Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 22 - 23 - 24

RebeliaMuppet PW
10 czerwca 2006, 10:43
Moim zdaniem troll powinien być w cytadeli. A ten stwór, który miał być ulepszeniem krasnala jakoś kojarzy mi się z twierdzą.

Klekot PW
27 czerwca 2006, 10:53
A ja mam pytanko gdzie można śćiagnac patcha do woga zeby byly te nowe jednostki co napisał aicid w pierwszym pośćie bo bym sobie chętnie pograł nowymi jednostkami w woga.

avatar PW
27 czerwca 2006, 10:57
Pisze dwa posty niżej od pierwszego posta :] .

LoLisH_h3Player PW
3 lipca 2006, 17:15
Mam problem, otoz po zainstalowaniu latki z new upgrades w miescie nie ma mozliwosci kupna budynku od ulepszen.prosze o pomoc.

Lord Pawello PW
3 lipca 2006, 19:47
Musisz kliknac PPM na radzie miasta zeby wybudować. :P
A jeśli klikasz i nic się nie pojawia, to zobacz, czy masz w opcjach właczone Nowe Ulepszenia.
Jeśli są właczone, a nadal nie działa, to może przeinstaluj grę...


Trang OulProszę używać polskich znaków.

LoLisH_h3Player PW
3 lipca 2006, 20:45
THX, nie pomyslalem o PPMie ale ze mnie łom.

slawowid PW
21 września 2006, 19:01
Czy w nowych ulepszeniach (new_upgrades) bohaterowie ze specjalizacją w stworzeniach np. w golemach również dodają swoje plusy do tego 3 poziomu tzn. np. Złotych golemów (gold golems) i jeśli tak to czy te plusy też są dodawane jeśli taki heros ma np. specjalizację w golemach i jego henchman'em jest złoty golem?

Bardzo proszę o szybką i treściwą odpowiedź.
Z góry dziękuję.

Dark Dragon PW
26 września 2006, 16:20
Zgadzam się z Duchem w sensie ulepszenia cetaurów bojowych na sylwiańskie centaury , a wysokich elfów na strzelców.

Dark Dragon PW
28 września 2006, 13:39
I Kiedy wkońcu wyjdzie nowa wersja Nowych Ulepszeń ?

II Kiedy wkońcu pojawi się całkowite spolszczenie Nowych Ulepszeń ?

III Co narazie planujecie dodać w nowej wersji Nowych Ulepszeń ?

IV Jeżeli macie problem z Gelu i strzelcami wystarczy wymyślić jaką inną jednostkę np. Strażnik gaju :P ( to tylko przykład), który będzie ulepszeniem wysokiego elfa (w zamku), a fort na wzgórzy mógłby dodatkowo ulepszać strzelców na strażników gaju.

V Ulepsznie halbardnika na nomanda to niezadobry pomysł (zdaniem większości fanów) można by go zastąpić chociażby halabardnikiem na koniu (od chempiona) i dodać mu trochę więcej zbroi. :)

Acid Dragon PW
28 września 2006, 15:25
I. MOŻE pod koniec roku.

II. Nowe Ulepszenia obecnie SĄ całkowicie spolszczone za wyjątkiem dokumentacji. Dokumentacja zostanie spolszczona wraz z nową wersją.

III. Niewiele. Być może jedna nowa jednostka zastępująca trolla i być może modyfikacja skryptu pozwalająca na budowanie niezależnie 3 różnych budynków. Poza tym modyfikacje parametrów jednostek - m.in. znaczne osłabienie jednostek 8 poziomu i obniżenie ich ceny.

IV. Taka jednostka musiałaby zastąpić inną, a kandydatów brak. W Rampart planowane jest zatrzymanie ulepszenia Wysokiego Elfa do Sylwańskiego centaura, ale ulepszenie pegazów do czarodziejek zostanie zastąpione ulepszeniem bitewnych jednorożców do piekielnych ogierów. Jednakże ulepszenie wysokich elfów do strzelców jest ciągle brane pod uwagę.

V. Ponownie - nowa jednostka raczej nie wchodzi w grę. Istnieje możliwość modyfikacji (graficznej) Nomadów, ale to raczej mało prawdopodobne, chyba, że znajdzie się jakiś grafik z wizją czegoś takiego, za którą szłoby w parze pełne wykonanie.

Dark Dragon PW
29 września 2006, 09:15
Czy już wymyślono nowy budynek i dwa trzecie ulepszenia stworzeń z nowego bastionu ?
Jeżeli jeszcze nie to ja proponuje ulepszenie tego jeźdzca wielbłąda na nomanda (bardziej pasuje niż do ulepszenie halabardników).
Narazie to tyle nie wiem jeszce jak będzie wyglądało ulepszenie krokodylka :)

fasol PW
29 września 2006, 14:54
Kiedyś widziałem zdjęcie jednostki o nazwie huzarz czy husaria był by to dobry pomysł na ulepszenie halabardiera albo mistrza. A pozatym inne ulepszenia mi się podobają zwłaszcza bazyliszka.

Dark Dragon PW
29 września 2006, 18:19
Kilka wersji rozwoju Bastionu (starego)

Historyjka

Zakon Słońca - Order of The Sun

W tej świątyni poświęconej tajemniczemu kultowi Słońca niektóre z twych oddziałów mogą poznać kompletnie nowe zastosowania magii. Centaury uczą się ją wykorzystywać, aby łączyć się z elfami [(lub) wysokie elfy zostają poddane w tej świątyni morderczemu treningowi dzięki czemu mogą ewoluować w strzelców bez treningu Gelu], jednorożce bitewne uczą się zupełnie nowych możliwości. Dzięki Zakonowi można ulepszyć następujące jednostki:

sposób I

->> ->>

->> ->>

->> ->>


sposób II

->> ->>

->> ->>

->> ->>

sposób III

->> ->>

->> ->>

->> ->>

+ oczywiście dodatkowo w Forcie na Wzgórzu

->>

Trang OulProsiłbym, abyś na drugi raz umieszczał obrazy na imageshack, żeby nie zabierać transferu Smokowi.

Alistair PW
29 września 2006, 19:23
Nieźle, nieźle, podoba mi się. Przydałoby się może zmienić przynależność np. Piekielnych Rumaków z neutralnej na Bastionu, żeby nie zmieniało się morale. Tak jest np. z Gremlinołajami.

Trang Oul PW
29 września 2006, 19:37
Ja bym chciał I wariant.

@Black Dragon: Najpierw musimy mieć ten Bastion :) .
Niestety, Twoja historyjka się nie nadaje. Musi mieć związek ze światem MM, a nie realnym.

Dark Dragon PW
29 września 2006, 21:50
proponowane ulepszenie do Bastionu (nowego)

Historyjka

Latarnia Czasu - Lantern of Time

Ludziom wkońcu udało się zbudować budowlę, która by mogła przyspieszyć rozwój niektórych jednostek. Światło latarni w zetknięciu się z niektórymi istotami daje im boską moc. Jeźcy Pustyni uczą się jeździć na koniach(zamiast na wolnych wielbłądach), a strażnicy zdobywają lepsze wyszkolenie i zbroję. Dzięki temu budynkowi można ulepszyć następujące jednostki:

Jeździec Pustyni ->> Wojownik Pustyni ->> Nomad

Nadzorca ->> Strażnik ->> Wojownik faraona

Anubis Służący (służący to dosłowne tłumaczenie Servant) ->> Anubis Wojownik ->> ??

Nomad będzie miał trochę zmienione statystyki:

atak:15
obrona:8
strzały:-
obrażenia:7-9
życie:30
prędkość:9

Statystyki wojownika faraona:

atak:6
obrona:10
strzały:-
obrażenia:3-5
życie:20
prędkość:5

Alamar PW
29 września 2006, 22:11
Odnośnie ulepszeń jednorożców na płomienno-czarne koniki ;P - nie lepiej aby zmora (nazw nie pamiętam, więc strzelam) był ulepszeniem bitewnego jednorożca, zaś piekielny rumak zmory?
Osobiście trudniej mi się walczy (czytaj: więcej strat) z jednostką mającą tarczę ognia niż z mającą zabójczy wzrok (bo co po zabójczym wzroku, jeśli oddział zginie po pierwszym ataku?).
Nie pamiętam tylko jak jest z parametrami ogierów.

Aha - wolałbym widzieć ulepszenie centaurów (tudzież elfów) do sylvańskich strzelców, niż elfów do sharptrooperów.

Acid Dragon PW
29 września 2006, 22:14
O bastionie pomyśli się dopiero jak będzie. Póki co nie przewiduję rezerwacji Nomadów.

A pod względem statystyk to jednak "od zawsze" piekielny rumak był stylizowany na downgrade Koszmaru. Przynajmniej pod względem wyglądu i statystyk. Może istotnie dostał nieco za dużo umiejętności, ale w absolutnej ostateczności coś można zmienić w parametrach...

Dark Dragon PW
30 września 2006, 11:56
Ulepszenia w Zamku:

Piknier ->> Halabardier ->> Strażnik Zamkowy

Mnich ->> Kapłan ->> Kapłan Wojny

Anioł ->> Archanioł ->> Najwyższy Archanioł

Statystyki strażnika(strażnika sam wymyśliłem, jak wam się podoba?):

atak:8
obrona:7
atrzały:-
obrażenia:3-5
życie:10
prędkość:5


Acid Dragon PW
30 września 2006, 13:16
Wymyślenie jednostki to najmniejszy problem. Dopiero przy kompletnej animacji możnaby ewentualnie pomyśleć o zastąpieniu nią jakiejś innej jednosti....
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel