Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wasze niusy ze świata M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 15 - 16 - 17

Kastore PW
9 września 2014, 18:45
Steam mi mówi, że nie można nawiązać połączenia z serwerem kluczy, a postępowałem zgodnie z instrukcją na humblebundle. Możliwe, że ja zrobiłem coś nie tak, czy to wina Steama? :P

Acid Dragon PW
9 września 2014, 19:01
@Kastore - Mogę jedynie powiedzieć, że dostałem maila i "u mnie działa", więc to raczej nie błąd globalny

I jeszcze jedna okazja, też o ograniczonym czasie:

Might & Magic 1-6 za 2,29$ na gog: http://www.gog.com/game/might_and_magic_6_limited_edition

Alamar PW
9 września 2014, 19:02
Czemu akurat te dwie oferty, które już mam? :P

Acid Dragon PW
11 września 2014, 22:39
Na Humble Bundle zgarnąć można cały zestaw gier strategicznych, w tym kuzyna serii HoMM - Disciples III Gold. Podobno nie jest to zbyt dobry tytuł, ale sprawdzić można.
Zwłaszcza, że ceny minimalnej nie ma - płacimy ile chcemy (w zależności od wpłaconej sumy zgarnąć można więcej gier), a część dochodów idzie na cele charytatywne.

Andruids PW
11 września 2014, 23:10
Może jednak pora zmienić nazwę tematu na "Fantastyczne atrakcje cenowe*", albo założyć takowy? Pisać "podobne do might and magic" można dwa, trzy razy, ale prawda jest taka, że z wieści o growych obniżkach ucieszy się każdy : )


*(Przynajmniej póki wśród ogłaszanych ofert promocyjnych nie pojawią się Fify i Callofduty : p)

Demorator PW
12 września 2014, 16:34
Na cdp.pl jest promocja na H6: podstawka za 24,99; a DLC i dodatek po 9,99. Promocja trwa do końca weekendu.

Acid Dragon PW
3 października 2014, 18:19
Gry Ubisoftu -60% na GOG

Większość za 3,99$ (około 13 zł). To chyba dobra okazja do zainwestowania w działającą, zgodną z nowymi systemami wersję H1, czy H2, że o innych klasykach nie wspomnę.

Warmonger PW
3 października 2014, 18:36
Chyba i ja się skuszę :)

Alamar PW
15 października 2014, 23:14
W sklepie CDP.pl mamy promocję na gry z okazji drugich urodzin strony.
Wśród tytułów jest m.in. Heroes 6 Complete za 40 zł - oferta ważna do piątku do godziny 12.

Dark Dragon PW
16 października 2014, 23:22
To raczej news globalny odnośnie UPlaya, ale... od dziś można zmienić nazwę swojego konta UPlay!

Bychu PW
18 października 2014, 14:43
Mało ma wspólnego z MM, ale wydaje mi się, że warto powiedzieć, może się ktoś skusi ;) Kolejna, mała porcja gier w Biedronce.

Dark Dragon PW
27 października 2014, 01:31
Clash of Heroes za niecałe 7zł.

Hellburn PW
28 października 2014, 10:49
Seria KB (oprócz Dark Side) na promocji -75% na Steam.
Legend
Crossworlds
Warriors of the North

Dru PW
28 października 2014, 19:53
Dzięki za info :) Mam też pytanie - Czy King's Bounty Crossworlds ma w sobie poprzednie wydania gry? The Legend i Armored Princess?

Kastore PW
28 października 2014, 20:01
Z tego co pamiętam ma w sobie Armored Princess.

Hellburn PW
28 października 2014, 20:36
Armored Princess + 3 (?) nowe kampanie + edytor.

Kastore PW
28 października 2014, 20:56
Hellburn:
3 (?) nowe kampanie
2 mini kampanie + rozszerzona wersja AP

Dru PW
28 października 2014, 22:05
Czyli pierwszej części gry "The Legend" nie posiada? Rozumiem, że chodzi o edytor map, tak? Jeśli tak to istnieje jakaś stronka z fanowskimi mapami?

Kastore PW
28 października 2014, 22:13
Tak na pierwsze dwa pytania, a co do map, może gdzieś są, jednakże ja niczego takiego nie znalazłem.

Alistair PW
28 października 2014, 22:26
Nie chodzi o edytor (choć po prawdzie nie rozumiem pytania). Edytor co prawda istnieje, ale nie wiem nic, żeby ktokolwiek cokolwiek w nim stworzył. Był nawet z cztery lata temu konkurs na utworzenie map, ale nie znalazłem wyników. Możliwe, że nikt nic nie stworzył, co byłoby w sumie dziwne, ale nie niemożliwe.

KB: Crossworlds zawiera podstawową kampanię Wojownicza Księżniczka, dwie dodatkowe kampanie, z których jedna jest bardzo krótka, a druga to walki na arenie z bossami oraz rozszerzoną kampanię Wojownicza Księżniczka o nazwie Marsz Orków, w której dodano nowe jednostki, głównie właśnie Orków, dodatkowe zadania i przedmioty. Dlatego kompletnie nie opłaca się kupować samej Wojowniczej Księżniczki. W sumie nie mam pojęcia po co w Crossworlds dano podstawową kampanię. Chyba po to, żeby się pochwalić czego to oni nie dali.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 15 - 16 - 17
temat: Wasze niusy ze świata M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel