Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Zanim kupisz - Heroes 6 Cienie Mroku
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

gryfheroes6 PW
8 marca 2014, 11:42
Hej hej!
Mam do Was pytania: mianowicie zamierzam kupić Cienie Morku. Mam Heroes 6 wersję podstawową zaktualizowaną z 2 dodatkami.
-czy podstawka i samodzielny dodatek nie będą sobie przeszkadzały?
-dodatek po zainstalowaniu na kompie w jakiej wersji aktualizacji jest?
-czy przed instalacją powinienem poczynić jakieś kroki dotyczące komputera?
Pozdrawiam

AquaInferus PW
8 marca 2014, 12:27
Powiem ci jak ja mam z Herosami ja mam to ( http://muve.pl/pc/rpg/might-magic-heroes-i-vi-complete-pc-pl/4799#opis-szczegolowy )6 w tym komplecie ma tam taka okładkę http://muve.pl/pc/rpg/might-magic-heroes-vi-pc-pl/5460 . Jak widać, to jest okładka niby premierowa, ale jak dzwoniłem do Pomocy technicznej pytając się o dodatki i podałem mój Klucz gry to się okazało, że klucz jest ze złotej Edycji, czyli tej z 2 dodatkami, a pytałem gościa dlatego, że w opcjach dwa pierwsze dodatki były odblokowane a ja między czasie dokupowałem jeden, a potem mim napisu odblokowany wpisywałem jego klucz się okazuje niepotrzebnie . Teraz tak na pewno masz wersje 1.8 aktualizacja do 2.1 pozwala dodać Cienie, czyli teoretycznie aktualizujesz do 2.1 potem możesz jeszcze 2.1.1 i wpisujesz klucz z Cieni i powinieneś mieć do wyboru zawartość Cieni Mroku. Na wszelki wypadek napisał bym do ubi ewentualnie zadzwonił i się dopytał.

gryfheroes6 PW
11 marca 2014, 18:43
Płyta z Cieniami Morku zawiera tylko kod do dodatku, czy też całą grę?
Czyli można najpierw zaktualizować grę z 1.8 do 2.1.1 a potem dopiero wpisać kod aktywujący grę?
Wybaczcie te pytania, ale różnych opinii się nasłuchałem dotyczących instalacji Cieni Mroku, wiec przed kupnem chcę się upewnić :D

Garett PW
11 marca 2014, 20:02
Z tego co wiem, to zawiera całą grę, ale jeśli na Uplay nie masz odblokowanego zwykłego H6, to i tak będziesz mógł zagrać tylko w 50 odcieni purpury ;p.

AquaInferus PW
11 marca 2014, 21:55
Chyba tylko dodatek . A Complete Edition zawiera:grę Might & Magic Heroes VI; dodatek Pirates of the Savage Sea; dodatek Danse Macabre Adventure Packdodatek Danse Cienie Mroku.

Alchemik PW
11 marca 2014, 22:10
Płyta z Cieniami mroku jest dla tych którzy kupili tylko ten dodatek, jeśli masz podstawkę, nie ma innego wyjścia niż pobrać patch 2.1 i wpisać kod (na 2.1.1 też pójdzie).

Alamar PW
12 marca 2014, 20:33
Płyta zawiera wersję gry 2.0, którą i tak trzeba uaktualnić (ręcznie!) do najnowszej wersji.
Jednocześnie, jeśli posiadasz samo H6, to wystarczy tylko zainstalować patche 18.->2.1 i 2.1->2.1.1, a potem w samej grze odblokować Cienie Mroku wpisując kod.

Tak więc:
Gra w samodzielny dodatek -> instalacja +patche
Gdy posiadasz już H6 -> patche + wpisane kodu z Cieni Mroków

gryfheroes6 PW
16 marca 2014, 17:52
Już zamówiony dodatek do mnie jedzie :D
Rzeczywiście zrobię tak jak powiedziałeś, ściągnę patche z kwasowej groty zainstaluję je po kolei a następnie będę próbować wpisać kod. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Ale czytając inne fora dot. dodatku natrafiłem na informacje: że np. patche trzeba instalować w trybie administratora, a i zdarzają się momenty że podstawka szwankuje z dodatkiem. Mam nadzieję że to tylko problemy innych i mnie nie dotkną :D
Pozrawiam

Morgan Grin PW
15 października 2014, 21:15
Mam do was pytanie. Chciałem w końcu zakupić Wydanie Kompletne Herosów 6, ale mam kilka wątpliwości.
Po pierwsze zastanawiam się czy kupić sobie wersję elektroniczną, czy pudełkową. Do tej pory zawsze byłem zwolennikiem tych ostatnich. Lubię gdy mogę postawić grę na półce, a miło by było mieć całą kolekcję Herosów. Problemem jest jednak fakt, że korzystam obecnie z netbooka, a jak wiecie nie posiadają one napędu CD/DVD. Słyszałem, że jest możliwość zainstalowania gry bezpośrednio z platformy Uplay. Czy możecie potwierdzić moje informacje?
Drugą sprawą jest wersja językowa. Czy w Polskiej wersji językowej jest możliwość wyboru napisów lub dubbingu? A jeżeli nie, to czy do wersji angielskiej powstało jakieś spolszczenie samych okien dialogowych?

Dark Dragon PW
15 października 2014, 21:22
Morgan Grim:
Słyszałem, że jest możliwość zainstalowania gry bezpośrednio z platformy Uplay. Czy możecie potwierdzić moje informacje?
Potwierdzam.

Acid Dragon PW
15 października 2014, 21:56
Odnośnie wersji pudełkowej i cyfrowej to zdania są podzielone. Osobiście uważam, że wersja cyfrowa to dobry wybór, gdyż pudełkowa nie oferuje nic szczególnego oprócz pudełka. Chyba, że faktycznie zależy Ci na pudełkowej kolekcji HoMM - z tym nie dyskutuję, a co więcej - doskonale rozumiem.

Odnośnie problemu z laptopem bez napędu - wystarczy, że grę zarejestrujesz w uplay. W zasadzie chyba nawet płyta nie jest potrzebna do instalacji, a nawet jeśli, to zainstaluj jednorazowo grę na innym kompie, aktywuj ją, a następnie będzie ona dostępna przez uplay i możliwa do ściągnięcia na jakimkolwiek innym komputerze.

Odnośnie wersji językowej - prawdę mówiąc nie pamiętam. Wydaje mi się, że była jakaś sztuczka na to, aby mieć polskie napisy i angielski tekst "mówiony" w dialogach, ale nie dam głowy. Na pewno istnieje możliwość przełączenia się na inną wersję językową.

Crystal Dragon PW
15 października 2014, 22:18
Ja tam bym odradzał kupna H6. Nie jest to produkcja dobra i mmimo że to finalna wersja nadal ma sporo bugów o często crashuje. Chyba, że wytrzyasz ciągle crashe i bugi i jesteś ciekaw fabuły Ashanu to kupuj jak najbardziej;)

Morgan Grin PW
16 października 2014, 22:07
Wielkie dzięki za rady :) Właśnie ściągam wersję cyfrową, zakupioną w promocji cdp.pl; to pierwszy taki mój zakup, ale może się przekonam :D
A co do samej gry...Ja ją lubię. Nie jest to moja ulubiona część, ale grałem kilkanaście plansz z dziewczyną i jej bratem i nie miałem z nimi żadnych problemów.
temat: Zanim kupisz - Heroes 6 Cienie Mroku

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel