzi. Oto chilloutowy miks w sam raz na weekend:
Moments of Peace 01

Laxx PW
16 listopada 2014, 13:30
Cytat:
Wracając do Twojego wiersza, to idealny materiał na jakąś swoją kampanie, mapę w grze. Może kiedyś to wykorzystasz. Osobiście uwielbiam pojedyncze scenariusze, dymki które więkoszość przeklikuje ja zawsze czytam od dechy do dechy. :D
Dziękuję Drwalu za tak ciepłe słowa :)

Kto wie, być może potrudzę się o napisanie wierszyków nt. każdej frakcji z HoMM III ;D

A jeśli ktoś chciałby go wykorzystać do mapki, to chętnie się zgadzam, ale proszę mnie o tym uprzedzić najpierw ^^

AmiDaDeer PW
16 listopada 2014, 14:36
Wiersz owszem, na upartego mógłby pasować do gry, ale sam w sobie jest naprawdę miernej jakości. Nie trzymasz się rytmu, rymy są przydzielone na siłę (odwagi/nagi? Serio?), poszczególne zwrotki nie trzymają się kupy (najpierw mówisz o Kilgorze, a tu nagle wyskakujesz z magami), do tego strasznie nieprzyjemny dobór słownictwa. No i ostatni rym jest naprawdę słaby.

Jeżeli chciałabyś kiedykolwiek pisać wiersze, a nie "wierszyki", to musiałabyś duuuużo popracować.

Laxx PW
16 listopada 2014, 15:52
Wiadomo ;) To było pisane 6 lat temu, więc jest to na takim poziomie, na jakim jest ;)

AmiDaDeer PW
4 grudnia 2014, 20:41
Coś starego.

AmiDaDeer PW
10 grudnia 2014, 22:19
Inny staroć...

Arszonto PW
4 stycznia 2015, 18:39
Jedyny model jaki stworzyłem podczas kilkumiesięcznej nieobecności na forum. Powstał na przełomie października i listopada ubiegłego roku.
Luźnym konceptem był PZL.50 Jastrząb, ale jak widać odbiegłem nieco od wzoru.


http://img.pl/vnJg.jpg

AmiDaDeer PW
4 lutego 2015, 12:57


Tytuł: I, probably.

Arszonto PW
17 lutego 2015, 18:51
Taki drobny model. Render na szybko dlatego zaszumiony. Model wykonany do ćwiczeń. Głównie bawiłem się widocznymi tam hologramami :D (jako grafik 2D w wymodelowanym obiekcie).

Warmonger PW
27 lutego 2015, 16:59
W dalszym ciągu tworzę muzykę, ostatnio w bardzo sprawnym tempie. Dawno nie publikowałem niczego w całości, zatem czas na najnowszy utwór:
https://soundcloud.com/djwarmonger/warmonger-casting-shadows-original-mix

AmiDaDeer PW
20 marca 2015, 17:22
Utworek z dzisiaj, w stylistyce starych gier na Nintendo.

EDIT: Zauważyłem że tego nie zamieściłem wcześniej... Stara kompozycja w MIDI.

AmiDaDeer PW
24 marca 2015, 21:40
Kolejny dzisiejszy utwór.

AmiDaDeer PW
25 marca 2015, 19:19
I kolejny...
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 17 - 18 - 19
temat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel