Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: M&M7 - nie mogę zainstalować
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Freodon PW
17 października 2014, 23:08
Podjąłem się próby zainstalowania M&M VII na Win7 x64. Po zamontowaniu niby wszystko działa, wyświetla mi się okno z logiem Sold Out, Shockwave i Flash: oba pisze, że są enabled. Gdy klikam instalację i 'install game', świeci mi się tylko logo Sold Out i nic innego się nie dzieje. W menedżerze pojawia się proces Setup.exe, ale nic się nie dzieje, nic się nie wyświetla. Próbowałem szukać rozwiązania w Internecie, ale wszystkie pytania dotyczą już zainstalowanej gry, natomiast ja nie mogę tego nawet zainstalować. O co może chodzić?

Demorator PW
18 października 2014, 01:02
Spróbuj przekopiować CAŁĄ zawartość płyty (nie robić obrazu) i uruchomić setup w trybie zgodności. Mi pomogło.

Freodon PW
18 października 2014, 10:11
Przekopiowałem zawartość obrazu, uruchamiam i mam "Error 53 - file not found". Po zamontowaniu i uruchamianiu z folderu (spoza obrazu) jest to samo.

Demorator PW
18 października 2014, 11:01
Kolejne pytanie: czy masz antologię, czy samotną wersję? Ostatecznie skoro (mam nadzieję) masz oryginał, możesz poszukać w internecie, pożyczyć od kolegi etc..
temat: M&M7 - nie mogę zainstalować

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel