Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 95 - 96 - 97

jarojj10 PW
6 października 2014, 14:47
Po tak długim czasie liczyłem na ich więksża liczbę ale zawsze to coś nowego ;)

Górski PW
6 października 2014, 17:15
Ciekawe czy jakiś z fanów się wziął za robienie cathedral, tak jak ktoś robi the forge, czy kronverk.

voncur PW
6 października 2014, 17:25
A co to za pliczki na forum hoty?
Coś w stylu Heroes chronicles i jaiś repak 1.33.

Fandor PW
6 października 2014, 17:47
Forge to nie pomysł HotA Crew tylko jeszcze 3DO, a "nasz Kronverk" nie sądzę by wyglądał dokładnie jak tamten bo równym nietaktem było by kraść projekt. Skoro w HotA Crew mieliśmy miasta: Kronverk, Cathedral, Stanford (powietrzne, antyczne), Limit (miasto koszmarów), było jeszcze kiedyś jakieś miasto handlowe z maszynami, Varn i inne pustynne (z reszta na Heroes3Town wszystko jest przy projektach HotA), a zdecydowali się robić Forge (które nie wiem co fabularnie może mieć wspólnego z Rogiem Otchłani) to znaczy, że wykorzystali wszystkie swoje pomysły i pozbawili się możliwości ich tworzenia wyzwalając głównych pomysłodawców to nie zrobią na razie nic ciekawego.

AmiDaDeer PW
6 października 2014, 17:48
@voncur: Heroes Chronicles w wersji przeredagowanej (naprawione błędy rosyjskiego wydawcy) wrzucone pod Hotę oraz pliki nieco przerabiające Hotę pod kątem napisów i tłumaczenia. Ani to nic oficjalnego, ani nic ważnego dla nas.

Cytat:
Skoro w HotA Crew mieliśmy miasta [...] Limit (miasto koszmarów), było jeszcze kiedyś jakieś miasto handlowe z maszynami, Varn i inne pustynne (z reszta na Heroes3Town wszystko jest przy projektach HotA)
Oficjalnie do Hoty początkowo miały się pojawić cztery miasta:

- Przystań
- Katedra
- Kronwerk
- Stanford

Reszta była tworzona przez członków HotA Crew, lecz nigdy nie była brana pod uwagę jako miasto do Hoty.

Cytat:
wykorzystali wszystkie swoje pomysły i pozbawili się możliwości ich tworzenia wyzwalając głównych pomysłodawców
Oni sami odeszli, nie zostali wywaleni.

Fandor PW
6 października 2014, 17:53
Jest szansa żebyśmy mogli zagrać przez HotA, w Kroniki po angielsku lub polsku?

AmiDaDeer PW
6 października 2014, 17:55
Jak ktoś zrobi, to będzie. :P

Fandor PW
6 października 2014, 18:01
Może inaczej, czy jakby ktoś przygotował HotA tłumaczenie to by je wrzucili z kronikami (właściebie czy będą te kroniki do ściągnięcia z następnymi wersjami HotA)?

AmiDaDeer PW
6 października 2014, 18:16
@GorskiKrasnolud - wybacz, w wypadku przy pracy Twój post został bezpowrotnie zniszczony. W każdym razie: ten wymiar, do którego Jeremy i Casmetra trafili, to był wymiar wody.

@fandor - ta paczka jest nieoficjalna, zatem wątpię.

galo11 PW
6 października 2014, 20:48
Jak już deliberujemy nad nowymi miastami, to czy ktoś ma może informacje, czy whitebeard dołączył do HotA Crew (z tego co wiem, to zgłaszał chęć współpracy z nimi) i czy jego miasto (http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40183) będzie w przyszłości brane pod uwagę jako kolejny projekt HotA?

Górski PW
6 października 2014, 20:53
Wątpie, nie wiem czy będzie miasto po The Forge, jeśli będzie to prawdopodobnie Stronghold

galo11 PW
6 października 2014, 20:56
@Górskikrasnolud masz informacje, czy gdybasz?

Górski PW
6 października 2014, 20:59
Nie mam prawdziwych informacji, ale jedynie Stronghold oraz The Forge ulegają zmianom na stronie miast heroes 3. Dlatego myślę, że to raczej fakt niż plotki, chociaż z drugiej strony nie wiadomo czy coś w ogóle wyjdzie.

Shin0bi PW
6 października 2014, 22:18
Stronghold jest już w grze.

Górski PW
7 października 2014, 14:13
Gdzie ?! Raczej nie w hocie.

AmiDaDeer PW
7 października 2014, 14:13
Tutaj.

Trith PW
7 października 2014, 14:18
Cytat:
Stronghold
Pewnie ma na myśli Stanford, tyle że Google uwielbia przekręcać wszystko co tłumoczy.Albo krasnolud zrobił literówkę przepisując nazwę.

Górski PW
7 października 2014, 14:37
Cytat:
Tutaj.
Lol, poczułem się strolowany :/.

voncur PW
7 października 2014, 22:36
Raczej nie myślisz co piszesz(tylko bezmyślnie kopiujesz translatora), raczej każdy z nas zna angielskie wersje polskich poprzekręcanych nazw...

Już dawno tej strony nie oglądałem, chyba od zaprzestania egipskiego miasta.
Powie mi ktoś w ilu procentach było zrobione Cathedral?
--przydeptane--

HobbitHobbitOpanuj się, Twoje dziecinne teksty są naprawdę nie na miejscu i nie pierwszy raz zwracamy Ci na to uwagę.

galo11 PW
8 października 2014, 12:52
Nie wiem, czy to dobre miejsce, żeby o tym napisać (bo to nie będzie kolejne miasto w HotA), ale kilka postów wyżej pytałem o miasto "The Citadel" autorstwa whitebeard'a.











Napisałem pytanie do autora z prośbą o jakieś informacje nt. dalszych prac. Okazuje się, że projekt "żyje", chociaż rozwija się powoli. Autor jest studentem i nie ma zbyt wiele czasu, ale stara się nie porzucać projektu. Mam nadzieję, że mu się uda. Tym bardziej, że z Autor zgłaszał akces to HotA Crew.





strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel